Skoči na sadržaj

Foto

Vodeni sportovi (vaterpolo i slično)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
157 odgovora na ovu temu

#1 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,353 postova
  • 4605 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 9h 33m

Postirano 16 January 2012 - 14:47

Evo danas pocinje EP u vaterpolu pa u rukomet to ce se pratiti ovih dana.

Inace bas me cudi da dubro nije otvorio ovaj topic :huh:

#2 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 16 January 2012 - 15:46

Evo danas pocinje EP u vaterpolu pa u rukomet to ce se pratiti ovih dana.

Inace bas me cudi da dubro nije otvorio ovaj topic :huh:

Nisam zno da ima iko osim mene da prati :D

Prvo da prokomentiram Hrvatsku:

Osobno smatram velikim propustom poklanjanje Volarevića Talijanima. Talijani bi ga na našem mjestu zvali samo da ga konkurent ne uzme, a da ne pričam da boljeg drugog golmana nemamo. Putujemo u identičnom sastavu kao i u Šangaj, a u odnosu na Zagreb nema jedino Hinića koji se umirovio. Opet smo jedina ekipa sa samo jednim golmanom i opet dobivamo dvojake informacije o mogućnosti zamjene. Rudić je ponovo rekao da se može u slučaju ozlijede promijeniti igrača (to je rekao i pred Zagreb pa je kasnije rekao da je krivo shvaćen), a Srbi kažu ovako: „Inače održan je i Tehnički sastanak na kojem su treneri izneli primedbe zbog odluke da osim 13 prijavljenih igrača niko drugi neće moći da zaigra.“
U startu imamo problema sa dva zaliječena igrača, Burićem i Paškvalinom koji su propustili središnji dio priprema, a i Obradović je propustio početak jer je imao artroskopiju koljena odmah nakon posljednje utakmica za klub.

Evo gazimo rumunje, Bošković se raspuco, Sukno funkcionira, imamo 2 najbolja beka na svijetu a čak ide i onu cjepanicu na sidrunu Paškvalina. Očekujem obranu zlata i da moj rođo Joković rasturi ovo prvenstvo ;)

U grupi A bih odma eliminiro Tursku i Nizozemsku, teško da mogu oni išta, pa čak ni Makedonija koliko god se pojačavala strancima, još uvijek nije ekipa. Grčka vidim ima 3-4 iskusnija igrača poput Afroduakisa i Ntoskasa, a ostalo su mlade snage, mogli bi oni iznenadit u grupi sa Mađarskom koja je i ove godine puna penzića koji i dalje mogu svakoga razvalit, a Italija je opet pravo jebena. Nema im Tempestija ove godine, al tu je Vola, a ekipa sa Presciuttijem, Gallom, Felugom, Giorgettijem i po meni najboljem igraču svijeta (Figlioli) i najvećem talentu (Aicardi) je uvijek prijetnja svakome.

Grupa B gdje su sve 3 balkanske zemlje, Španjolska i dvije solidne ekipe, Njemačka i Rumunjska će biti fenomenalna za gledat. Hrvatsku sam već prokomentirao, Srbija nikad jača, imaju Vujasa, Filipovića, Udovičića, Pijetlovića, Nikića, Prlainovića, a već je postala tradicija da neka sirovina poput Rađena ili Aleksića zabije 3 gola na utakmici. Naravno tu je i moj miljenik Stefan Mitrović koji je u srcu Dubrovnika promašio dva odlučujuća peterca protiv Juga. Crna Gora je opet vrlo dobra, ima tu vrhunskih igrača, no radi operacije Vukčevića nemaju dobru zamjenu na sidrunu za Zlokovića. Rumunjska u istom sastavu već 300 godina, teško da će iznenadit favorite al ih neće nitko razbit u hendikepu. Njemačka je pokazala odličnu formu u pripremama i mogli bi biti iznenađenje prvenstva, vidit ćemo..

Evo Hrvatska dobila Rumunje, Makedonija bukvalno naguzila Turke, kao što sam i predvidio. Iduća utakmica je u 4, Njemačka protiv Crne Gore, pomučit će se Crnogorci, vjerujte mi.

#3 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,427 postova
  • 11912 lajk(ova)
  • Time Online: 199d 4h 3m 45s

Postirano 16 January 2012 - 19:07

Ma treba ove promjene repke zabraniti.

#4 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 16 January 2012 - 22:26

Kao što sam i očekivao, mađarski penzići održali lekciju talijanima. Tanka je talijanska obrana bez Tempestija, obično ih je on izvlačio.

#5 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,353 postova
  • 4605 lajk(ova)

Postirano 17 January 2012 - 18:04

Evo danas Grcka dobila Makedonce veoma lako,a Srbija se namucila protiv Njemacke...
Trenutno pratim Crna Gora Hrvatska

#6 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 17 January 2012 - 19:28

Hrvatska i Crnu Goru dobila, jedino me iznerviro onaj bidon od Paškvalina, kralj kontrafaula

#7 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,427 postova
  • 11912 lajk(ova)

Postirano 17 January 2012 - 20:36

Nisam gledao, reče mi stari.

Ovo je jedini sport u kojem se isplati što nema Jugoslavije, jer su tako dobre ex-yu republike da čine sport zanimljviijim i bogatijim.

#8 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,353 postova
  • 4605 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 17:49

Evo upravo gledam Srbija & Hrvatska 2Q 3:3

#9 Juan Manuel Mata

Juan Manuel Mata
  • Korisnik
  • 1,327 postova
  • 123 lajk(ova)
  • Time Online: 15d 15h 9m 19s

Postirano 19 January 2012 - 17:59

2012 Men's European Water Polo Championship
http://en.wikipedia....lo_Championship

#10 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,353 postova
  • 4605 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 20:08

Srbija 15:12 Hrvatska
Po meni na kraju zasluzena pobjeda Srbije ;)

#11 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,356 postova
  • 6118 lajk(ova)
  • Time Online: 118d 3h 55m 2s

Postirano 19 January 2012 - 20:11

Sta reci za ova 2 poteza :

Jadno i tuzno :(

#12 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,353 postova
  • 4605 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 20:17

''Treba znati u sportu ponasati se kad pobedite, ali treba takodje znati ponasati se kad izgubite''

#13 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 21:59

Ocito niste zamjetili da je napad prije toga Filipovic isao ubosti prstima u oci Dobuda.

Ponosan sam, niko se ne zajebava s nama Konavljanima, udri Niđo!!!!

#14 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,427 postova
  • 11912 lajk(ova)

Postirano 20 January 2012 - 03:21

Naelektrizirana utakmica ali na kraju zaslužena pobjeda Srbije. Čestitam.

#15 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 21 January 2012 - 20:28

Italija isprašila Makedoniju uz majstora Figliolija, večeras Hrvatska-Njemačka, s obzirom da nema Dobuda igrat će ono govno od Paškvalina, kladim se da će napravit bar 10-15 kontrafaula, a vjerovatno će se ići dosta na šuteve izvanka, pa bi Sukno, Maro ili Bošković trebali blistati večeras.

#16 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,427 postova
  • 11912 lajk(ova)

Postirano 21 January 2012 - 22:42

Postirana slika

HRVATSKA vaterpolska reprezentacija upisala je protiv Njemačke svoj drugi poraz na Europskom prvenstvu u Eindhovenu. Nijemci su slavili s rezultatom 9:10. Ovim porazom Hrvatska si je otežala prolazak u četvrtfinale EP-a, a utakmica protiv Španjolske bit će presudna ako Rudićeva momčad želi u idući krug natjecanja. Naravno, ovim porazom Hrvatskoj preostaje borba za treće mjesto u skupini.
Katastrofalna igra Barakuda u prvoj četvrtini

Golom Boškovića Hrvatska je utakmicu otvorila vodstvom. Međutim, Nijemci su odmah na početku ubacili u višu brzinu i ubrzo su poveli golovima Stamma. Do kraja prve četvrtine hrvatska obrana se raspala, stoga ne čudi podatak kako su Barakude gubile s 3:1. Druga četvrtina započela je isto kao i ona prva. Hrvatska je osvojila loptu i u napadu odmah tri puta za redom promašila stopostotnu šansu.
U 11. minuti prilikom hrvatskog napada jedan njemački igrač udario je Sandra Sukna u prepone na što je naš igrač odgurnuo napadača, ali suci su taj kontakt okarakterizirali kao prekršaj Sukna što su i sankcionirali isključenjem i petercem za Nijemce.
Stamm nezaustavljiv za hrvatsku obranu
Da stvari budu gore za Hrvatsku Stamm je iz peterca bio siguran, a Hrvatska je četiri minute bila osuđena na igrača manje što su Nijemci naplatili. Stamm je u 14. minuti zabio svoj četvrti gol, a odmah nakon toga Bukowski povisuje vodstvo Nijemaca na 3:7.

U drugi dio susreta Hrvatska ulazi odlučnija, ali treću četvrtinu se može opisati kao četvrtinu stativa jer su redom Sukno, Buljubašić i Burić nekoliko puta pogađali Tchigirov okvir gola. Sam njemački vratar nekoliko puta je spašavao svoju momčad u stopostotnim prilikama, a kad bi tome nadodali stative koje su naši reprezentativci pogodili onda bi nam bilo jasno zašto je Hrvatska gubila u 23. minuti utakmice 4:8.
Hrvatska se budi prekasno

Pred kraj treće četvrtine Sukno postiže peti gol Hrvatske i nagovješćuje borbu u posljednjoj četvrtini. Obrana postaje agresivnija, Nijemci postižu samo jedan gol, a Bošković, Paškvalin i Sukno vraćaju nas u igru.
Nijemci u posljednjoj četvrtini ne znaju kako slomiti našu obranu, što iskorištava Buljubašić minutu prije kraja susreta. Na semaforu je stajalo 9:9, a u obrani suci šalju Sukna van plivališta.
S igračem više, trideset sekundi prije kraja, Paul Schüler zabija deseti gol Njemačke, a u nastavku igre Hrvatska ne uspijeva realizirati napad.
Najefikasniji igrači kod Hrvatske bili su Sukno s tri i Bošković s dva gola, dok je kod Nijemaca prednjačio Marko Stam s četiri gola iz pet pokušaja prema golu.
Hrvatskoj sljedeće predstoji ogled protiv Španjolske koji je na rasporedu u ponedjeljak u 13 sati.

EP u vaterpolu, 4. kolo:

skupina B:

Hrvatska – Njemačka 9:10 (1:3, 2:4, 2:1, 4:2)

RAZOČARAN!

#17 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,031 postova
  • 1757 lajk(ova)
  • Time Online: 127d 1h 12m 36s

Postirano 21 January 2012 - 23:00

RAZOČARAN!

a tek ja

#18 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 22 January 2012 - 01:02

Reko bi Drogba: "This is a fuckin' disgrace!"

Odvratno, ona krmad od sudaca je odlučila rezultat, Andra udare, on dobije brutality, onda na rezultatu 9-9 Nijemac ide pucat sekund do kraja napada ovaj im da igrača više. I to su samo neke od situacija, a sve mi je začinio Dušanović sa njegovim već pomalo klišejem svršavanja na Pavića, golmana koji nikad nije bio i nikad neće biti, ni do koljena Vićanu.

#19 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)
  • Time Online: 236d 2h 52m 13s

Postirano 22 January 2012 - 02:00

nisam gledao tekmu, ali sam stvarno razočaran Barakudama...

nakon poraza od Srbije sad i ovo...i još k tome oni će vjerojatno biti jedini koji ce me zajebati na kladionici...stvarno nemam komentara

nadam se da će rukometaši biti ti koji neće razočarati

#20 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 23 January 2012 - 12:31

Danas protiv Španjolaca, idemo ih zgazit kako mi to znamo, iako nema Andra Niđo je tu :D

Samo da Srbi ne puste Crnogorcima jer ću onda popizdit.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan