Jump to content

Round 04: Everton (A) 26.10.2011


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Bez obzira što je Carling Cup, sigurno našoj momÄadi neće biti lako izboriti prolaz protiv Evertona, ekipe Äije smo prokletsvo prošlog vikenda skinuli sa sebe, ekipe kojoj je Carling Cup put do Europe i koja ovo shvaća ipak malo ozbiljnije od nas.

U utakmicu smatram da bi trebali krenuti sa dobrim dijelom prve postave, obrana da bude u najjaÄem izdanju, u vezi može Romeu, McEachran i Ramires(ako je oporavljen) ili Meireles. NapadaÄku trojku bi trebali Äiniti Sturridge, Mata i Lukaku. To je moje mišljenje.

Vaša mišljenja?

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 153
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Bez Mate, molit ću. Nema potrebe riskirati neku povredu u Mickey Mouse kupu.

Moj tim:

__________Cech___________

Ferreira__Alex___Terry__Bertrand

___________Oriol____________

____Ramiz_________Josh______

Sturridge____Lukaku_____Anelka

Link to comment
Share on other sites

Bertrand ce igrati lijevog beka i Romeu ce sigurno zadnjeg veznog, volio bih vidjeti ovakav sastav: Cech - Ivanovic Luiz Terry Bertrand - Romeu Mceachran Meireles - Anelka Lukaku Sturridge, da udje barem jedan iz rezervi u drugom poluvremenu (Lalkovic, Clifford ili neko treci) mada sumnjam, kao i prije i sada mi je svejedno da li ce proci bitno je da mladi dobiju priliku u ovom kupu

Link to comment
Share on other sites

Pravo nastupa nemaju Drogba, Bosingwa i Cole (peti žuti karton danas). Ostali mogu igrati osim povrijeđenih naravno.

Zašto preumornog Luiza gurati u ovaj težak meÄ ili Baneta koji je će sigurno igrati naredna tri ligaška meÄa u odsustvu Bozzya ?

Nema potrebe, makar izletili van iz kupa.

Link to comment
Share on other sites

o.0 jel sad može ili ne vas dvojica? Ja mislim da je dubrovcanin u pravu.. i ako može igrati mislim da će igrati.

Sturridge sigurno igra. Romeu bi mogao, neznam za Ramiresa...

Čech - Ivanović - Alex - Terry - Ferreira - Romeu/Mikel - Meireles - Ramires/McEachran - Sturridge - Drogba - Malouda

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi odmoriti veći dio momÄadi nakon qpr-a gdje su se duplo morali trošiti .. luiz definitivno treba biti pošteÄ‘en .. u napadu bi mogli probat kalou. lukaku i stiridge , a veza mchechran , oriol i ramirez ako se oporavio .

primarno je dobiti arsenal, everton kako proÄ‘e, no pokazali smo prošli tjedan da se možemo nositi sa njima.

još jedna važna stvar je da i njihova momÄad neće u punom sastavu igrat, ugošÄuju united idući vikend.

Link to comment
Share on other sites

mislim da će sastav protiv Evertona biti jako izmijenjen, po mojem mišljenju to bi moglo izgledati ovako Turnbull( mislim da će odmarati Cecha) Ferreira- Ivanović-Alex -Bertrand Meireles-Romeu-Josh Kalou- Lukaku- Malouda zamjene: Torres, Studge, Lalković, Hilario, Terry, Cliford, Lampard

Sve štima al drži mi toga Turnbulla dalje od gola brateee, nek brani Blackman ako će ÄŒecha odmarat.

Link to comment
Share on other sites

Turnbull(Cech)

Ferreira- Ivanović-Alex -Bertrand

Malouda-Romeu-Josh

Kalou- Lukaku- Anelka

Tako bi ja volio vidjet jer je prioritet pobjedit Arsenal pa da se glavni igraÄi ne istroše previše, a neznam koja je situacija s Ramiresom, ako ce igrat protiv Arsenala, onda Meirelesa unutra, a ako neće odmarat Raula.

Link to comment
Share on other sites

Šta mislite da je gurnut Todda Kanea u ovoj utakmici, bar jedno poluvrijeme?

Mislim, Bosingwa će propustit 4 utakmice, tako da se otvara jedno mjesto na desnom beku, volio bih vidit da Todd dobije šansu bar u ovoj najlakšoj utakmici, pa da vidimo koliko je spreman.

Zašto 4?

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da se ova raÄuna u te 3, znaÄi ovu u kupu i još dvije prvenstvene. Nema smisla ovako da propusti 4. Neznam, možda griješim.

EDIT: Izgleda da će pauzirati samo ovu tekmu u kupu jer njegov faul za crveni karton nije teže prirode :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...