Skoči na sadržaj

Foto

Rukomet

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
490 odgovora na ovu temu

#481 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,055 postova
  • 5652 lajk(ova)
  • Time Online: 135d 4h 28m 27s

Postirano 26 January 2018 - 06:02

Rukomet je jako kvalitetan sport, iz ugla gledaoca, bar ja tako mislim.
Igra se brzo, na mnogo poseda, stalno se nesto desava, padaju golovi, cvrsta duel igra... Ja recimo uzivam u tome da gledam Nemacku ligu ili ligu sampiona, jer su to bas onako jaka takmičenja.

#482 mrtavker

mrtavker
  • Korisnik
  • 2,180 postova
  • 2822 lajk(ova)
  • Time Online: 80d 5h 49m 39s

Postirano 26 January 2018 - 11:02

Heh..pratis li brate taj sport ikako osim kad su ep i sp? Ocito ne, jer u suprotnom nebi tako pisao..ima tu i drugih natjecanja koja su itekako praćena a ova zavrsnica u zg tek ostaje za vidjeti koliko ce biti popracena..

Btw Hrvatska po meni i nije zasluzila vise od ovoga, i do sada su u nekim utakimcama suci klasicno pomagali jer smo domacini, a to mrzim uzasno i bilo koji oblik tako nepravde..al to je u rukometu klasika, iako moram priznati ocekivao sam i puno jaci sudacki poguranac..ovo je i vise nego ok s obzirom na neka prijasnja prvenstva u drugim zemljama i cirkuse delegirane od strane ehf mafije

Pratim, jesi li ti gledao ijednu utakmicu osim utakmica Hrvatske pa vidio kakva je posjecenost ili si u medjuvremenu vrijeme palio pravopise? U osnovnoj skoli sam ga i trenirao, interesantno ga je igrati, ali gledati vec teze.

https://en.wikipedia.org/wiki/Handball

Na dnu je lista prvenstava gdje se vidi da se ovaj sport igra samo u Evropi i kad bi oduzeo ove govedje lige kao sto su Angola, Bosna, Srbija i slicne kojih je na pretek dobicete da imate svega tri, cetiri lige u kojima se igra ovaj sport na cijelom svijetu, tu je jos par drzava koje imaju uglavnom samo jedan kvalitetan klub.

Posjete su dobre u Njemackoj kojoj je dobra posjeta i na turniru penzionersku bocanja, a da ne govorimo o timskim sportovima, takodje dobra je u Danskoj i slicnima i Ligi sampiona.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#483 drogba 11

drogba 11
  • Korisnik
  • 1,155 postova
  • 1170 lajk(ova)
  • Time Online: 71d 1h 50m 32s

Postirano 26 January 2018 - 12:49

Nisam palio, pravopis jos ucim..samo slabo mi ide online

Pa eto..naveo si ono sto i ja znam, i ne razumijem sta je problem, sto rukomet treba ugasiti i sl.
Neka igra ko hoce, ko nece cao..ja mogu samo reci da uzivam gledati zagreb u lp, i samu lp kao i koju tekmu njemacke lige..
I posjecenost primjerice zagrebovih tekmi u areni je odlicna sto znam iz prve ruke jer i odlazim na te utakmice..a i ova natjecanja sto sam nabrojao po videnom isto imaju pune dvorane..

Zapali ti tipkovnicu da ne pises vise takve nebuloze, cuj ugasiti rukomet..ugasi racunalo il mob, sa cega se vec javljas

#484 mrtavker

mrtavker
  • Korisnik
  • 2,180 postova
  • 2822 lajk(ova)

Postirano 26 January 2018 - 12:57

Šala mala, bez ljutnje.

Pa treba ga ugasiti (to sam više žargonski rekao, prije da ga treba malo dotegnuti) jer sudije imaju veliki uticaj, takođe EHF se ponaša supresivno i agresivno i zato sport pada iz godine u godinu, po popularnosti je na nivou biatlona, a suština sporta je da se igra i da to narod prati (a pri tome ne mislim na par država, jer u tom slučaju sport bio i bacanje nokije u dalj jer u Finskoj to ima veliku popularnost).

#485 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,172 postova
  • 8286 lajk(ova)
  • Time Online: 569d 5h 45m 46s

Postirano 26 January 2018 - 13:44

Blago rečeno, smiješan sport. I onda uzmeš u obzir ženski rukomet. Kadetski. I dođe jedna takva kadetkinja i počne srat kako ih država ne podržava bla bla. MRŠ U KUHINJU. Bolje pare zapalit nego ih uložit u ženski rukomet. A i muški je tu negdje.

Post se sviđa 1 članu
mrtavker  

#486 drogba 11

drogba 11
  • Korisnik
  • 1,155 postova
  • 1170 lajk(ova)
  • Time Online: 71d 1h 50m 32s

Postirano 26 January 2018 - 16:18

Uf al bi imalo sta i gorit u pm..
Ajde manite se suplje price..najbolje eto da nogomet bude jedini sport na svijetu hh

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#487 mrtavker

mrtavker
  • Korisnik
  • 2,180 postova
  • 2822 lajk(ova)

Postirano 26 January 2018 - 18:32

Polufinale evropskog, Spanija i Francuska, a 75% tribina prazno. To sve pokazuje.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#488 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,356 postova
  • 6118 lajk(ova)
  • Time Online: 118d 3h 52m 49s

Postirano 26 January 2018 - 22:09

Kakva drama izmedju Danske - Sweden. Minutu prije kraja Sweden imala 2 gola prednosti, sekundu prije kraja prime go za nerjeseno,al bukvalno sekundu.
Cekaju se produzetci gdje su Danci u velikoj psiholoskoj prednosti.

#489 mrtavker

mrtavker
  • Korisnik
  • 2,180 postova
  • 2822 lajk(ova)

Postirano 26 January 2018 - 23:07

Danci su ispustili svoju sansu u par navrata, navijam za Svedjane u finalu.

#490 pidy

pidy
  • Korisnik
  • 574 postova
  • 840 lajk(ova)
  • Time Online: 47d 7h 53m 33s

Postirano 01 February 2018 - 01:25

ova tema bude aktuelna samo u januaru/februaru kad se igraju sampionati. bas fin primjer kako vecina preko noci postaju strucnjaci u necemu. isto tako kad se desi neko sranje na bliskim istocima, odjednom svi eksperti za historiju sukoba na tom podrucju.... bla bla bla....

#491 mrtavker

mrtavker
  • Korisnik
  • 2,180 postova
  • 2822 lajk(ova)

Postirano 01 February 2018 - 11:24

joj pidy, pa nece ti niko pisati u temi nakon utakmica seha lige, sport je toliko popularan da se samo veca takmicenja komentarisu kod vecine ljudi.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan