Jump to content

Andrij Šev�enko (2006-2009, 50 nastupa)


Kalouda

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Postova 65
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 1 month later...
  • 10 months later...
Guest ivanovic22

Prisustvovao jucerasnjoj pobjedi nad Junajtedom. Radovao se kao malo dijete, vidi se da mu klub znaci mnogo. Volio bi da u  skorije vrijeme dobije neku funkciju u klubu. Gospodin covjek.

Link to comment
Share on other sites

Može on biti omiljen među poznavateljima i ljubiteljima nogometne igre, ali ja ga kao navijač Chelsseaja pamtim kao promašaj. Kao i Torresa. Jedini razlog zašto se ovoliko mota oko Chelseja je taj što je Abramovičev osobni prijatelj, a ne što je ostavio neki trag u klubu. Isto bi bilo da je i Smertin sinoć bio u VIP loži.

 

Ima ljudi koji su više zadužili Chelsea od njega, pa da zaslužuju neku poziciju.

 

Ferreira, Carvalho, Ballack itd itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Shevchenko smatra kako trenutni prvaci Engleske pate od obične prolazne krize, a ukazuje na Manchester City kao još jedan primjer vrhunskog kluba koji se muči s pronalaskom prave forme.
“Naravno da sam jako iznenađen nakon onakve prošle sezone u Chelseaju,” rekao je Shevchenko, koji je igrao na Stamford Bridgeu između 2006. i 2009.
“Ali vidimo da se to može dogoditi u Premier ligi. City je također izgubio nekoliko utakmica, a mislim da Chelsea uvijek ima priliku vratiti se. Ekipa je jako dobro odigrala nekoliko zadnjih utakmica, čak i utorak navečer, gledao sam drugo poluvrijeme, a imali su nekoliko prilika.”
“To je nogomet. Jedan dan može biti tako, a drugog dana se sve promijeni, ali Chelsea je sjajna ekipa, imaju sjajnog trenera, sjajne igrače, mislim da se sve može promijeniti.”

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 

Poslednja teorija u vezi sa razlogom zbog kog se Roman Abramovič zahvalio na saradnji Murinju jeste bivši napadač kluba Andrej Ševčenko.

Legendarni Ukrajinac, koji se i nije naigrao za vreme prvog mandata Žozea na Stamford Bridžu, upisavši nešto više od 50 nastupa za tri sezone, navodno je nagovorio ruskog milijardera da je upravo u menadžeru problem.

Ujedno, upravo je Ševa bio taj koji je savetovao igrače da 'miniraju' trenera.

Takođe, Abramovič izuzetno ceni mišljenje jednog od najboljih napadača u novijoj fudbalskoj istoriji, nije tajna da je upravo on insistirao na njegovom dolasku iz Milana, dok britanski mediji dodaju da je Roman 'u pomoć' pozvao i Didijea Drogbu, da se vrati u London i pomogne novom menadžeru zajedno sa Ševčenkom.

 

Izdajica : ))))))

Link to comment
Share on other sites

Meni je smješno kolika se važnost daje ovom Ševčenku, samo zato što ga Abramovič voli. Pa taj Ševčenko NIKAKAV trag nije ostavio u Chelseaju, čovjek je bio sprdnja. Baš kao i Torres.


Koga briga kako su oni igrali u Milanu/Liverpoolu. Mene kao navijača Chelseaja sigurno nije briga. Znam da su njih dvojica skupa Chelseaju manje dali od jednog panja Mikela.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...