Skoči na sadržaj

Foto

Ne bih volio/la da ikad zaigra za Chelsea

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
149 odgovora na ovu temu

#21 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 2h 59m 21s

Postirano 19 January 2012 - 18:40

Ispade sada Pepe veća klasa od Terryja, DL4 i Cahilla. Hahaha e svašta. Gdje se to Pepe iskazao? Čujem za njega samo od El Classica do El Classica kako napravi neki zločin i to je to. Solidan igrač, nije on loš da se razumijemo. Ali ništa toliko posebno,

#22 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 20h 29m 11s

Postirano 19 January 2012 - 19:06

S vama se ljudi nema smisla raspravljat.. ja sta god da kazem imam dokaze iza tog, a vi opet po svom, iako nemate nista sto podupire tu vasu pricu, nego pricate o igracima lose samo zbog toga sto ne volite Barcu, Real, Man Utd itd. znaci prica vam je subjektivna u najmanju ruku.. tako da zadnji put odgovaram.. za Vidica i Pepea nemam nista vise reci jer nema smisla.. Tevez je jedan od najboljih igraca danasnjice i uopste nije problematican igrac.. u Unitedu nije htio da igra jer jednostavno nisu cijenili njegove kvaliete, onakav igrac da sjedi na klupi u Unitedu koji ima onakve igrace.. u Cityu ista prica glavni igrac im bio i onda ga on ostavlja na klupi u najvaznjim utakmicama.. covjek je samo iskren i cijeni sebe jer zna da u bilo kojem timu svijeta nije za klupe.. Ibrahimovic prevara :o Znas ti koje su dosad pare potresene od strane NAJVECIH klubova na ovog igraca, hoces reci da su Juventus, Inter, Barca, Milan budale.. 16 mil iz Ajaxa u Juve, 25 mil Juve - Inter, Inter - Barca, mrsko mi pisat pa evo ovo ( He signed a 5-year contract,[28] for 46 million ($65 million)[28] and the exchange of Eto'o (valued at €20 million) and loan of Alexander Hleb (with an option to buy for a €10 million fee),[28] with a €250 million release clause,[28] making Ibrahimović worth €66 million ($94 million). However, as the Hleb deal collapsed, eventually Ibrahimović cost Barcelona €69.884 million (including other fees) i 24 mil Barca - Milan.. Nani isto nema smisla da govorim bilo sta jer sam vec rekao u zadnjem postu.. aa dani alves ubjedljivo najbolji desni bek na svijetu.. aa onda jos kad vidim da neko ne bi Messia po mnogima najboljeg igraca ikada sa samo 24 god..

#23 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)
  • Time Online: 235d 22h 40m 57s

Postirano 19 January 2012 - 22:50

S vama se ljudi nema smisla raspravljat.. ja sta god da kazem imam dokaze iza tog, a vi opet po svom, iako nemate nista sto podupire tu vasu pricu, nego pricate o igracima lose samo zbog toga sto ne volite Barcu, Real, Man Utd itd. znaci prica vam je subjektivna u najmanju ruku.. tako da zadnji put odgovaram.. za Vidica i Pepea nemam nista vise reci jer nema smisla.. Tevez je jedan od najboljih igraca danasnjice i uopste nije problematican igrac.. u Unitedu nije htio da igra jer jednostavno nisu cijenili njegove kvaliete, onakav igrac da sjedi na klupi u Unitedu koji ima onakve igrace.. u Cityu ista prica glavni igrac im bio i onda ga on ostavlja na klupi u najvaznjim utakmicama.. covjek je samo iskren i cijeni sebe jer zna da u bilo kojem timu svijeta nije za klupe.. Ibrahimovic prevara :o Znas ti koje su dosad pare potresene od strane NAJVECIH klubova na ovog igraca, hoces reci da su Juventus, Inter, Barca, Milan budale.. 16 mil iz Ajaxa u Juve, 25 mil Juve - Inter, Inter - Barca, mrsko mi pisat pa evo ovo ( He signed a 5-year contract,[28] for 46 million ($65 million)[28] and the exchange of Eto'o (valued at €20 million) and loan of Alexander Hleb (with an option to buy for a €10 million fee),[28] with a €250 million release clause,[28] making Ibrahimović worth €66 million ($94 million). However, as the Hleb deal collapsed, eventually Ibrahimović cost Barcelona €69.884 million (including other fees) i 24 mil Barca - Milan.. Nani isto nema smisla da govorim bilo sta jer sam vec rekao u zadnjem postu.. aa dani alves ubjedljivo najbolji desni bek na svijetu.. aa onda jos kad vidim da neko ne bi Messia po mnogima najboljeg igraca ikada sa samo 24 god..

neda mi se sad za sve igrače koje si napisao odgovarat, al napisat ću o messiu

pazi ovo, pepe dok ga je jučer nagazio na prste(šaku) messi se počeo vijat po podu ko da ga je neko nožem ubo...
da se razumijemo, pepe je zaslužio crveni za to, ali po meni takva gluma bi se isto trebala kažnjavat crvenim...

to ti sve govori o njemu, a dani alvesa da ne spominjem, on ga isto zna simulirat, a najviše me živcira kod njega to što on zna grube startove napravit, a kad njega neko faulira se počne previjat po podu ko da ga je neko nogon u trbuh

neznam ja kako ti kao navijač Chelsea ti možeš željeti dani alvesa u timu, ajde za messia još razumijem pošto je najbolji posljednjih nekoliko godina, ali za dani alvesa stvarno ne razumijem

#24 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4188 lajk(ova)
  • Time Online: 175d 23h 38m 27s

Postirano 20 January 2012 - 02:16

Pepe
Tevez
Vidic
Iniesta

Ne pada mi vise niko na pamet

#25 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)

Postirano 20 January 2012 - 04:00

Ajde sve evo nekako mogu shvatiti druže što si napisao u ovom postu, mada se s dosta stvari i ne slažem. Možda i jesam subjektivan, ne znam. Ne mogu sam sebe procjeniti. ALI reći da Tevez nije problematičan je stvarno nešto preko čega ne mogu preći :/ Pa došao je u City, dali su mu astronomsku plaću i kapetansku vrpcu, što je presedan, a on nije htio da uđe u igru kada ga je Mancini uvodio što se jednom profesionalcu, ne da ne bi smjelo desiti, nego bi ja to nazvao skandalom rijetko viđenim. Tevez nije samo problematičan, on je i đubre nezahvalno. SAF (tj. Ferguson) je često znao donijeti i loše odluke oko nekih igrača, ali za Teveza mislim da je donio dobru odluku što ga se riješio, tj. što se nije trudio da ga zadrži. Nije SAF mamlaz, lisac je to stari. Vidio je on da bi Tevez mogao unijeti pomutnju u svlačionicu, a vjerojatno je nekada i prije izrazio nezadovoljstvo nekim SAF-ovim odlukama, što SAF, najstrožiji trener današnjice uz Felixa Magatha, ne dopušta. U SAF-a u svlačionici znaju iz njegovih škrtih škotskih ruku letjeti i kopačke na igrače. To su osjetili i najveći na svojoj koži - Beckham, Ruud itd. Ali da ne idem puno s teme.

Tema i jeste koncipirana kao takva da izrazimo na njoj svoje subjektivno mišljenje. Tj. da kažemo koje od kvalitetnih igrača ne bismo voljeli vidjeti u Chelseaju zbog njihovog lošeg karaktera, zbog toga što nam ne odgovaraju svojom pojavom itd. Ta nećemo raspravljati o nekim igračima tipa Ante Rukavina itd :)

#26 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 21 January 2012 - 11:54

Tevez je jedan od najboljih igraca danasnjice i uopste nije problematican igrac.. u Unitedu nije htio da igra jer jednostavno nisu cijenili njegove kvaliete, onakav igrac da sjedi na klupi u Unitedu koji ima onakve igrace.. u Cityu ista prica glavni igrac im bio i onda ga on ostavlja na klupi u najvaznjim utakmicama.. covjek je samo iskren i cijeni sebe jer zna da u bilo kojem timu svijeta nije za klupe..

Brate, sa ovim si me osvojio. Nije loš igrač - ok, ali nije problematičan - WTF ?! Dobija 179571895 hiljada sedmično i neće da uđe u igru kad mu se kaže? Šta on misli, ako mu šef kaže da sjedi na klupi nek sjedi, ako kaže da igra ima da igra! Za te pare ja bi pustio da me cijeli stadion je*e, a on gospodin ne može ući u igru kad mu šef naredi! Smeće pokvareno, nek se sjeti gdje je odrasto a sad doguro do najjače lige na svijetu, igra CL. Ima ljudi koji bi ubili za te pare, koji nemaju šta jesti a on ne može da radi svoj j*beni posao ! ! !

#27 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4188 lajk(ova)
  • Time Online: 175d 23h 38m 27s

Postirano 21 January 2012 - 12:41

Sta je bilo sa Busquetsom pa ga niko ne zeli vidjeti u redovima chelsea-a? Jel on nesto protiv chelsea uradio ili zbog onih glumi protiv reala i tak ?

#28 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 17h 33m 58s

Postirano 21 January 2012 - 18:07

Ma glume protiv Reala, ona gluma za crveni Motti u polufinalu lige prvaka,konstantno na podu, uvijek plače..Gadi mi se kao igrač.

#29 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 21 January 2012 - 20:13

+ Nema blage veze o nogometu, ima boljih igrača u HNL-u

#30 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,139 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 9h 9m 28s

Postirano 21 January 2012 - 22:20

Xabi Alonso , Motta, Modric

#31 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)

Postirano 21 January 2012 - 23:48

Ne bih volio da za nas ikad zaigra Raul Meireles

A u miša mu već igra...Prekasno.

#32 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,808 postova
  • 12011 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 2h 24m 30s

Postirano 21 January 2012 - 23:51

Ovo sad zavisi od čovjeka. Ja, recimo, nikad ne bih volio vidjeti Suareza, Teveza, Lucia... u plavom dresu. Nisam baš ni prihvatio ideju o dovođenju Torresa, na stranu njegove igračke kvalitete (koje btw nikad nije ni pokazao u CFC-u). Ima ih još podosta.

#33 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)

Postirano 21 January 2012 - 23:52

Ovo sad zavisi od čovjeka. Ja, recimo, nikad ne bih volio vidjeti Suareza, Teveza, Lucia... u plavom dresu. Nisam baš ni prihvatio ideju o dovođenju Torresa, na stranu njegove igračke kvalitete (koje btw nikad nije ni pokazao u CFC-u). Ima ih još podosta.

Meni Torres nikada nije bio drag igrač i bio sam i pomalo razočaran kada smo ga doveli. Te zime sam očekivao Cavanija meni se čini.

#34 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,104 postova
  • 1877 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 11h 26m 52s

Postirano 22 January 2012 - 00:05

Iniesta zbog gola u zadnjem minutu u polufinalu 2009.
Maskerano, Busquets, Valdez, Villa, Alves... i ostali smradovi iz Barse.
Rooney, Nani, De Jong, Evra, Balotteli, Agger, Samuel, Forlan...

#35 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 22 January 2012 - 00:23

Zašto ne bi htio Forlana???

#36 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,104 postova
  • 1877 lajk(ova)

Postirano 22 January 2012 - 00:30

Zašto ne bi htio Forlana???

Ne znam tacno. Nikada ga nisam nesto previse volio. Antipatican mi je jos od kada je igrao u Junajtedu. Sjecam se da je bio jedan od rijetkoh fergijevih promasaja. A sad je vise i star.

#37 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 22 January 2012 - 00:36

Ne znam tacno. Nikada ga nisam nesto previse volio. Antipatican mi je jos od kada je igrao u Junajtedu. Sjecam se da je bio jedan od rijetkoh fergijevih promasaja. A sad je vise i star.

Ne znam kako ti može biti antipatičan igrač takvih kvaliteta, uvijek je bio među najboljima, a nikad nije bio zvijezda ako znaš što hoću reć, vrlo zahvalan igrač, također, svaki gol koji postigne posveti svojoj bolesnoj sestri, za koju odvaja 50% svake plaće. Zaista, ljudina i igračina.

Usput, zašto u anketi nema odgovor "Jebo bi im boga i sve živo i mrtvo" ?

#38 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 23 January 2012 - 01:23

Ovo su ljudi moji jako subjektivna razmišljanja. Sve loše što mi mislimo o Busketsu, Tevezu ili ne znam kome isto misle i protivnički navijači o našem Drogbi koji je imo period padanja u 16-ercu, Terry-ju koji je spavao sa Bridgeovom ženom, Cahillu koji traži enormnu plaću...
Zato sam napisao da ne bi htio Rukavinu u klubu jer da i dođe jedan Messi koji možda i nije baš na nekoj moralnoj razini, mislim da bih ipak stisnuo zube i izdržao gledajući ga kako juri u plavome dresu i para mreže Harta i De Đee. Eto

#39 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,104 postova
  • 1877 lajk(ova)

Postirano 23 January 2012 - 01:26

Ovo su ljudi moji jako subjektivna razmišljanja. Sve loše što mi mislimo o Busketsu, Tevezu ili ne znam kome isto misle i protivnički navijači o našem Drogbi koji je imo period padanja u 16-ercu, Terry-ju koji je spavao sa Bridgeovom ženom, Cahillu koji traži enormnu plaću... Zato sam napisao da ne bi htio Rukavinu u klubu jer da i dođe jedan Messi koji možda i nije baš na nekoj moralnoj razini, mislim da bih ipak stisnuo zube i izdržao gledajući ga kako juri u plavome dresu i para mreže Harta i De Đee. Eto

Lijepo receno, nema sta. :rolleyes:

#40 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 20h 29m 11s

Postirano 23 January 2012 - 01:33

Ovo su ljudi moji jako subjektivna razmišljanja. Sve loše što mi mislimo o Busketsu, Tevezu ili ne znam kome isto misle i protivnički navijači o našem Drogbi koji je imo period padanja u 16-ercu, Terry-ju koji je spavao sa Bridgeovom ženom, Cahillu koji traži enormnu plaću...
Zato sam napisao da ne bi htio Rukavinu u klubu jer da i dođe jedan Messi koji možda i nije baš na nekoj moralnoj razini, mislim da bih ipak stisnuo zube i izdržao gledajući ga kako juri u plavome dresu i para mreže Harta i De Đee. Eto

SVAKA CAST ZA OVO ;) da mogu dao bih ti 10 ovih zelenih lajkova :)

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan