Skoči na sadržaj

Foto

Krizni period kluba

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
817 odgovora na ovu temu

#41 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 21 November 2011 - 16:03

Wisey - istomisljenik sam.

#42 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 21 November 2011 - 16:18

Wisey dalje nema :D

#43 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 21 November 2011 - 16:33

Slazem se sa svima a najvise sa tackama 3 i 5

#44 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,324 postova
  • 6104 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 4h 34m 59s

Postirano 21 November 2011 - 16:41

Ovih 5 "teza" kad bi ispravili bili bi sigurno , sigurno prvaci.Lako je napisati sta nestima u klubu ali je mnogo veci problem to i ispraviti ... za to treba odredjeno vrijeme ... i ja AVB dajem to vrijeme a ne kao pojedini koji nakon 15-tak utakmica odma govore da nije na nivou Chelsea da ga treba otjerati i koje kakve gluposti .

Tesko cemo do bilo kojeg trofeja ove sezone ali eto nada umire posljednja :)

Blue is the colour, football is the game

#45 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 17h 33m 58s

Postirano 21 November 2011 - 17:24

Slažem se od prve do zadnje riječi, ali kao što se kaže, nije to lako provesti.

#46 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,119 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 5h 6m 33s

Postirano 21 November 2011 - 17:49

Odlično, sa svime se slažem!

#47 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 3h 48m 40s

Postirano 21 November 2011 - 19:51

Wis, ti me uvek inspirises ovde :D

#48 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 21 November 2011 - 21:05

@wisey
uvijek si znao napisat kvalitetan tekst...

#49 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 21 November 2011 - 21:29

E da su ovakvi tekstovi i u skoli pa ja bi bio ucenik generacije :D

#50 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,036 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 8m 53s

Postirano 23 November 2011 - 22:57

slazem se Wis u potpunosti...

#51 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 2h 59m 21s

Postirano 30 November 2011 - 02:23

Postirana slika

Postirana slika

Nakon večerašnjeg poraza došlo je vrijeme da se otvori jedna ozbilja tema za jednu objedinjenu ozbiljnu i prije svega konstruktivnu raspravu. Molio bih prije svega da se na ovu temu obvezno jave oni stariji i zreliji navijači koji baš dugo prate Chelsea (korisnici osgood, Lampard i njima slični) da kroz par točaka opišu uzroke krize, razloge zašto kriza još uvijek traje i moguće rješenje. Ali naravno da se jave i SVI ostali koji su u mogućnosti da napišu par pametnih točaka o svom razmišljanju o krizi i izlasku iz nje. Znači nema psovanja, vrijeđanja igrač, trenera AVB-a i ostalih, nema rasprava o različitom razmišljanju, svađa i tako to. Samo znači konstruktivno da svi iznesu svoje mišljenje o ovoj krizi. Primjer rješenja već imamo od strane korisnika Wisey:

http://forum.chelsea...lazak-iz-krize/

Ali on je samo iznio moguća rješenja, ovdje se traži da napišete sve što mislite o krizi, znači to uključuje i uzroke, a ne samo rješenje/rješenja. Molio bih da vas se što više javi na ovu temu, ali ponavljam ne želim postove tima "AVB pojma nema, njemu otkaz dati, odmah će se riješiti problemi" i tako to - to ne želim! Želim znači da napišete uzroke i moguća rješenja na fin, kulturan i što više profesionalan način. Ako npr. mislite da je AVB najveći uzork krize da napišete zašto, da li zbog godina, neiskustva i tako to. Ako mislite da je netko drugi kriv, ako mislite da je kriv trenutni loš igrački kadar Chelseaja i tako to, fino da napišete gdje se griješilo u transfer politici, tko nije trebao biti sada u klubu, a tko jeste i tako to. Uglavnom, mislim da ste shvatili poentu.

VAŽNA PREPORUKA: RADI ŠTO BOLJE PREGLEDNOSTI KORISTITE TOČKE (KOLIKO ĆE TOČAKA BITI TO JE VAŠ ODABIR) ZA PISANJE UZROKA I RJEŠENJA KRIZE KOJA NAS POTRESA TAKO ŠTO ĆETE KLIKNUTI NA SEDMU IKONICU U DRUGOM REDU VAŠEG EDITORA PRIJE NEGO POČNETE PISATI POST (NACRTANE TRI PLAVE TOČKE I TRI HORIZONTALNE CRNE CRTE I ISPIŠE SE NA MONITORU "Insert/Remove Bulleted List" KAD KURSOROM DOĐETE NA TU IKONICU). Ovo su preporuke, ako baš ne znate koristiti tu opciju, pišite na običan način.

Vi možete voditi i umjerene raspravu na ovoj temi, ta nismo roboti, ali da bi vodili raspravu morate prvo ovo odraditi što sam vam rekao, znači iznijeti svoje mišljenje kroz ove točke ili na običan način ako ne znate točke baš koristiti. Ovdje neće biti ankete jer par opcija ne bi moglo zadovoljiti sve nas koji kao što je normalno imamo svi različito mišljenje.

#52 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 30 November 2011 - 07:04

Kao uzrok krize osobno smatram to da se nakon sezone doublea nije razmišljalo o budućnosti momčadi, pa je nastao ogroman jaz između generacija koji se sada očitava kao razmak prošlosti (Drogba, Lampard, Malouda, Anelka, pomalo i Terry) i budućnosti (McEachran, Bertrand, Lukaku..). Carlo je od toga patio prošlu sezonu, smatram da se Villas-Boas pri dolasku trebao bolje informirati i kupiti još kojeg igrača.

No, jaz generacija ne smatram jedinim uzrokom, momčad hoda pognutih glava na travnjaku, i očito se vidi nedostatak Mourinhove robusnosti u klubu, jer momčad treba motivirati i nabrijati. Također, svi znamo što se dogodilo nakon otpuštanja Raya Wilkinsa, tako da mi se čini da ni sad Villas-Boas ne uspijeva prenijeti svoje zamisli na igrače jer na kraju krajeva, nema dovoljno autoriteta da bi promijenio cijelu perspektivu igre. Da je tu Wilkins, pa da on pokušava prenijeti AVB-ove zamisli na igrače, vjerovatno bi bilo bolje.

Toliko o uzrocima, u toku dana ću napisati nešto i o riješenju.

#53 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 22h 13m

Postirano 30 November 2011 - 10:57

• uzrok je to što je došlo do zasićenja, šta su igrači došli u godine u kojima ne mos igrat ovakav ritam koji premieship zahtjeva od njih. Mislim da je sve to započelo i prije druge sezone Ancellotijeve ere, samo sto se nije to moglo vidjeti jer su svi bili u dobroj formi i vladalo je dobro ozračje.
  • rješenje imamo u Boasa kojemu abramovič mora vjerovat i dati potrebna sredstva da se kupe dokazani mladi igrači a ove druge igrače smještati na klupu i prodavati ih.
  • vjerujem samo da uprava ne treba srljat i da će bit bolje kao i jučer na izrazima igrača vidia sam razočaranje i nadam se da bi to moga bit neki znak na kraju mračnog novembarskog tunela

#54 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 30 November 2011 - 13:29

Puno toga je trulo kod nas, ali ovo je meni uzrok truljenja:
  • Igraci djeluju nonsalantno, kao da izlaze na teren da odigraju partiju u gajbu pive a ne za Chelsea i sve ljude koji ih gledaju sirom svijeta. Ova generacije je osvojila dosta trofeja i njih je veoma tesko motivisati, jer su svi stvorili svoje ime a i igracki su na zalasku. Malouda, Kalou, Anelka, Alex, Mikel, Drogba, Lampard, Bosingwa a uskoro Terry i Cole spadaju u tu generaciju koja se naosvajala trofeja. Pola njih je dosta istroseno i nezainteresovano a ostatak je limitiran i nedovoljno kvalitetan.
  • Smatram da i sa takticke strane jedna stvar sigurno ne stima, a to je visoko postavljena zadnja linija. Fino je to sto planira Boas ali to sa ovim igracima ne funkcionise, jer oni njega ili ne slusaju ili nisu u stanju izvrsiti tako nesto. A smatram da ima i jednog i drugog. Bucmasti Alex to ne moze sprovesti u djelo, on je bio spor i kada smo igrali "normalno" postavljenu odbranu, takav je rodjen. Terry ni u mladosti nije bio pretjerano brz a ta njegova brzina i agresivnost iz dana u dan slabi, logicno jer covjek stari ali mislim da on moze jos uvijek pruzati dobre partije na normalno postavljenoj odbrani. Luiz cesto nadrkan i mene je uvijek strah kada on dobije zuti u ranoj fazi meca, jer poslije toga svaki duel postaje agresivniji i pada u ruke sudije a to ne valja. Mislim da mu je Boas rekao da se ne igra kreatora vec da bude stoper ali on cesto zna izletjeti sa svoje pozicije a onda tu ostaje ne tako brzi Terry da to zatvara i generalno ova visoko postavljena odbrana ne funkcionise. Vezni - ocaj! Najkrace receno. da ne duzim sada o tome, svi znate sta ne stima, nema tu ni kvalitetnih igraca ali ni presinga, dotrajalo sve.... A kada ne valja veza, ne valja ni napad (Torres/Lukaku).

Valjalo bi pokusati:
  • Odbranu vratiti na standardnu poziciju, bar do januara dok ne dodju neka pojacanja.
  • Davati sansu Oriolu jer bi mogao biti nas novi Makelele. Svjeza krv, nista nije osvojio, nije stvorio ime - idealan za nas. Takvih nam treba. Momak u svakoj utakmici grize i daje 120% sebe, sinoc nam je bio i zadnji vezni ali i glavni kreator u napadu i drzao koliko-toliko vezni u onom haosu. Sturridge isti slucaj, odusevljava momak. Mata isto.
  • Prodati sve navedene igrace to se svi slazemo, i dovesti nove. Ali dovesti igrace u usponu koji se jos nisu nasladili trofeja, jer takvi su nam stigli 2003. 2004. itd., i rezultati su bili tu. I sinoc smo primjetili da igraci kao Bertrand, Romeu, Josh, Lukaku ginu, a zamislite da svaki igrac na svojoj poziciji igra tako... Vezni iz korjena promijeniti! Dovoditi igrace kao sto je Mata, momak u usponu a kvalitetan.
  • Zadrzati Boasa ipak, uprkos ovim neprijatnostima koje svi zajedno prozivljavamo.

#55 osgood

osgood
  • Korisnik
  • 193 postova
  • 344 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 12h 50m 13s

Postirano 30 November 2011 - 15:04

ma super nešta, riješili smo se prvenstva, karlin kupa, još da se riješimo lige šampinjona i fa kupa i brigama kraj, fino na miru odlgedati sezonu, bez nervoze...

#56 Gost_Curt cobain_*

Gost_Curt cobain_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 30 November 2011 - 18:57

• Moje misljenje da je najveci krivac za krizu ovu jesu igraci kao Lampard,Drogba,Anelka,Maluda,Terry i ostali koji igraju veci dio godina u ekipi.Razlog je jednostavan.Oni su se u proslosti dokazali kao veliki igraci i velika imena i prosla su vremena kad su oni davali 120% na utakmicama i oni to znaju a i takodjer su ih i godine stigle pa kao da nemaju zelje za borbenoscu.
  • Svi znamo da prije 3-4 god da su se Terry,Lampard i Drogba vodili kao jedni od najboljih stopera,veznjih i spiceva i to je jedan razlog zasto takvi igraci vise nisu na svom nivou jer su se zasitili pobjeda i ratova na terenu.
  • Mislim da sam AVB jeste iskusan i da moze voditi ovu ekipu do velikih uspijeha ali kao sto je Dubrovcanin rekao da mu fali autoriteta nad ekipom i slabo ih skroz motivise.
  • Posto nam je ovo prva godina da ovako imamo kombiniranu ekipu mladih i ovi iskusnih(starijih) to nam postaje malo problem a to Man Unt radi veci dio godina i super im ide moramo da se nosimo stime koliko mozemo i da pokusamo uskladiti tu mladu ekipu punu zelje za pobjedom i iskusne ove da se ne pravi razlika i ne osjeti medju tim igracima.
Sto se tice toga sta bi mogli uraditi povodom toga da izadjemo iz krize :
  • Ovo govorim vec po neki 5 put da u nasem klubu osobe odgovorne za transfere i taj dio posla skroz to slabo obavljaju.
  • Mislim da smo najbolja pojacanja doveli u vrijeme Murinha i msm da bi AVB trebao malo sam sjesti i pogledati sta mu fali i da se ne gleda na to koliko igrac je u klubu i kako je igrao prije.Ovo govorim iz razloga jer nakon utakmice sa Arsenalom na FB citam kako bi Gary Caihil trebao doci u Chelsea umjesto Terrya jer nije vise na svom nivou.Ispod toga komentari su tipa "Terry je nas kapiten gdje ce neki Caihil igrati umjesto njega".E sad to nam je isto najveca pogreska.Sa navedenim komentarom sam se u neku ruku i slozio ali ne vidim razlog zasto nekom mladom igraca ne staviti da igra umjesto nekog tko grijesi iz zbog njega gubimo utakmice.
  • Cesto se ovih dana govori da ce Drogba i Anelka otici iz Chelsea.Mogu reci da mi je drago.Drogba je zabio golova koliko vec je nezz bas tacno ali svi znamo da nije to drogba koji je nekad bio i Anelka sto se sinoc isto dokazalo i mislim da njih dvojica stvaraju pritisak na Torresa koji se puno brine oceli da igra sto se na utakmici protiv Wolvesa pokazalo kako je ljut dok je sjedio na klupi.Znamo svi da u Liverpoolu nije imao nikakve konkurencije i da je rasturao i mozda je to problem.
  • Svi su kritizirali City zbog prevelikog ulaganja u ekipu ali bas citam neki dan da imaju preko 60 igraca i da bi trebali prodati oko 20 igraca.I na svakoj poziciji imaju po 2 cak i 3 igraca koja mogu odigrati extra super da se ne primjeti nedostatak nekog.I zbog toga razloga igraci se trude i dokazuju i msm da bi i mi tako nesto trebali napraviti i pod hitno dovesti jednog kvalitetnog napadac,veznog jednog i branica jednog.

#57 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,808 postova
  • 12011 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 2h 28m 8s

Postirano 30 November 2011 - 19:03

Sve je to od lošeg vina... :D

#58 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,036 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 8m 53s

Postirano 30 November 2011 - 20:35

http://www.youtube.c...feature=related

Nama treba jedan covjek u klubu kao sto je Mamic u Dinamu...
Pogledajte ovaj video a pogledajte i ostale njegove klipove... on jeste vulgaran i prljav ali je covjek u pravu.. Ima pravo da jebe majku igracima jer on ih dovodio i on im placu daje... Da li neko nasim manekenima ocitava bukvicu nakon poraza???? Volio bih vidjeti neki video gdje je nasim igracima ocitana bukvica....

ovdje sam postavio ovaj video i komentar jer nisam znao gdje drugo...

#59 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 30 November 2011 - 21:12

• Mislim da sam AVB jeste iskusan.

O kakvom iskustvu ti pricas frende, ima jednu godinu iskustva, ako je netko neiskusan, on je pravi primjer.

#60 Gost_Curt cobain_*

Gost_Curt cobain_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 01 December 2011 - 10:21

O kakvom iskustvu ti pricas frende, ima jednu godinu iskustva, ako je netko neiskusan, on je pravi primjer.

ma vjeruj mi da jeste iskusan,znas i sam da je bio dosta god murinhov pomocnik mda to iskustvo nije bas nesto bajno ali posjeduje ga.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan