Jump to content

Ross Turnbull (2009-2013, 7 nastupa)


Recommended Posts

  • Postova 101
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[quote name='bbj26' timestamp='1336510880' post='46882']
Drago mi je da je ovako odigrao. Sad je valjda jasno da treba ic.
[/quote]
Upravo to, odavno znamo da je kanta. Drago mi je da se to sad vidilo tako da sada ocekujem otpusno pismo.
Mene ja na početku sezone čudilo što je ovaj uopšte drugi golman, znam da je Hilario mnogo bolji od njega( sjecam se Hilaria protiv Liverpola prije dvije godine). Valjda je Turnbull ispred njega zbog godina.

Samo se sjetite ovoga
[media]http://www.youtube.com/watch?v=AVtYOLwxgUA[/media]
Link to comment
Share on other sites

Još jedan pokazatelj dobrog rada uprave kluba na čelu sa Michaelom Emenalom.
Pa ne daj bože da se Cech povrijedi na neki duži period u toku sezone.
Kad pogledam njega ne čudi me što su u ekipi Malouda, Bossy i njemu slični.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseafan97' timestamp='1336515196' post='46971'][b]Još jedan pokazatelj dobrog rada uprave kluba na čelu sa Michaelom Emenalom.[/b] Pa ne daj bože da se Cech povrijedi na neki duži period u toku sezone. Kad pogledam njega ne čudi me što su u ekipi Malouda, Bossy i njemu slični.[/quote]

O čemu ti??
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseathebest' timestamp='1336510792' post='46880']
koja sramota od golmana...Kelava iz Dinama bi bolje branio..
[/quote]

da te nisam čuo više :P
Kelava je golmačina samo takva

A za ovog šta reć, dobije priliku i onda popije 4 komada
makar ruku na srce za prva 3 nije ni blizu kriv, 2. poluvrijeme nisam gledao al 1. je bio sasvim solidan ako se uzme u obzir da nije kriv za ta prva 3
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vinko' timestamp='1336517317' post='46987']

da te nisam čuo više :P
Kelava je golmačina samo takva

A za ovog šta reć, dobije priliku i onda popije 4 komada
makar ruku na srce za prva 3 nije ni blizu kriv, 2. poluvrijeme nisam gledao al 1. je bio sasvim solidan ako se uzme u obzir da nije kriv za ta prva 3
[/quote]
HAHAHAHAHAHA :D Pogledaj 4-ti gol i sve ti je jasno
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vinko' timestamp='1336517317' post='46987']

da te nisam čuo više :P
Kelava je golmačina samo takva
[/quote]

ma golmančina k**ca moga... :)

mislim imao je on neke dobre obrane kroz ligu prvaka, ali točno sam slušao neke golmanske eksperte da se uopče nezna kretati ni postavljati, pa je samim time dosta golova Dinamo pimio njegovom krivicom iako se na prvi pogled ne čini tako
Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu frka oko drugog golmana kad mi vec imamo sjajnog golmana na posudbi u Atl Madridu... sto se mene tice moze komotno sljedece sezone zamijeniti Ceha, ili za 2 god....http://www.transfermarkt.co.uk/en/thibaut-courtois/profil/spieler_108390.html
Thibaut Curtois
[b] Thibaut Courtois[/b]

[b] Thibaut Courtois[/b]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bacika' timestamp='1336569203' post='47126']
sto se mene tice moze komotno sljedece sezone zamijeniti Ceha
[/quote]

ovo je već glupost

mali Courtois mora papat puno žganci da bi došao na Cechovu razinu, odnosno super ako doÄ‘e i na približno tu razinu jer je previše očekivat od njega da bude kao Cechman
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bacika' timestamp='1336569203' post='47126']
Ne znam cemu frka oko drugog golmana kad mi vec imamo sjajnog golmana na posudbi u Atl Madridu... sto se mene tice moze komotno sljedece sezone zamijeniti Ceha, ili za 2 god....http://www.transfermarkt.co.uk/en/thibaut-courtois/profil/spieler_108390.html
Thibaut Curtois
[b] Thibaut Courtois[/b]

[b] Thibaut Courtois[/b]
[/quote]
Nema frke,Courtois je sjajan golman,ali nije on golman za klupu.On vec sada pruza odlicne partije,i bolje je za njega da konstantno brani nego da bude rezerva Cehu.A sto se tice Turnbula,ne da nije kvalitet za Celzi nego ne bi mogao braniti ni za kadete uzicke Slobode.
Link to comment
Share on other sites

Ja sigurnijeg i boljeg golmana nisam u zivotu vidio... nadam se da ce se Cech cim prije ozljedit tako da ovaj dobije priliku i da ga istisne iz prve postave...

Pravda za Turnbull-a... decko zasluzuje dres s brojem 1... jer je i broj 1 golman u svijetu... pogotovo u ispucavanju lopti
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...