Skoči na sadržaj

Foto

Ne bih volio/la da ikad zaigra za Chelsea

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
149 odgovora na ovu temu

#1 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 2h 59m 21s

Postirano 19 January 2012 - 14:29

Koji su to igrači koje ne bi ni pod razno voljeli vidjeti u Chelseaju?

Moja lista:

Postoje igrači koje ne bih u Chelseaju volio vidjeti za sve novce svijeta, a to su:

1. Carlos Tevez (zato što je Neandertalac nezahvalni, da je barem Krapinski čovjek možda bih razmislio)

2. Pepe (zato što je idiot i ne sportaš, njegovo ponašanje je pokazalo svoje)

3. Cijela postava Barcelone osim Piquea i Puyola (pogotovo ne bih volio vidjeti u CFC Danija Alvesa i Busquetsa)

4. Zlatana Ibrahimovića (nogometna kurva)

5. Cijela postava Cityja osim Adama Johnsona, Edina Džeke, Milnera i Aguera.

...ako se sjetim još kojeg napisat ću ;)

#2 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 19 January 2012 - 14:31

Odlicna tema :)
1.svako djubre koje igra za barsu
2.pola Manchester Uniteda osim Nania,Vidica i jos nekih igraca da ne pisem sad...
Ako se sjetim napisacu :D

#3 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 19 January 2012 - 14:46

1. smrad Biskvit
2. Nani
3. Vidic
4. Pepe
Ima ih jos al trenutno ne mogu da se sjetim

#4 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 19 January 2012 - 14:54

Buskets, Dani Alves, Pepe, Tevez, Džeko, Iniesta, Maskerano, Barry, De Jong, Rio Ferdinand, Evra.

#5 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 20h 29m 11s

Postirano 19 January 2012 - 14:55

Svi ovi igraci koje ste dosad napisali su jedni od najboljih u svijetu na svojim pozicijama i predstavljaju sami vrh fudbala tako da bi ja volio vidjeti sve i jednog od tih kod nas jer bi gazili sve redom da su ti igraci tu.. igraci koje ja ne bi volio vidjeti u klubu su samo igraci koji nisu kvalitetni i ne predstavljaju vrh jer nas takvi ni ne trebaju zanimati.. nama trebaju samo oni koji su najbolji jer smo i mi medu najboljim u svijetu :)

#6 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 19 January 2012 - 14:56

Pa sigurno da ih ima puno, ali eto npr. Pepe, svi iz barcelone osim trio-a Xavi-Iniesta-Thiago, igrači manchestera utd, Lucio, Materazzi i još puno njih.

#7 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 19 January 2012 - 15:44

Ima ih previše da bih nabrojio, možda drugom prilikom.

#8 Juan Manuel Mata

Juan Manuel Mata
  • Korisnik
  • 1,327 postova
  • 123 lajk(ova)
  • Time Online: 15d 15h 9m 19s

Postirano 19 January 2012 - 16:07

Nigel de Jong, Carlos Tevez, cijela ekipa Barce osim Puyola, Xavi, Inieste i Thiaga, Pepe, ....

#9 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)
  • Time Online: 235d 22h 40m 57s

Postirano 19 January 2012 - 16:12

Svi ovi igraci koje ste dosad napisali su jedni od najboljih u svijetu na svojim pozicijama i predstavljaju sami vrh fudbala tako da bi ja volio vidjeti sve i jednog od tih kod nas jer bi gazili sve redom da su ti igraci tu.. igraci koje ja ne bi volio vidjeti u klubu su samo igraci koji nisu kvalitetni i ne predstavljaju vrh jer nas takvi ni ne trebaju zanimati.. nama trebaju samo oni koji su najbolji jer smo i mi medu najboljim u svijetu :)

bez obzira kolko dobri neki igrači bili, ponekad je jednostavno srce bitnije od kvalitete...

#10 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 16:18

bez obzira kolko dobri neki igrači bili, ponekad je jednostavno srce bitnije od kvalitete...

Pitao bi te ja kad bi oni dosli i mi osvojili sve sto se da osvojit..

#11 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 16:26

Pitao bi te ja kad bi oni dosli i mi osvojili sve sto se da osvojit..

nope, nikada dani alves, sergio i još neki, NIKADA

#12 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 19 January 2012 - 16:50

Busquets nije vidio kvaliteta osim mozda glumackog, Nani - Ronaldo u pokusaju, jednostavno u dobroj formi ali samo malo jaci od prosjeka, Pepe i Vidic previse prgavi igraci i ne volim ih nikako a ni jedan nije bolji od Terrya, tako da...

#13 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 16:56

Busquets nije vidio kvaliteta osim mozda glumackog, Nani - Ronaldo u pokusaju, jednostavno u dobroj formi ali samo malo jaci od prosjeka, Pepe i Vidic previse prgavi igraci i ne volim ih nikako a ni jedan nije bolji od Terrya, tako da...

slažem se

#14 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 19 January 2012 - 17:09

Ante Rukavina ;)

#15 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 2h 59m 21s

Postirano 19 January 2012 - 17:45

Ante Rukavina ;)

Šta fali Anti? On je svjetska klasa, samo nije uspio da se nametne.

#16 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 19 January 2012 - 17:49

Šta fali Anti? On je svjetska klasa, samo nije uspio da se nametne.

Znam, potencijal veći od Ronalda XD

#17 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 18:25

Busquets i jeste prosjek, nisam na njega ni mislio kad sam pisao.. htio sam reci za Teveza, Ibrahimovica, Dani Alvesa, Nanija, Pepea, Vidica i nekoliko je reklo cijela ekipa Barce znaci ne biste Xavia, Iniestu, Messia jedne od najvecih igraca otkad postoji fudbal.. Nani je imao prosle sezone 20 i nesto golova i isto tako asistencija, znaci jedan od najzasluznijih za uspjehe Uniteda iz prosle sezone.. nedavno sam negdje citao da je u prvih 100 utakmica za United Ronaldo zabio 19 golova kao i Nani, a Nani imao 33 asistencije, a Ronaldo 12, tako da.. aa sto se tice Vidica u zadnjih nekoliko godina nije bilo izbora za ekipu sezone, a da tu nema Vidica.. Pepe je pokazao da je klasa dosad milion puta, a za mene najvise u barazu za EP - osim njega ja nisam vidio ni jednog igarca koji je u potpunosti zatvorio Dzeku tako da on u 4 utakmice skoro nista nije napravio.. i meni je Terry bolji od Vidica i Pepea mada se vecina fudbalskih strucnjaka ne bi slozila.. ii nisam ni mislio da bi igrali umjesto Terrya ali su sigurno obojica bolji i cijenjeniji od Luiza, Cahilla i Ivanovica..

#18 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,324 postova
  • 6104 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 4h 34m 59s

Postirano 19 January 2012 - 18:29

Busquets i jeste prosjek, nisam na njega ni mislio kad sam pisao.. htio sam reci za Teveza, Ibrahimovica, Dani Alvesa, Nanija, Pepea, Vidica i nekoliko je reklo cijela ekipa Barce znaci ne biste Xavia, Iniestu, Messia jedne od najvecih igraca otkad postoji fudbal.. Nani je imao prosle sezone 20 i nesto golova i isto tako asistencija, znaci jedan od najzasluznijih za uspjehe Uniteda iz prosle sezone.. nedavno sam negdje citao da je u prvih 100 utakmica za United Ronaldo zabio 19 golova kao i Nani, a Nani imao 33 asistencije, a Ronaldo 12, tako da.. aa sto se tice Vidica u zadnjih nekoliko godina nije bilo izbora za ekipu sezone, a da tu nema Vidica.. Pepe je pokazao da je klasa dosad milion puta, a za mene najvise u barazu za EP - osim njega ja nisam vidio ni jednog igarca koji je u potpunosti zatvorio Dzeku tako da on u 4 utakmice skoro nista nije napravio.. i meni je Terry bolji od Vidica i Pepea mada se vecina fudbalskih strucnjaka ne bi slozila.. ii nisam ni mislio da bi igrali umjesto Terrya ali su sigurno obojica bolji i cijenjeniji od Luiza, Cahilla i Ivanovica..

Mata procitaj odgovorio ti je momak !

Osim Thiaga (i mladih jos uvijek neiskvarenih nada) nikoga ne bih volio vidjeti u Chelsea-u a ponajmanje Messi-a .

#19 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 18:30

Mata procitaj odgovorio ti je momak !

Odgovorio sam i ja njemu ;)

#20 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 18:34

za Vidića neznam, ali pepe nije uopće cijenjen, uništio se totalno onim mesarskim partijama protiv barcelone i zbog toga nije sigurno više cijenjen od Luiza ili Cahilla...a ne bi reko ni da je bolji od njih

tevez igračke kvalitete ima, ali je problematičan i bolje ga ne imati
ibrahimović je za mene prevara od igrača
nani nikakva posebna klasa
a dani alves nikada frende, prevarant, lažov, lopov kao i većina ekipe barcelone

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan