Skoči na sadržaj

Foto

#28 César Azpilicueta

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
914 odgovora na ovu temu

Anketa: #28 César Azpilicueta

Smatrate li da je najzahvalniji igrač Chelseaja?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#21 sturridge

sturridge

Banovan

• Banned
  • 113 postova
  • 1 lajk(ova)
  • :

Postirano 19 January 2012 - 21:58

španac je, to sve govori :)

#22 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,379 postova
  • 11881 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 5h 49m 2s

Postirano 20 January 2012 - 02:30

Postavljena anketa na molbu korisnika Juana Manuela Mate. Glasajte.

#23 Gost_Semir_*

Gost_Semir_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 20 January 2012 - 13:02

Odlicna zamjena za Ivanovica na beku..

#24 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4571 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 28 January 2012 - 16:30

Odlicna zamjena za Ivanovica na beku..

slazem se a jos moze da igra i na lijevom beku :)

#25 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 23 February 2012 - 13:07

Ovog momka sam pratio sinoc. Veoma je borben, ima prodor i kvalitetan centarsut. Mlad je (22 godine) i mislim da bi bio odlican posao dovesti ga, jer ce nam trebati na duge staze. Bane je napunio 28 godina, tako da bi bilo fino imati ovog momka u timu pa da mu se polako pocnu davati sanse. Treba ga svakako dovesti ako vec ne mozemo Van der Wiela.

#26 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 23 February 2012 - 13:33

Slažem se.

#27 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 23 February 2012 - 13:35

Billy Clifford i Todd Kane se ne slažu.

#28 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 23 February 2012 - 14:17

Billy Clifford i Todd Kane se ne slažu.

Zeleno.

#29 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 23 February 2012 - 14:36

Zeleno.

Sazrijet će dok Bane ostari.

#30 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 23 February 2012 - 15:21

Bane se povrijedi i onda... Bosingwa na beku, a?? Pa da jbte majku Boasu sto ga stavio...

#31 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 23 February 2012 - 16:10

a jbg i ti isto kak da ne pa neće sazrijet na klupi mladi bi i trbali dobivat priliku kad se netko ozljedi i u lošijim natjecanjima, nejde to po dobnoj starosti ko ima preko 20 zreo je ko nema taj nije pa makar imao 100 utakmica u nogama a ovaj ni jednu, zašto to taako doslovno gledate ko iz knjige jbt zreo je kad sazrije a sazrijet neće na klupi i tu sva priča prestaje jer je to činjenica.

#32 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)
  • Time Online: 235d 23h 10m 43s

Postirano 23 February 2012 - 16:34

Bane se povrijedi i onda... Bosingwa na beku, a?? Pa da jbte majku Boasu sto ga stavio...

ne, nego baš suprotno, nekog mladića ubacit

a jbg i ti isto kak da ne pa neće sazrijet na klupi mladi bi i trbali dobivat priliku kad se netko ozljedi i u lošijim natjecanjima, nejde to po dobnoj starosti ko ima preko 20 zreo je ko nema taj nije pa makar imao 100 utakmica u nogama a ovaj ni jednu, zašto to taako doslovno gledate ko iz knjige jbt zreo je kad sazrije a sazrijet neće na klupi i tu sva priča prestaje jer je to činjenica.

da, to ti je neka čudna logika da će igrač sazrijeti i dobiti iskustvo na klupi

a nevjerojatno je kako svi koji podržavaju AVBa podržavaju svaki njegov potez, makar to bio katastrofalan potez
jednostavno da AVB dovede Carrola sada na ljeto, dam se kladit da bi ti how yes no pljeskao i bio sretan i uvjeren da je to dobro

AVB sindrom...nova bolest...-.-

#33 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 23 February 2012 - 17:19

:lol: :lol: zanimljivo...

Shvatite da nemamo igrača za prvi tim. Ko zasluži on i dobije šansu (Sturridge, Romeu, pa i Bertrand dobija koju minutu).
Nadam se i ja da će toga biti više, al i sad nije toliko slabo.

Što se tiče konkretno desnog beka, Todd Kane igra tu poziciju i u rezervama i youthu, a jedino što pokazuje je to da ima dobar dalekometni šut. U odbrani na njegovoj strani puše iz tekme u tekmu, kako bi tek bilo u ozbiljnom fudbalu.
Clifford je više vezni igrač i tu je bolji, poziciju desnog beka krpi.

Mi ako hoćemo osvajat te jbne titule, moramo imati ozbiljnu ekipu. Mlade igrače al sa iskustvom (Bertrand ga ima, nema gdje nije igrao i to se vidi), a ne momke (Piazon, Kane, Chalobah) i dr..

Tako da Azpilicueta, kao mlad igrač sa dosta iskustva i puno talenta je dobrodošao. ;)

#34 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)

Postirano 23 February 2012 - 17:32

ne, nego baš suprotno, nekog mladića ubacit

da, to ti je neka čudna logika da će igrač sazrijeti i dobiti iskustvo na klupi

a nevjerojatno je kako svi koji podržavaju AVBa podržavaju svaki njegov potez, makar to bio katastrofalan potez
jednostavno da AVB dovede Carrola sada na ljeto, dam se kladit da bi ti how yes no pljeskao i bio sretan i uvjeren da je to dobro

AVB sindrom...nova bolest...-.-

neću se sad vrijeđat, how yes no-a znam od prije i meni je on stvarno super lik x) al jbg normalno je da nam se mišljenja razilaze, pa tako ja mislim da je po ovom pitanju u krivu al bože moj nećemo se tuć zbog toga.
A zavisi stari ako bi Carolla mjenjali za Torkea meni nebi smetalo :)

:lol: :lol: zanimljivo...

Shvatite da nemamo igrača za prvi tim. Ko zasluži on i dobije šansu (Sturridge, Romeu, pa i Bertrand dobija koju minutu).
Nadam se i ja da će toga biti više, al i sad nije toliko slabo.

Što se tiče konkretno desnog beka, Todd Kane igra tu poziciju i u rezervama i youthu, a jedino što pokazuje je to da ima dobar dalekometni šut. U odbrani na njegovoj strani puše iz tekme u tekmu, kako bi tek bilo u ozbiljnom fudbalu.
Clifford je više vezni igrač i tu je bolji, poziciju desnog beka krpi.

Mi ako hoćemo osvajat te jbne titule, moramo imati ozbiljnu ekipu. Mlade igrače al sa iskustvom (Bertrand ga ima, nema gdje nije igrao i to se vidi), a ne momke (Piazon, Kane, Chalobah) i dr..

Tako da Azpilicueta, kao mlad igrač sa dosta iskustva i puno talenta je dobrodošao. ;)

e to je problem što mi nismo ozbiljan klub, evo neki ovdje ukljućujući i tebe kažu da su ti igrači nezreli, možda i jesu al zašt ?? uprava je blago rečeno sranje, nitko pojma o nogometu nema, ni jeednog talenta nismo proziveli tko sad iga u klubu a da je iz naše škole ??? nitko, a dali se išta poduzima da se to promjeni ?? ne, igrača se ostavi u youth timu ili pošalje u neku nizozemsku šugavu posudbu bz da je minute zaigra za pri tim, eto Sinclair i Borini procvjetali tokako su otišli iz Chelsea, i onda se uvrijedimo kad netko kaže umjetan klub. Istina i ja s uvrijedim i branim al ruku na srce istina je ono što se priča, makar ja u te gluposti umjetan klub i ta sranja ne vjerujem i to su meni proljevi, al ono što se time želi reć e to je žalosna istina našeg kluba.

#35 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,828 postova
  • 12021 lajk(ova)
  • Time Online: 388d 1h 36m 54s

Postirano 23 February 2012 - 17:46

Dobar je Azpi, ako bismo prodali Bosingwu ja sam za njega. 12 milja se spominjalo, pa to je mizerija kakvog beka možeš dobit.

#36 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,180 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 18h 29m 36s

Postirano 23 February 2012 - 18:01

Mah, predobar igrac, valjda ce ga dovesti.

#37 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 23 February 2012 - 18:09

e to je problem što mi nismo ozbiljan klub, evo neki ovdje ukljućujući i tebe kažu da su ti igrači nezreli, možda i jesu al zašt ?? uprava je blago rečeno sranje, nitko pojma o nogometu nema, ni jeednog talenta nismo proziveli tko sad iga u klubu a da je iz naše škole ??? nitko, a dali se išta poduzima da se to promjeni ?? ne, igrača se ostavi u youth timu ili pošalje u neku nizozemsku šugavu posudbu bz da je minute zaigra za pri tim, eto Sinclair i Borini procvjetali tokako su otišli iz Chelsea, i onda se uvrijedimo kad netko kaže umjetan klub. Istina i ja s uvrijedim i branim al ruku na srce istina je ono što se priča, makar ja u te gluposti umjetan klub i ta sranja ne vjerujem i to su meni proljevi, al ono što se time želi reć e to je žalosna istina našeg kluba.

Vinko većina ovih većih klubova tako rade sa talentima. Dakle posudbe i ako se pokažu dobrodošli nazad.

Tako smo i mi, po Engleskoj slali, ali rijetko koji uspije. Zato sad šalju u Holandiju gdje je ipak puno lakše dobit mjesto, ali i tu fin broj ih ne može da uspije. Meni je to dovoljan dokaz da znam da nisu spremni za prvog tima.

A isto tako, na drugoj strani imamo primjer u vidu Sturridgea. Posudba lagano, dobio priliku eksplodirao i vidi sad gdje igra. Da, u prvom timu Chelsea-ja.

Od ovih trenutnih imaju šanse za prvu ekipu na osnovu igara ove sezone, na posudbama Kalas, Courtois, Bruma i sad se počeo i Kakuta pokazivat i prikazivati :P

Također mislim da mladi imaju ligu svoju, da svake sedmice imaju tekme, puno bi drugacije bilo.

#38 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)

Postirano 23 February 2012 - 23:19

da to smo već ja i ti zimaštali jednu ligu gdje bi naši eksplodirali i sve bi bilo bajno xD
al evo kad pogledam jednu Barcu kako ona fino s mladima radi, jedan Real gdje Mou baš radi dobro spoj mladosti iskustva i kupio par maldi odličnih igrača. Onda Arsenal oni super rade pogledja koklana onog (neznam kak se piše mislim da je coqualine tak nešto) mali je super a nikad prije čuo za njea, pa Pool isto fino ubacuje klince, isto i United, jedino eto mi i Citiy ne i onaj Inter i kolko ja god gledam te klince oni sve bolji, pa mislim možd bi se i naši pokazali da dobiju priliku. Ipak oni odu u Nizozemsku gdje nisu uvjei kao u Chelsiju , gdje se trenerima jebe dal če razvit njihov talent oni došu tamo kao pojačanje i kao reklama ono došo iz Chelsea, volio bi da nije tako al mislim da je :S

Dobar je Azpi, ako bismo prodali Bosingwu ja sam za njega. 12 milja se spominjalo, pa to je mizerija kakvog beka možeš dobit.

ma kakva prodaja Bosingwe , pa to je AVB-ov glavni igrač dobro da nisi Matu ili Luiza spomenuo :P
a sad ozbiljno slažem se bilo bi to dobro rješenje , nisam ga gledao nego u sažetku pa neću puno pametova, al kažete da je jako dobar, cjena je praktički ništa, zašto vam nebi vjerovao ?! :)

#39 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,828 postova
  • 12021 lajk(ova)
  • Time Online: 388d 1h 36m 54s

Postirano 23 February 2012 - 23:21

vinko S obzirom kako smo kupovali i za koga smo sve plaćali milione, ovo ne bi bio ni rizik. :D

#40 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)

Postirano 23 February 2012 - 23:42

vinko S obzirom kako smo kupovali i za koga smo sve plaćali milione, ovo ne bi bio ni rizik. :D

pa znam , oćito me nisi shvatio al htio sam reć da ako bi stvarno koštalo ispod 15 milki i ako je dobar kao što se priča ovo ne da nebi bio rizik nego bi bila jedna od rijetkih dobrih kupovina u zadnjih par godina

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan