Skoči na sadržaj

Foto

John Terry (1998–2017, 717 nastupa)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
1592 odgovora na ovu temu

Anketa: John Terry (1998–2017, 717 nastupa)

Smatrate li da će u slučaju produženja ugovora i iduće sezone pružati vrhunske partije?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#21 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,324 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 6h 8m 49s

Postirano 25 October 2011 - 19:30

Prvi bi mu Drogba jebo nanu :D

Drogba je tada bio u svlacionici zbog crvenog :D

#22 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 28 October 2011 - 14:09

Na današnji dan, 28. listopada, 1998. godine, John Terry je debitirao za Chelsea.

Sretna ti godišnjica kapetane, i da nam još toliko ostaneš u klubu!

Captain - Leader - Legend

#23 hithard

hithard
  • Korisnik
  • 109 postova
  • 1 lajk(ova)
  • Time Online: 7h 8m 15s

Postirano 28 October 2011 - 14:28

Čestitam kapetane, što reći...

Captain, Leader, Legend!!

#24 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 3h 48m 4s

Postirano 30 October 2011 - 15:12

Čestitke!

#25 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 30 October 2011 - 20:43

Ja sam siguran da njega svaki pad, svaki poraz boli kao da mu je netko blizak umro. Drž se Terry, trebamo te

#26 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 30 October 2011 - 21:45

Ja sam siguran da njega svaki pad, svaki poraz boli kao da mu je netko blizak umro. Drž se Terry, trebamo te

Neće njemu ništa bit, on je onaj pravi engleski bulldog, to je takav mentalitet da nakon svakog pada postaje sve jači.

#27 osgood

osgood
  • Korisnik
  • 193 postova
  • 344 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 12h 50m 13s

Postirano 31 October 2011 - 14:11

Teri igra već dvije godine pod injekcijama ljudi usljed čega mu je smanjena pokretljivost, brzina i okretnost... budala samo nanosi i sebi i timu štetu!
jest legenda kluba ali je budala!

http://www.physioroo..._disc_terry.php

#28 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)
  • Time Online: 28d 8h 40m 34s

Postirano 31 October 2011 - 14:15

Teri igra već dvije godine pod injekcijama ljudi usljed čega mu je smanjena pokretljivost, brzina i okretnost... budala samo nanosi i sebi i timu štetu! jest legenda kluba ali je budala! http://www.physioroo..._disc_terry.php

ne prijatelju... to nije glupost ... to se zove ljubav prema sportu/poslu kojim se bavi i ljubav prema klubu u kojem igra... ;)

#29 osgood

osgood
  • Korisnik
  • 193 postova
  • 344 lajk(ova)

Postirano 31 October 2011 - 14:19

ne prijatelju... to nije glupost ... to se zove ljubav prema sportu/poslu kojim se bavi i ljubav prema klubu u kojem igra... ;)

diejlim tvoje mišljenje, da se razumijemo zato jest JT ono što jest, ali kod drugog gola arsenala se vidjelo da je mogao skinuti loptu, jer je bio odlično postavljen, a nije jer je OGRANIČENOG kretanja!
a i pad je direktna posljedica toga, jer teren nije bio klizav... Bolje da se operišei vrati u normalu kakav je i bio ovako će biti invalid kad završi karijeru...
Očito si me pogrešno skontao, ali JT je legenda bio i ostati će! Samo nekad treba misliti na sebe i na tim....

#30 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)
  • Time Online: 28d 8h 40m 34s

Postirano 31 October 2011 - 14:25

diejlim tvoje mišljenje, da se razumijemo zato jest JT ono što jest, ali kod drugog gola arsenala se vidjelo da je mogao skinuti loptu, jer je bio odlično postavljen, a nije jer je OGRANIČENOG kretanja! a i pad je direktna posljedica toga, jer teren nije bio klizav... Bolje da se operišei vrati u normalu kakav je i bio ovako će biti invalid kad završi karijeru... Očito si me pogrešno skontao, ali JT je legenda bio i ostati će! Samo nekad treba misliti na sebe i na tim....

to je trebao napravit vec prije 2 godine kad mu se pojavila ozljeda... ovako tko zna kad ce se opet vratit i kakav ce bit... ali zdravlje uvijek mora bit prvo... i makar vise nikad zaigrao u klubu bolje da to operira i sredi... ali opet tko zna kolko ima istinite u tom clanku... jer opet kraj tolko doktora itd. itd. da je to tolko ozbiljno mislim da bi oni vec to rijesili... ;)

#31 osgood

osgood
  • Korisnik
  • 193 postova
  • 344 lajk(ova)

Postirano 31 October 2011 - 14:30

hmmm problem je ššto je toliko ozbiljno da bi mu trebalo godina dana da se vrati na tekme, a to on ne želi... No, hajd..Bumo vidjeli

#32 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,822 postova
  • 12018 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 14h 32m 25s

Postirano 31 October 2011 - 14:33

Ne vjerujem da bi se manageri kockali s takvim jednim poluspremnim igračem pa čak i da se on zove JT. :huh:

#33 hithard

hithard
  • Korisnik
  • 109 postova
  • 1 lajk(ova)
  • Time Online: 7h 8m 15s

Postirano 31 October 2011 - 16:58

Bija je Terry lani jedno vrime odsutan, mislim da je iša na rahabilitaiju u Italiju, tako da mislim da to sada nije veliki problem.

Sjećam se njegove izjave da obožava nogomet i da ne osjeća bol kada igra ali kada završi utakmica da ponekad jedva hoda te se boji za sebe i da ide to riješiti.

Možda se stanje opet pogoršalo ali ne sumnjam da će opet otići na rehabilitaciju ako bude potrebno.

#34 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)

Postirano 25 November 2011 - 18:46

I ovdje sam postavio zanimljivu anketu, osjetljivo pitanje i veoma će biti interesantni rezultati glasanja. Pristupite procesu glasanja ;)

#35 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 25 November 2011 - 20:14

Ja sam ipak za tricu glasao. Veliki je on značaj za ekipu i kad ga najednom nebi bilo, Boga pitaj šta bi se još desilo sa odbranom.
U formi nije, ali kao vođa puno, puno pomaže, siguran sam.

#36 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)

Postirano 25 November 2011 - 22:25

Ja sam ipak za tricu glasao. Veliki je on značaj za ekipu i kad ga najednom nebi bilo, Boga pitaj šta bi se još desilo sa odbranom.
U formi nije, ali kao vođa puno, puno pomaže, siguran sam.

Sve to stoji, ali zamisli ne do Bog da mu se zbog tog prevelikog forsiranja stanje pogorša i udari mu na zdravlje? S kralježnicom se opasno igrati. Mislim da mora na operaciju koliko god mi željeli suprotno, i on je toga svjestan i ovo su mu zadnji atomi snage. Ne znam koliko će još moći izdržati.

#37 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 28m 59s

Postirano 25 November 2011 - 22:53

Svasta se u poslednje vreme desava s njim... Malo toga dobrog... Pad igre celog tima, lose zdravstveno stanje, desavanja van terena.... Ipak, i pored svega toga, on je prilicno pouzdan stoper. Ostavio bih na stranu status koji on ima u klubu, jer su igracki kvaliteti trenutno najvaznija stavka. On jos uvek moze pruziti dobre partije za Celsi, kada je potpuno fokusiran na fudbal. Kao sto vec napomenuh dosta toga je njemu u glavi sad, tako da je ponekad i rastrojen, sto dovodi do gresaka.
Realno, opcije za glasanje su takve, da ne mogu da pikiram niti jednu od njih...
Moje misljenje je, zapravo kombinacija prve i druge opcije. U januaru bih doveo jednog defanzivca, a Terrya sklonio sa terena, na neko vreme, da zaleci povrede i oporavi se mentalno, ali mu nebih raskidao ugovor sa klubom, barem dok se ne vrati u takmicarsku formu. Ako tada bude mogao da igra, onda bih mu dao jos sezonu-dve u klubu, doduse, sa manjom minutazom, da se ispostuje sve sto je uradio za klub. Ako pak ne uspe da se vrati na teren, ponudio bih mu mesto u strucnom stabu kluba, jer, vrhunski igrac i covek sa autoritetom kao sto je on, moze mnogo da pomogne, kako na terenu, tako i iza kulisa.

A sto se glasanja tice..... Neka bude opcija 2. Prodaja ne dolazi u obzir, a opcija 3 je cisto mucenje za bilo kog igraca...

Srecna godisnjica Legendo !!!!

#38 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 26 November 2011 - 00:05

Sve to stoji, ali zamisli ne do Bog da mu se zbog tog prevelikog forsiranja stanje pogorša i udari mu na zdravlje? S kralježnicom se opasno igrati. Mislim da mora na operaciju koliko god mi željeli suprotno, i on je toga svjestan i ovo su mu zadnji atomi snage. Ne znam koliko će još moći izdržati.

Ima i toga, ma ne znam sta da kažem. Ako ode nedostajat će nam svima, ako ostane možda bude imao problema. Zajebano je.

#39 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)

Postirano 26 November 2011 - 00:37

Ima i toga, ma ne znam sta da kažem. Ako ode nedostajat će nam svima, ako ostane možda bude imao problema. Zajebano je.

Toliko je dao za Chelsea, sad je red na Chelsea da da nešto za njega (osim visoke plaće), a to je ta dopusnica koju je njega ja mislim i stid pitati.

#40 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,822 postova
  • 12018 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 14h 32m 25s

Postirano 26 November 2011 - 00:40

Najteža odluka koju svi zajedno moraju donijeti. I Andre i on i medicinska ekipa.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan