Skoči na sadržaj

Foto

Krizni period kluba

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
817 odgovora na ovu temu

#801 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,418 postova
  • 9725 lajk(ova)
  • Time Online: 364d 17h 41m 58s

Postirano 01 November 2017 - 14:03

meni je mnogo zajebana situacija, neki tekstovi od ovih "insajdera"  su mi van svake pameti i samo čekam kad će sve da implodira

i ponovo to, raspadamo se unutar kluba, stvari uopšte ne funkcionišu glatko na relaciji uprava-trener 

ona utakmica protiv Sitija mi ulazi u top 5 sramotnih izdanja kluba od kad ga pratim

dodajte na to da se sad dosta toga odvija iza zavese, pre svega taj cirkus oko stadiona, izgleda da Roman neće sve pare da uloži nego traži i neko finansiranje sa strane

pa se sad postavlja pitanje, ko bi plaćao tu kamatu kasnije pošto je rečeno da će sav prihod biti stavljen u kasu za transfere

ono što je bar po mom mišljenju sigurno je to da Roman=uprava neće menjati svoj stav i da kukanje Kontea nema nikakav efekat u praksi, čak šta više, rečeno je u Telegrafu da smatraju da su doveli dovoljno igrača za borbu na svim frontovima

pa onda imaš ugovore za Edena i Kurtou, o tome se naravno sad ćuti

došli smo do toga da nam preko Telegrafa mažu oči, na svakih mesec dana se bacaju neke koske, sve je nešto sigurno da bi se na kraju izduvalo

al bitno eto da će Fabregas dobiti novi ugovor 

#802 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,036 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 8m 53s

Postirano 01 November 2017 - 16:00

Krizu smo mi vec naslutili u prijelaznom roku. Ovo mene nista ne iznenadjuje.

#803 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,383 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 4h 2m 47s

Postirano 01 November 2017 - 17:05

Ako ima istine u priči o bojkotu igrača (u što ne vjerujem ili se barem nadam da nije istina), onda su to već 2 trenera u 3 sezone kojem su igrači okrenuli leđa, baš fin nam karakter ima ekipa :)

Što se tiće loših odnosa na realaciji Conte-Uprava, to već odavno znamo...

Što se tiće same krize, to je ponajprije rezultat nedovoljno jake ekipa s obzirom na dva jaka takmičenja i vjerojatno najjaču konkurenciju u premu zadnjih godina (za što je kriva uprava zbog vrlo loše odrađenog prijelaznog roka) ali isto tako dio krivice snosi i Conte...

#804 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,139 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 9h 9m 28s

Postirano 01 November 2017 - 20:04

Ako ima istine u priči o bojkotu igrača (u što ne vjerujem ili se barem nadam da nije istina), onda su to već 2 trenera u 3 sezone kojem su igrači okrenuli leđa, baš fin nam karakter ima ekipa :)

Što se tiće loših odnosa na realaciji Conte-Uprava, to već odavno znamo...

Što se tiće same krize, to je ponajprije rezultat nedovoljno jake ekipa s obzirom na dva jaka takmičenja i vjerojatno najjaču konkurenciju u premu zadnjih godina (za što je kriva uprava zbog vrlo loše odrađenog prijelaznog roka) ali isto tako dio krivice snosi i Conte...

jednostavno rečeno, postali smo liverpool

klub nema ambicija, zadnje dvije-tri sezone su pokazale nase stanje realno stanje, i ocigledan nagovjestaj sta nas ceka u buduce, a to je ovaj zadnji prelazni rok sve potvrdio.

doveli smo neka dobra pojacanja, neka smo izgubili, ono najbitnije kad trebamo da dovedemo kvalitetne igrače, da ostanemo u borbi za titulu, mi kiksamo na prelaznom roku.

evo i conteu druga sezona loša sa pojačanjima, gotovo isto kao i s mourinhom onda kad smo igrali onu trecu sezonu, izuzmemo li sto je on prodao pojedince, ali drugi igraci se nisu dovodili.

sve u svemu, conte po meni ima najmanje krivice u svemu ovome, i zaista ne znam, kako mozemo dovesti nekog kvalitetnog trenera kojeg sve ovo isto ceka.

a samo Bog zna hocemo li uspjeti zadrzati hazarda iduce sezone, za kojeg ce vjerovatno real madrid iskesirati 200miliona bez problema, nasi ce naravno pristati a i hazard se nece dvoumiti oko prelaska.

jednostavno, ovaj prelazni rok, kada smo aktuelni sampione engleske, imamo problema oko dovodjena igraca, nesto ne stima, a da je do contea u to sumnjam.

#805 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,253 postova
  • 7862 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 13h 48m 58s

Postirano 01 November 2017 - 20:31

I prošlog leta smo imali problem sa igračima, ali eto, pogodilo se nekako da nam Kante padne u krilo (i to nakon što smo izvisili za Naingolana!) i što su se panic kupovine (Luiz i Alonso) dobro prilagodile u 3-4-3.

#806 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,159 postova
  • 4803 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 12h 7m 51s

Postirano 01 November 2017 - 20:37

Ja ne vidim jos razlog za paniku neku, u svakom takmicenju smo u igri. I dalje mozemo napasti titulu, jer City ce posustati sigurno. U ligi sampiona vec prosli dalje. Kupovi isto u igri. Brinu malo ove tekme gdje smo prelose odigrali, ali moraju se svakome desiti takve utakmice, ne bas k'o ova protiv Rome, ali ove ostale da.

#807 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,808 postova
  • 12011 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 2h 28m 8s

Postirano 01 November 2017 - 22:54

E jebi ga, nado sam se samo da diablo nece prognozirati na ovoj temi. Znaci komotno prekrizite Contea :D

Puno je faktora ovdje u igri, ima i Conteove krivice ali zaista ne bih volio da tako lako potrosimo jos jednog trenera. Jos malo pa ce ih i ponestati za nas. Prosle sezone se vidjelo da Conte ima slif i znanja, jer ono je upravo dokaz o kvaliteti strucnjaka, da i prosjecnim igracima pronadje prave pozicije te ih uklopi. Jebes ti ovo sto Gvardilo radi, za mene to nikakav uspjeh nije. 

Nesto se sigurno dogadja iza scene, u vrhu kluba jer put kojim idu je put prema prosjecnosti a iz toga se ne izvadi onda godinama. Vidimo na primjeru Arsenala, Tottenhama pa i Uniteda zadnjih 4-5 godina.

Nadam se da ce ipak sto prije te greske ispraviti, pa da se makar necemu i u ovoj sezoni imamo nadati a ne da je predamo vec sada.

#808 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,159 postova
  • 4803 lajk(ova)

Postirano 02 November 2017 - 13:21

Nista ja ne prognoziram osim pada citya, jer i nece moci nastaviti ovako. Samo kazem da ne vidim razlog za paniku i spominjanje neke ogromne krize. Veca je kriza Realu :D

#809 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 2h 59m 21s

Postirano 02 November 2017 - 15:23

Znate šta je čudno? Mi smo nekad bili najopasniji tim iz prekida. Korneri, slobodnjaci. Sada ne znam kad smo iz kornera uspjeli zabiti, a i slobodnjake vrlo rijetko.

Post se sviđa 1 članu
Wisey  

#810 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,036 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 8m 53s

Postirano 02 November 2017 - 15:28

Nema potrebe da mislimo hoce li City posustati ili ne, sigurno je da mi ne mozemo biti prvaci i ove godine. Borba za ostale 3 pozicije i sto dalji plasman u Ligi prvaka je prioritet. Ova ekipa ove sezone nema sta vise traziti a ni sljedece ako odrade isti ili slican prelazni rok. Sami su sebi potpetljali noge.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

#811 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,119 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 5h 6m 33s

Postirano 02 November 2017 - 19:29

City će posustat, a mi i drugi ćemo ući u Cityjevu formu. Nema šta, tako će bit.

#812 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,808 postova
  • 12011 lajk(ova)

Postirano 02 November 2017 - 20:01

Znate šta je čudno? Mi smo nekad bili najopasniji tim iz prekida. Korneri, slobodnjaci. Sada ne znam kad smo iz kornera uspjeli zabiti, a i slobodnjake vrlo rijetko.

To je tako jos Matinog odlaska. Ne zna niko kornera izvesti. Pogotovo katalonski invalid kad posalje one svoje svijece iz kornera, pa takve lopte ne bi ni ona ekipa sa Drogbom, Ivanovicem, Ballackom i ostalima mogla glavom zabiti.

Zalosno da nijedan trener ne radi na tome, a jos zalosnije da niko ne vidi koliko su to ocajni centarsutevi. Sto je najsmjesnije, nerijetko se desi da Fabregasove spore lopte uhvati protivnicki golman i odmah baca u kontru pa ti iz vlastitog kornera mozes na drugoj strani primiti gol, pogotovo ako protivnik ima brze igrace i dobru tranziciju.

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#813 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,808 postova
  • 12011 lajk(ova)

Postirano 04 November 2017 - 18:12

Nego, je li ikome jos dokurcilo ovo mijenjanje trenera?

Imamo sad covjeka koji je u prvoj sezoni cudo napravio, pa valjda ovi iz Uprave kontaju da je madjionicar neki pa da svake sezone moze od govana praviti pitu. Haman ce biti bolje da je ispusio sve zivo u prvoj godini kao celavac iz Citya, a i specijalac iz Uniteda donekle. Makar bi ocekivanja drugacija bila.

Pitam se hocemo li ikad prezivjeti jednu krizu a da ne izbacujemo trenera i pocinjemo ponovo ispocetka.

Post se sviđa 1 članu
RogEx  

#814 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,368 postova
  • 913 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 17h 39m 21s

Postirano 05 November 2017 - 02:52

Beskonacno napucavanje lopte od strane golmana, na jebenog visokog Alonsa i gubljenje posjeda. Ne mos da vjerujes, ko rekreativne tekme da gledam. Nikakav sam takticar, a postavio bih bilo koju ekipu protiv nas i procitao svaki jebeni potez svake jebene sekunde. Nevjerovatno lose, ofirno, mlitavo, ruzno, bezmudno, napamet, napucaj trci okreci se ne znam dje sam sta sam i ko sam. Koji ja ovo kurac gledam, ovo je najlosiji fudbal u historiji svegaaaa

Sent from my iPhone using Tapatalk

#815 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,159 postova
  • 4803 lajk(ova)

Postirano 05 November 2017 - 13:22

Dzan je na drogama nekim :D

#816 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,368 postova
  • 913 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 17h 39m 21s

Postirano 05 November 2017 - 13:39

Ma jok, al mi se nimalo ne svidja to sto gledam. Da uprostim :D

#817 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,383 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 4h 2m 47s

Postirano 05 November 2017 - 21:22

Ključaj temu, vratio se najbolji igrač na svijetu N'Golo Kante!

Post se sviđa 6 članova
RogEx  , Caeruleus  , Spaha  , BT14  , reLo  , chiba  

#818 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,418 postova
  • 9725 lajk(ova)
  • Time Online: 364d 17h 41m 58s

Postirano 30 December 2017 - 21:46

tema se zatvara do daljnjeg 

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika