Skoči na sadržaj

Foto

Petr Čech (2004-2015, 486 nastupa)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
1528 odgovora na ovu temu

#1521 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,241 postova
  • 2090 lajk(ova)
  • Time Online: 73d 21h 16m 42s

Postirano 21 June 2019 - 10:26

Lijepo je vidjeti Cecha u novoj ulozi. Nek mu je sa srecom.

#1522 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 9,990 postova
  • 5119 lajk(ova)
  • Time Online: 377d 3h 12m 35s

Postirano 21 June 2019 - 11:42

Sta god da znaci ova pozicija, ali eto, dobrodosao nazad.

#1523 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 2,112 postova
  • 514 lajk(ova)
  • Time Online: 33d 11h 21m 12s

Postirano 21 June 2019 - 11:54

Sta god da znaci ova pozicija, ali eto, dobrodosao nazad.

Ovaj Chelsea postao kao Zagreb i Bandic. Ako ne postoji radno mjesto izmislit ce ga samo da uhljebe svoje...

#1524 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 2,059 postova
  • 280 lajk(ova)
  • Time Online: 99d 19h 46m 5s

Postirano 21 June 2019 - 11:55

Dobrodosao i sretno. Nezz kakvo znanje ima za ovo, ali eto valjda bolje nego da nemamo sportskog direktora
<p>provokator</p>

#1525 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 9,990 postova
  • 5119 lajk(ova)
  • Time Online: 377d 3h 12m 35s

Postirano 21 June 2019 - 13:39

Dobrodosao i sretno. Nezz kakvo znanje ima za ovo, ali eto valjda bolje nego da nemamo sportskog direktora

Nije sportski direktor, vec tehnicki nekakav.

#1526 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 2,059 postova
  • 280 lajk(ova)
  • Time Online: 99d 19h 46m 5s

Postirano 21 June 2019 - 13:40

Nije sportski direktor, vec tehnicki nekakav.

A eto, neki fikus je, kako god
<p>provokator</p>

#1527 Adi

Adi

Moderator

• Korisnik
  • 1,003 postova
  • 82 lajk(ova)
  • Time Online: 22d 9h 54m 33s

Postirano 21 June 2019 - 13:53

Može samo dobro da donese, neka ga pa šta god da radi

Vodja parade heterosekusalaca

#1528 rustincohle

rustincohle
  • Korisnik
  • 2,521 postova
  • 2951 lajk(ova)
  • Time Online: 93d 4h 45m 48s

Postirano 21 June 2019 - 16:25

Ma šta će raditi, službeni auto, topli obrok, osiguran, igra pasijans po cijeli dan i prohoda par puta da mu se muda ne bi zalijepila za stolicu

#1529 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,241 postova
  • 2090 lajk(ova)
  • Time Online: 73d 21h 16m 42s

Postirano 09 May 2020 - 16:18

Petr Čech (o zanimljivim počecima u klubu):
"Kada je Chelsea pokazao interes za mene, htio sam otići jer sam u njima vidio klub s velikim potencijalom i ambicijama. Pogurao sam malo taj transfer, a Chelsea je htio da potpišem za njih odmah u januaru. Ipak, Pinault (vlasnik Rennesa) to nije dopustio, bio je spreman pustiti me jedino na ljeto."

"Imao sam pet mjeseci ispred sebe znajući da odlazim i smatram da je to bila moja prednost. Osjećao sam da se tako mogu bolje pripremiti, naučiti ponešto engleskog jezika i pratiti utakmice Chelseaja te se tako upoznati s načinom njihove igre i budućim suigračima."

"Tako da kada sam došao prvog dana u klub (ljeto 2004.), znao sam što me čeka. Bio sam fizički pripremljen i spreman za nove izazove. To je bila velika prednost za mene."

"Na pripremama u Americi sam doznao kako ću startati prvu ligašku utakmicu protiv Manchester Uniteda, i to taman prije nego što smo trebali letjeti za London. Steve Clarke (pomoćni trener) mi je prišao i rekao kako ću započeti prvu utakmicu ako nastavim pokazivati iste rezultate."

"Prije toga, igrali smo utakmicu u čast Gianfranca Zole i znao sam da ako odradim dobar posao, imam zagarantirano mjesto protiv Uniteda. Bio sam jako prilagodljiv i uvijek spreman na različite izazove. Znao sam da mi je to bila odlična prilika da se probijem."

"Kada smo igrali spomenutu utakmicu protiv Zaragoze, čim smo izašli na teren mogli su se čuti uzvici navijača ‘Carlo! Carlo!’. Isto se dogodilo na početku utakmice protiv Manchester Uniteda kada smo izašli na teren pripremiti se za utakmicu. Svi su očekivali da će on braniti."

"Kada su izašle početne postave i kada su navijači shvatili da Carlo ne započinje utakmicu, počeli su još glasnije uzvikivati njegovo ime. Vidio sam zabrinutost na licu Silvina (trener golmana), ali sam mu rekao da je sve u redu, iako sam osjećao pritisak. Znao sam da loš nastup znači odlazak na klupu. Upravo me taj pritisak gurao kroz cijelu sezonu."

Petr Čech je u toj utakmici protiv Manchester Uniteda ostvario clean sheet, a Chelsea je slavio 1-0. Da stvar bude bolja, te sezone je Chelsea po prvi puta osvojio Premier Ligu, a u 35 nastupa Čech je nevjerojatnih 24 puta uspio zadržati mrežu netaknutom primivši rekordnih 15 golova tijekom cijele sezone. Velik si, Petre! 💙

Post se sviđa 2 članova
diablo_bih  , Wisey  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan