Skoči na sadržaj

Foto

#12 Ruben Loftus-Cheek

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
739 odgovora na ovu temu

Anketa: #12 Ruben Loftus-Cheek (40 članova je glasalo)

Smatrate li da ima budućnost u Chelseaju?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#721 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,472 postova
  • 12693 lajk(ova)
  • Time Online: 501d 22h 35m 20s

Titula

Postirano 15 July 2020 - 16:54

Pa i kad se otkrije igrac ne moze dobiti pas na vrijeme jer ti zadnji vezni a kamoli stoperi ne znaju nijednu loptu u dubinu dati. Vrhunac njihovog znanja je odigrati pas na stranu beku i sto eventualno nekad ubodu koju dijagonalu. Mada vecinom ti duzi pasovi u aut odu. I kad pogode pas tad loptu primaju Alonso ili Azpi, odnosno igraci veoma limitirani u smislu brzog razmisljanja.

Pa Pulisic i Kova su sinoc nekoliko puta nalazili prostor odlicno izmedju linija al dzaba kad Jorginho daje prvom do sebe. I kad doda naprijed to je mekan pas a ne dovoljno ostar da igrac koji prima loptu moze vec u prijemu izbaciti protivnika.

Ta nije se dzaba Hazard vracao na svoju polovinu po loptu stalno, zna covjek kad bi ostao gore i cekao neki dobar pas da ga ne bi za 2 utakmice dobio.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#722 Whisper

Whisper

Mi sa juga ne znamo da promenimo avatara

• Global moderator
  • 10,372 postova
  • 6093 lajk(ova)
  • Time Online: 180d 27m 10s

Postirano 15 July 2020 - 17:01

Pa i kad se otkrije igrac ne moze dobiti pas na vrijeme jer ti zadnji vezni a kamoli stoperi ne znaju nijednu loptu u dubinu dati. Vrhunac njihovog znanja je odigrati pas na stranu beku i sto eventualno nekad ubodu koju dijagonalu. Mada vecinom ti duzi pasovi u aut odu. I kad pogode pas tad loptu primaju Alonso ili Azpi, odnosno igraci veoma limitirani u smislu brzog razmisljanja.

Pa Pulisic i Kova su sinoc nekoliko puta nalazili prostor odlicno izmedju linija al dzaba kad Jorginho daje prvom do sebe. I kad doda naprijed to je mekan pas a ne dovoljno ostar da igrac koji prima loptu moze vec u prijemu izbaciti protivnika.

Ta nije se dzaba Hazard vracao na svoju polovinu po loptu stalno, zna covjek kad bi ostao gore i cekao neki dobar pas da ga ne bi za 2 utakmice dobio.

Nećemo sad sve na Zorzinja, iako je čovek propao načisto. U celom timu samo Kova i Pulisic znaju da podele loptu na vreme i brzo nadju prostor za povratni pas. Tuga jedna

#723 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,472 postova
  • 12693 lajk(ova)
  • Time Online: 501d 22h 35m 20s

Titula

Postirano 15 July 2020 - 17:09

Ma nervira me mater jebo kilavu.. On i Pickensen dva najmrza igraca. Ne mogu te mekusce ocima.

Mada pritom sam mislio i na kompletnu zadnju liniju jer odatle napad pocinje. Nemamo nijednog igraca koji je u stanju poslati pas u dubinu kad se napadaci otkrivaju.

Igraci koji dobro nalaze prostor kod nas su Pulisic, Mount, Kova, Giroud i Kante. Jedan od boljih je cak Pedro, samo on ima problem s vodjenjem lopte i tehnikom.

Igraci koji se katastrofalno otkrivaju i cesto su staticni ili na pogresnom mjestu su Willian, Barkley, Loftus i Odoi. Posljednja dvojica jednostavno trebaju iskustva igre u malom prostoru, protiv bunker ekipa da nauce kako to ide.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#724 Whisper

Whisper

• Global moderator
  • 10,372 postova
  • 6093 lajk(ova)

Postirano 15 July 2020 - 17:52

Ma nervira me mater jebo kilavu.. On i Pickensen dva najmrza igraca. Ne mogu te mekusce ocima.

Mada pritom sam mislio i na kompletnu zadnju liniju jer odatle napad pocinje. Nemamo nijednog igraca koji je u stanju poslati pas u dubinu kad se napadaci otkrivaju.

Igraci koji dobro nalaze prostor kod nas su Pulisic, Mount, Kova, Giroud i Kante. Jedan od boljih je cak Pedro, samo on ima problem s vodjenjem lopte i tehnikom.

Igraci koji se katastrofalno otkrivaju i cesto su staticni ili na pogresnom mjestu su Willian, Barkley, Loftus i Odoi. Posljednja dvojica jednostavno trebaju iskustva igre u malom prostoru, protiv bunker ekipa da nauce kako to ide.

Pedro je kralj ubacivanja iza leđa odbrani.

A Maunt me je pošteno nazivcirao na utakmici sa Sefildom jer umesto da otvara prostor od Pulisica stalno mu je ulazio u noge i dovlacio čuvare i pravio gužvu.
Treba svima njima treninga, ozbiljnog treninga. Ne znam na čemu Lampard radi ali ne vidim nikakve automatizme u igri, nikakve uigrane trouglove, nista.

#725 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 10,457 postova
  • 5535 lajk(ova)
  • Time Online: 76d 11h 45m 19s

Postirano 15 July 2020 - 21:59

Pedro je samo zbog tog znanja da napada prazan prostor igrao u barseloni i za reprezentaciju ali bukvalno, genijalan je bio tu, sad su ga i godine stigle i da imao je tu brzinu i rješavao je situacije u kojima se nalazio.

Malo smo mi i limitirani kada se gradi akcija i napad, bukvalno mora lopta na krilo ali jednostavno mora, ništa kroz sredinu ili nešto drugo da se pokuša.

I ovo što wajz priča, Jorginho ubi stopere sa svojim pasovima milion puta im dodaje a o tome da on doda loptu, potrči i odigra nei dupli pas...

Post se sviđa 1 članu
Wisey  

#726 apeiron

apeiron
  • Korisnik
  • 1,747 postova
  • 1695 lajk(ova)
  • Time Online: 189d 23h 55m 17s

Postirano 08 August 2020 - 22:50

Bijaše fit za utakmicu, šta bi na kraju? Ni na klupi ga nema. Ako je opet neka povreda ja ne znam više od čega je ovaj momak. Valjda saznamo ubrzo o čemu se radi.

#727 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 10,682 postova
  • 5407 lajk(ova)
  • Time Online: 393d 5h 18m 10s

Postirano 09 August 2020 - 13:45

Mala povreda pred mec, nije htio rizikovati sa njim, jer nije toliko bitan mec. Vaznije da budu svi spremni za pocetak sljedece sezone.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#728 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 10,457 postova
  • 5535 lajk(ova)

Postirano 09 August 2020 - 17:53

Pametno a ne ko prosle sezone da nas izjebu na jebenoj americkoj turneji

#729 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 2,011 postova
  • 440 lajk(ova)
  • Time Online: 44d 46m 36s

Postirano 11 August 2020 - 12:47

Nadam se da su ga odmorili na pravi način i da će konačno biti zdrav. Velika bi šteta bila ako ne bude ponovo onaj igrač iz Sarrijeve sezone. Ne bih volio da ga na kraju sezone prodamo u neki Crystal Palace, jer se pretvorio u Barkleya. Po meni igrač koji je prepun talenta i koji može sve da napravi. Bit će nam veliko pojačanje kad se vrati u formu. Samo da ga ne stavljaju na krilo. Iz ove sezone pamtim samo onu kontru što je povukao protiv Palacea i asistirao Abrahamu. To je pravi Ruben.

#730 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 3,163 postova
  • 692 lajk(ova)
  • Time Online: 131d 5h 34m 47s

Postirano 11 August 2020 - 13:38

Ako budd zdrav bit će i za njega prilike, ali to je veliko ako

#731 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 10,457 postova
  • 5535 lajk(ova)

Postirano 13 August 2020 - 10:05

Mislim da Lampard računa na njega za sledeću sezonu, više nego npr. što računa na Barkleya, tako da ako bude zdrav, naigraće se.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#732 Whisper

Whisper

• Global moderator
  • 10,372 postova
  • 6093 lajk(ova)

Postirano 13 August 2020 - 13:53

RLC je redak primer veznog igraca koji ima jednako dobre fizikalije i tehničke sposobnosti. Ako se nekako reši povreda može on i dalje da ostavi traga u Celsiju.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#733 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,174 postova
  • 4464 lajk(ova)
  • Time Online: 207d 19h 57m

Postirano 13 August 2020 - 15:50

Joj ovog igraca je ljepota bilo gledaj onaj kraj sezone sa sarriem.

Kakav kovacic, barkley picke materine. RLC u formi je bolji od njih sviju

#734 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 9,122 postova
  • 6343 lajk(ova)
  • Time Online: 139d 5h 2m 26s

Postirano 14 August 2020 - 14:51

Sljedeca sezona je kljucna, ako je ne iskoristi postat ce Barkley, vjeciti talenat.

Vrijeme je za iskorak.

#735 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,746 postova
  • 9919 lajk(ova)
  • Time Online: 395d 4h 42m 56s

Postirano 16 September 2020 - 08:20

ovo on treba da radi, a šta sad igra, to samo Lampard zna

Post se sviđa 2 članova
Adi  , diablo_bih  

#736 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 10,682 postova
  • 5407 lajk(ova)

Postirano 16 September 2020 - 09:43

Vidi i ovog izzy browna, novi willian. Bas propao.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#737 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,741 postova
  • 8205 lajk(ova)
  • Time Online: 359d 11h 8m 45s

Postirano 16 September 2020 - 10:16

Ali Solanke dao gol, kako je on propao? :D

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#738 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 2,011 postova
  • 440 lajk(ova)
  • Time Online: 44d 46m 36s

Postirano 16 September 2020 - 14:45

ovo on treba da radi, a šta sad igra, to samo Lampard zna

To je njegova igra, radio je to pred kraj kod Sarrija sve do povrede. Nadajmo se da će se vratiti u formu.

#739 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,288 postova
  • 4864 lajk(ova)
  • Time Online: 164d 5h 57m 4s

Postirano danas, 00:18

Šta je sad sa ovim, nidje ga poslije prve utakmice, jel opet kakva povreda?

#740 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 10,682 postova
  • 5407 lajk(ova)

Postirano danas, 11:48

Nije, samo Lampardova odluka.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan