Jump to content

Ryan Bertrand (2010-2015, 56 nastupa)


Caeruleus

Recommended Posts

Ryan%2520Bertrand%2520%25281%2529.jpg

 

 

Ryan Dominic Bertrand (roÄ‘en 5. kolovoza 1989. godine) je engleski nogometaÅ¡ koji igra za naÅ¡ klub i mlaÄ‘e selekcije engleske reprezentacije. Prvobitna pozicija mu je bila krilo, ali se pokazao bolji kao lijevi braniÄ. PoÄeo je karijeru u londonskom Gillinghamu, prije nego je potpisao za Chelsea u srpnju 2005. godine. Nakon Å¡to je stasao u pravog igraÄa u Chelseajevoj akademiji, Bertrand je poslan na posudbu i kroz posudbe je mjenjao razne klubove u periodu 2006-2010. Debitirao je za Chelsea Å¡est godina nakon Å¡to je doÅ¡ao u klub sa Stamford Bridge, nakon Å¡to je uÅ¡ao u igru protiv Birminghama 20. travnja 2011. godine kao priÄuva. PoÄetkom sezone 2011/12 potpisao je novi ÄetverogodiÅ¡nji ugovor s Plavcima, pristavÅ¡i biti Coleova zamjena.

 

 

 

 

 

Osnovni podatci:

 

 

 

 

 

Full name: Ryan Dominic Bertrand

 

 

Date of birth: 5 August 1989

 

 

Place of birth: London, England

 

 

Height: 1.79 m

 

 

Playing position: Left beck

 

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 563
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Mene fasciniralo kako je odigrao svaku utakmicu za prvi tim, a pogotovo zadnju u kupu. Svaka mu Äast, tehnika i koncentracija na zavidnoj razini, a o borbenosti da i ne govorim. Imamo Äovjeka koji 100%-tno može zamjeniti Ashley Cole, a u to sam 200% siguran ;) i AVB je nadam se to vidio. Ne znam postoji li mogućnost da on i Ashley odigraju zajedno jednu utakmicu, npr. Ashley u sredini, lijevi boÄni, a Ryan u obrani lijevi bek.

Link to comment
Share on other sites

Mene fasciniralo kako je odigrao svaku utakmicu za prvi tim, a pogotovo zadnju u kupu. Svaka mu Äast, tehnika i koncentracija na zavidnoj razini, a o borbenosti da i ne govorim. Imamo Äovjeka koji 100%-tno može zamjeniti Ashley Cole, a u to sam 200% siguran ;) i AVB je nadam se to vidio. Ne znam postoji li mogućnost da on i Ashley odigraju zajedno jednu utakmicu, npr. Ashley u sredini, lijevi boÄni, a Ryan u obrani lijevi bek.

To da odigraju zajedno, teško. Ali Andre mu treba dati ÄešÄ‡e priliku, nek igra frajer. Nebi se Andre zajebo, vidio je to on. Nadam se da kad odmara Colea ili ovaj ne može igrat ( iz nekog razloga) ubacuje Ryana, a ne Bosingwu.

Zašto krpiti s nekim, kad već imaš dobrog igraÄa, kojem je to prirodna pozicija.

Pamet u glavu Andre!

Link to comment
Share on other sites

To da odigraju zajedno, teško. Ali Andre mu treba dati ÄešÄ‡e priliku, nek igra frajer. Nebi se Andre zajebo, vidio je to on. Nadam se da kad odmara Colea ili ovaj ne može igrat ( iz nekog razloga) ubacuje Ryana, a ne Bosingwu.

Zašto krpiti s nekim, kad već imaš dobrog igraÄa, kojem je to prirodna pozicija.

Pamet u glavu Andre!

Morao je tako sa Bozzyem jer je bila LP gdje Ryan nije registrovan.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
e sad Cole ima karton i nadam se da če AVB ubacit Bertranda i da čemo gledat njega na djelu, al AVB je dosta čudan mogao bi i Bosingwa ili Bane odigrat na toj poziciji idući a možda i Luiz nebi me začudilo al ako Bertrand ne bude igrao iduću od prve umjesto Colea ja bojkotiram geldanje Chelsijevih utakmica dok je AVB na klupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (bar ću probat xD)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...