Jump to content

Paul Pogba (Francuska, 1993)


Wisey

Recommended Posts

[url="http://www.mirrorfootball.co.uk/transfer-news/Transfer-gossip-Chelsea-target-Paul-Pogba-Manchester-United-midfield-rising-star-article857846.html"]http://www.mirrorfootball.co.uk/transfer-news/Transfer-gossip-Chelsea-target-Paul-Pogba-Manchester-United-midfield-rising-star-article857846.html[/url]

Vjerujem da je dosta vas čulo za ovog talentiranog, ali i pomalo problematičnog mladog veznjaka ManUniteda. E pa on je u zadnjoj godini ugovora koji mu ističe na ljeto i navodno ne želi ga produžiti. Spominje se dosta klubova koji bi ga mogli maznuti već do kraja ovog prijelaznog roka, a ako ne tada onda sigurno na ljeto kada bude free agent. Inter i City su dosad bili glavni favoriti za dovoÄ‘enje Francuza, ali evo izgleda da se i naši uključuju u trku. Cifra oko 3 miliona. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 369
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Postavljene slike

Čuo sam da je opasno talentovan. To da je problematičan, nisam znao.

Šta znam, fino je imati te talente, ali ovamo imamo i svojih koji nemaju priliku da igraju za prvi tim. Mada ovaj ako bi koštaO 3 miliona dobio bi šansu ispred Josha koji nije ništa koštao, igrač koji je produkt naše akademije.

Tako da ne znam, da li bih ga volio u Chelsea-ju.
Link to comment
Share on other sites

u "našoj" akadeimiji ima na pretek takvih koji fol obečavaju pa kao klu dovodie mlade ovo ono di s ti mladi ????
a i eto sam Cae je sve rekao i Elao samo bi još nadodao primjer - Carlos Tevez isto je bio odličan igrač ovo ono Fergie glup što ga pušta ubo ga Citiy i vidi im ga sad netrebaju nam takvi kao što je Wisey rekao problematični mali je od samog vraga čitao sam dosta o njemu istvarno neki problematični... ko da su ga Baloteli i Tevez radili xD
sve u svemu na referendumu bi zaokružio NE
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Ajde Cae uradi nesto korisno i stavi pravu cijenu Pogbe u nazivu.

 

http://www.chelseabalkan.com/201406273302/vijesti/transferi/chelsea-izdasnim-ugovorom-pokusava-vrbovati-pogbu.html

 

dakle izgleda da smo zagrijani za njega, ima moje ogromno da i ovo bi bio mozda i najbolje transfer za nas ovo ljeto, nazad matic pogba naprijed, Hazard,Oscar/Fabregas,Schurrle/Willian i u napadu Costa

Link to comment
Share on other sites

Ne bi me cudilo da iskesiramo neku veliku svotu. Ne mora znacit da ce na ovog momka, mozda ce na nekoga drugog. Mislim da se sprema nesto "veliko" nakon ovih prodaja od nase strane. Zato smo vjerovatno i pustili Shawa unitedu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...