Skoči na sadržaj

Foto

Krizni period kluba

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
817 odgovora na ovu temu

#1 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 01 November 2011 - 23:37

Jedan od brojnih navijača Chelseaja odlučio je napraviti poruku Romanu Abramoviču, i tu poruku se jednostavno mora pogledati od početka do kraja. Rekao je sve što treba biti rečeno, od prve do zadnje riječi. Molim vas, pogledajte.

#2 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,803 postova
  • 12006 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 16h 15m 36s

Postirano 01 November 2011 - 23:55

Dovoljno mi je bilo prvih 5 minuta. Teško sranje !

#3 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 01 November 2011 - 23:58

Dovoljno mi je bilo prvih 5 minuta. Teško sranje !

Objasni mi što je u ovome sranje.

#4 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,803 postova
  • 12006 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 00:02

Hoćeš redom ili ovako kako mi padne napamet ?

Pa evo ti recimo njegova priča Abramovichu kako je otpustio Moua, kako je otpustio Ancelottija a sam kaže da nije spreman dati vremena AVB-u. Frajer je kontradiktoran i previše uzdiže neke ljude, dok druge spušta. Ili ti u našem kraju - sere. <_<

Post se sviđa 1 članu
Semir  

#5 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 00:07

Hoćeš redom ili ovako kako mi padne napamet ? Pa evo ti recimo njegova priča Abramovichu kako je otpustio Moua, kako je otpustio Ancelottija a sam kaže da nije spreman dati vremena AVB-u. Frajer je kontradiktoran i previše uzdiže neke ljude, dok druge spušta. Ili ti u našem kraju - sere. <_<

Molim te, pogledaj prvih 10 minuta i pažljivo slušaj što govori i zašto nije spreman dati vremena Boasu. Molim te.

Inače, jedan od razloga je što je Villas-Boasu do dolaska u Chelsea najjači protivnik protiv kojeg je igrao bila Benfica, B klasa Europskog nogometa, kako možeš od nekoga takvog očekivat da se nosi s ekipama poput Manchestera, Bayerna, Barcelone, Reala..Mourinho je pred dolazak u Chelsea osvojio sve što je mogao, uključujući i Ligu Prvaka. Pa sad razmisli.

#6 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,803 postova
  • 12006 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 00:11

Ovaj je ušao s pričom ma kako će jedan 34-godišnjak pobijediti Fergusona koji ima toliko trenerskog staža bla bla... To je nogomet. Jel Fergie nedavno ponižen ko nikad dosad ? I šta...? Idemo dalje, igrati. :rolleyes:
Klasičan primjer Mounostalgičara, nešto slično kao Titonostalgičari kod nas. Takve inače ne mirišem. ;)

#7 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 00:14

Ovaj je ušao s pričom ma kako će jedan 34-godišnjak pobijediti Fergusona koji ima toliko trenerskog staža bla bla... To je nogomet. Jel Fergie nedavno ponižen ko nikad dosad ? I šta...? Idemo dalje, igrati. :rolleyes: Klasičan primjer Mounostalgičara, nešto slično kao Titonostalgičari kod nas. Takve inače ne mirišem. ;)

Villas-Boas nikad nije vodio momčad ove klase niti u ovoj klasi, suludo je očekivati išta od njega nakon jedne trofejne sezone u kojoj mu je najteži protivnik bila BENFICA (!?), i taj njegov "attacking style" definitivno ne pali, a on to ne želi shvatiti, kao što je kreator videa rekao, ako treba svaka utakmica završit 1-0 za Chelsea, nek završi, ali barem ćemo bit prvaci. Ja ću radije biti prvak sa svakom pobjedom od 1-0, nego zauzet 4. mjesto na kraju sezone sa 5-1 protiv Boltona i porazom 5-3 od Arsenala, a vi?

#8 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,118 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 3h 35m 27s

Postirano 02 November 2011 - 00:18

Kako volim Wiseya, pa kuću bih mu prepisao samo zbog ovih komentara :D
Necu da ulazim u to je li ovaj lik u pravu ili ne, jer me internet zeza i ne mogu da ga ucitam, ali prosto kad procitam WIsey-ev komentar mislim da i ne moram gledati dalje video.

#9 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 02 November 2011 - 00:45

Kako volim Wiseya, pa kuću bih mu prepisao samo zbog ovih komentara :D Necu da ulazim u to je li ovaj lik u pravu ili ne, jer me internet zeza i ne mogu da ga ucitam, ali prosto kad procitam WIsey-ev komentar mislim da i ne moram gledati dalje video.

X
Ma najbolje da damo otkaz AVB-u i dovedemo Ćiru i svi sretni i zadovoljni XD Pa ljudi bi nam se smijali da opet otpustimo trenera, pa i sami bi se sebi smijali, kroz suze vjerojatno. Pogotovo trenera takvog potencijala

#10 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 00:50

X Ma najbolje da damo otkaz AVB-u i dovedemo Ćiru i svi sretni i zadovoljni XD Pa ljudi bi nam se smijali da opet otpustimo trenera, pa i sami bi se sebi smijali, kroz suze vjerojatno. Pogotovo trenera takvog potencijala

E čuj, ima i onaj Halilović iz Dinama 96. godište potencijala, ajmo ga kupit i stavit u prvu postavu, još mu dat kapetansku vrpcu. <_<

#11 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 00:53

E čuj, ima i onaj Halilović iz Dinama 96. godište potencijala, ajmo ga kupit i stavit u prvu postavu, još mu dat kapetansku vrpcu. <_<

Mi i da jesmo pogriješili u odabiru trenera najgore bi bilo otpustiti ga, pogotovo sada. Kažem ti, da tako nastavimo postali bi smijurija od kluba i nijedan trener nam ne bi ni htio doći. Daj mu vremena, pa ne može svatko u prvoj sezoni osvojiti double.

#12 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 00:55

Mi i da jesmo pogriješili u odabiru trenera najgore bi bilo otpustiti ga, pogotovo sada. Kažem ti, da tako nastavimo postali bi smijurija od kluba i nijedan trener nam ne bi ni htio doći. Daj mu vremena, pa ne može svatko u prvoj sezoni osvojiti double.

Vrijeme je novac :D

Ja ne kažem da Villas-Boas jednog dana neće biti dovoljno dobar za Chelsea, ali činjenica je da on danas nije dovoljno dobar, jednom će možda biti, tko zna, možda će i spomenuti Halilović jednom biti, ali ČINJENICA JE - DANAS NIJE DOVOLJNO DOBAR.

#13 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 01:00

Za sve treba vremena, za sve.. sudi mu nakon sezone a ne nakon 2 i pol loša tjedna.
Ja sam svoje rekao

#14 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,118 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 3h 35m 27s

Postirano 02 November 2011 - 01:13

Za sve treba vremena, za sve.. sudi mu nakon sezone a ne nakon 2 i pol loša tjedna.
Ja sam svoje rekao

Neko je čak izjavio da mu se može suditi tek nakon dvije sezone...

#15 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 08:09

Kao sto sam rekao vrijeme je novac.

Gledati na buducnost bez imalo osvrta na sadašnjost, to je točno ono što Arsenal radi zadnjih 6-7 godina i BAŠ ZATO nisu ništa osvojili, jer vazda govore, bit će za 2-3 sezone bolje. Bit će jednom. E pa nek dotad Boas trenira Kadete ili Youth, dok ne sazrije, kao što to rade nezreli igrači a dotad na klupi želim vidjeti iskusnijeg trenera koji se doista i može suprostaviti velikim timovima poput Guusa Hiddinika ili šta ja već znam.

#16 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,358 postova
  • 11872 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 1h 15m 43s

Postirano 02 November 2011 - 09:47

Pregledat ću ovaj video ;) u svakom slučaju, ali bez obzira šta momak na njemu kaže i misli ja i dalje dajem bezrezervnu podršku Villas-Boasu, pa taman u Europa Ligi iduće godine završili. Ja u AVB-u vidim izuzetan potencijal, ali za taj potencijal trebaju živci i strpljenje koje posjeduje većina nas navijača ovdje na forumu, dobro eto, Dubrovčanin te živce i strpljenje za uspjesima ne posjeduje. Pa šta različiti smo, ali molim te Toni, nemoj nas konstantno bombardirati svom negodovanju prema AVB-u. Care, razumijem te, znam da si razočaran, svi smo očekivali već do sada neki uspjeh. Ali razmisli u kome je problem - u AVB-u ili u nama koji smo očekivali instant uspjeh nakon teške prošle sezone gdje su svi poslagani konci u ekipi pokidani prošlu jesen? Nakon takve sezone treba vremena da sve dođe na svoje. U jednoj je lošoj formi čitava ekipa a kriviti Abramoviča i AVB-a je njesra. Polako samo.

#17 CFC1905

CFC1905
  • Chelsea BiH Member
  • 2,288 postova
  • 2334 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 12h 31m 2s

Postirano 02 November 2011 - 11:16

Pogleda sam video i ne slažem se s njim, pa nije AVB svemoguć da će nako 3 mjeseca na klupi uštimat ekipu da igra ko Barcelona.. ko što jeWisey rekao lik je kontradiktoran u onom komentaru za trenera.. A dubrovcanine nemoj se ti ljutit ali meni se cini da ti ocito imas dosta toga protiv AVB-a, i ne samo protiv njega, ja sam dosad od tebe većinom vidio negativne komentare na forumu što mi se ne sviđa.. Uvijek imaš neku primjedbu, uvijek nezadovoljan, u većini stvari tražiš nešto negativno (pogotovo što se tiče AVB-a) i to mi se ne sviđa.. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i ja ga tebi ne mogu oduzet i reć ti da tako ne pišeš, samo sam napisao da mi se to ne sviđa.. :)

#18 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 11:41

Pa Boas uvodi novi sistem igre, ne moze za 3 mjeseca uvesti novi sistem i osvajati trofeje. Koliko je Ferguson godina proveo na klupi a da nije osvajao PL (ako se ne varam 7 godina), a mi bismo svake godine mjenjali trenera.. ma dajte. Treba strpljenja i samo pustiti covjeka da radi svoje, i da vam iskreno kazem - dopizidilo mi je to mjenjanje trenera svake jebene godinu do dvije dana.

Zelim konacno nekoga ko ce biti na klupi 5+ godina!

#19 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,803 postova
  • 12006 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 14:41

Ma to ti je ko da imaš McEachrana na klupi. :D

#20 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 02 November 2011 - 15:16

Caeruleus: "Ja u AVB-u vidim izuzetan potencijal, ali za taj potencijal trebaju živci i strpljenje koje posjeduje većina nas navijača ovdje na forumu."

Slažem se da AVB ima potencijal, ali Chelsea nije Aston Villa ili Fulham da može čekati takvog trenera, on je svoj potencijal trebao razviti u nekom manjem klubu pa doci u Chelsea kada bi bio spreman poceti osvajati trofeje. Chelsea nije klub koji moze cekati trenera da se razvije, to je cinjenica. I sve ovo sto govorim nije iz moje glave vec cu vam reci da sam sada u busu pitao covjeka koji radi za Sportnet.hr i koji prati svaku utakmicu engleskog nogometa, pa tako i Chelsea i on je rekao ovo. Chelsea nije klub koji moze cekati trenera, od Chelseaja se ocekuje konstanto da bude pri vrhu. ;)

CFC1905: "pa nije AVB svemoguć da će nako 3 mjeseca na klupi uštimat ekipu da igra ko Barcelona.. "

Prvo ti hvala za ovaj pristup "ne kažem ja tebi kako da pišeš već samo da mi se ne sviđa" ;)

Drugo, ovo što sam izdvojio iz tvog posta, nažalost ako ovako pišeš znači da nisi pogledao video jer je to jedna od glavnih stvari u videu da mi NE MOŽEMO BITI BARCELONA. Chelsea ne može igrati attacking philosophy kako igra Barcelona, nemamo mi ni Xavija ni Iniestu ni Messija za to. Chelseaju odgovara stil igre kako je to Mou radio, znači graditi momčad iz obrane prema napadu, AVB gradi momčad iz napada prema obrani i to ostavlja utiske poput poraza od Assanala. Mouu je glavno bilo obraniti se i ne primiti gol, a naprijed pomalo. AVB jurca naprijed, a u obranu ko se vrati vratio se. Chelsea ne može tako igrati. David Luiz ne može igrati stopera. Jose Bosingwa ne može igrati beka, ma ne može igrati ništa. Luiz mora igrati vezu a obranu igrači poput Terryja i Ivanovića. NEMAMO kapacitet momčadi za igrati poput Barcelone. Tako moramo igrati želimo li osvajati trofeje. Pa vi vidite. Ako treba pobijediti svaku utakmicu 1-0, neka bude tako. Barem ćemo je pobijediti.

Wisey: "Ma to ti je ko da imaš McEachrana na klupi. :D"

McEachranov se potencijal vrlo vjerovatno vidio kad je on imao vec 14, 15 godina, ali on jos uvijek nije prva postava, zasto? ZATO JER svaki igrac mora proci odredene kategorije, i steci odredenu snagu i iskustvo, te razviti svoj potencijal da bi postao igrac za prvu momcad CHELSEAJA. Isto tako Boas mora proci odredene kategorije i razviti svoj potencijal, sta kazete da McEachrana umjesto posudbe Swanseaju stavimo da igra prvih 11 cijelu sezonu u Chelseaju? Ne slazete se? E pa onda se zapitajte.

Jos jedna stvar, kada mi nakon utakmice netko rece "ne mozes kriviti trenera, igraci su losi", to je klasican primjer najglupljeg moguceg komentara. AVB je na prijelaznom roku imao ako se ne varam 80 milijuna na raspolaganju za pojacanja. Nije ih iskoristio. Ako su mu igraci losi, to je njegova krivnja. Na kraju krajeva ako u toj situaciji ne mozes kriviti trenera, KOJEM JARCU ONDA SLUZE TRENERI?

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan