Skoči na sadržaj

Foto

#10 Eden Hazard

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
5228 odgovora na ovu temu

Anketa: #10 Eden Hazard (98 članova je glasalo)

Uzevši u obzir talent i do sada pokazano, vjerujete li da može jednog dana biti najbolji igrač svijeta?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#41 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 27 October 2011 - 14:40

Hazard tesko u Real jer Di Maria pruža sjajne partije u zadnje vrijeme.Jucer gol i 2 asista

Nebi bio problem da je samo Di MARIA.
Oni imaju Coentraa, Marcelo, Ozil, Kaka, Ronaldo, Di Maria, Callejon (?), Benzema, Granero i Altintop. Svi oni konkurisu za tu poziciju, dakle ofanzivni vezni ili krilo, ali i sam napad. Hazard njima ne treba, ali eto šta znaš šta se može desiti.

#42 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 17h 33m 58s

Postirano 27 October 2011 - 16:56

Nebi bio problem da je samo Di MARIA.
Oni imaju Coentraa, Marcelo, Ozil, Kaka, Ronaldo, Di Maria, Callejon (?), Benzema, Granero i Altintop. Svi oni konkurisu za tu poziciju, dakle ofanzivni vezni ili krilo, ali i sam napad. Hazard njima ne treba, ali eto šta znaš šta se može desiti.

Hazardu najviše paše lijevo krilo igrat, i moze i ofanzivnog veznog..Coentrao igra na svim pozicijama, protiv Dinama igrao sa Alonsom u vezi, može i beka i lijevo krilo, Marcelo je bek,Ozil i Kaka nisu krila, Callejon je lijevo krilo,Altintop i Granero ne igraju..Al Real je poznat po tome da kupuje igrače koji njim netrebaju, tak da nikad neznaš :D

#43 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 27 October 2011 - 17:12

Kažem i ja nikad se ne zna. Ali sve igrače koje sam nabrojao, mogu igrati tu. I Kaka i ozil (ovaj drugi pogotovo), Marcelo najvise igra beka, ali itekako je dobar na krilu (gledo sam ga), Altintop i Granero, kžes ne igraju, ali su i dalje u timu. Stvarno njima nije potreban igrač kao Hazard, Neymar, ali oni će svejedno dovesti nekog. Real nebi bio Real da to ne radi..

Eh kad bi bilo sreće da Eden nama dođe, onda bi tek pravili dar-mar.. Hazar-Mata-Sturridge, a ispred njih Nando, uffffff

#44 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 27 October 2011 - 18:39

Kažem i ja nikad se ne zna. Ali sve igrače koje sam nabrojao, mogu igrati tu. I Kaka i ozil (ovaj drugi pogotovo), Marcelo najvise igra beka, ali itekako je dobar na krilu (gledo sam ga), Altintop i Granero, kžes ne igraju, ali su i dalje u timu. Stvarno njima nije potreban igrač kao Hazard, Neymar, ali oni će svejedno dovesti nekog. Real nebi bio Real da to ne radi..

Eh kad bi bilo sreće da Eden nama dođe, onda bi tek pravili dar-mar.. Hazar-Mata-Sturridge, a ispred njih Nando, uffffff

Zamisli tek da im je Mancini trener, pa bi doveo na sve te što si nabrojao još i Hazarda i Neymara, te izjavio kako mu fali ofanzivnih veznjaka :lol:

#45 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5633 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 43m 11s

Postirano 28 October 2011 - 12:11

Zamisli tek da im je Mancini trener, pa bi doveo na sve te što si nabrojao još i Hazarda i Neymara, te izjavio kako mu fali ofanzivnih veznjaka :lol:

Real je masina za pravljenje novca, na svim frontovima... Dovodjenje Neymara ili Hazarda, igraca koji su zvezde u usponu bi im donelo mnogo vise nego Celsiju. Jer, jedna cinjenjica stoji, bez obzira to kakve bi partije pomenuta dvojica pruzali u Kraljevskom klubu. Oni imaju armije i armije navijaca, sirom sveta, po tome su medju prvima. A navijaci kupuju dresove, hiljade i hiljade dresova.... Realno, kad imaju toliko zvezda u klubu, boli njih uvo ako jedna od njih zakaze. Igrac se njima isplati za sezonu, dve max, samo marketingski gledano i posle ga prodaju za solidnu cifru i opet su u plusu... Malo je timova u svetu, koji mogu tako nesto, a Real to sasvim odlicno koristi.

#46 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,325 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 7h 17m 1s

Postirano 28 October 2011 - 13:31

Real je masina za pravljenje novca, na svim frontovima... Dovodjenje Neymara ili Hazarda, igraca koji su zvezde u usponu bi im donelo mnogo vise nego Celsiju. Jer, jedna cinjenjica stoji, bez obzira to kakve bi partije pomenuta dvojica pruzali u Kraljevskom klubu. Oni imaju armije i armije navijaca, sirom sveta, po tome su medju prvima. A navijaci kupuju dresove, hiljade i hiljade dresova.... Realno, kad imaju toliko zvezda u klubu, boli njih uvo ako jedna od njih zakaze. Igrac se njima isplati za sezonu, dve max, samo marketingski gledano i posle ga prodaju za solidnu cifru i opet su u plusu... Malo je timova u svetu, koji mogu tako nesto, a Real to sasvim odlicno koristi.

U potpunosti se slazem s tobom :)

#47 Oliee

Oliee
  • Korisnik
  • 32 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 6h 8m 30s

Postirano 28 October 2011 - 14:14

Eden Hazard vec 3 sezone je najbolji mladi igrac........

Pravo prvokupa ima Liverpool

#48 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5633 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 43m 11s

Postirano 28 October 2011 - 14:51

Eden Hazard vec 3 sezone je najbolji mladi igrac........

Pravo prvokupa ima Liverpool

:huh: :blink:

#49 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,828 postova
  • 12021 lajk(ova)
  • Time Online: 388d 1h 34m 28s

Postirano 28 October 2011 - 14:52

Zato pokupiš neki otpadak iz Reala za kikiriki i takvi najčešće postanu igračine. Tipa Sneijder, Robben i slično...

#50 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 28 October 2011 - 19:38

Zato pokupiš neki otpadak iz Reala za kikiriki i takvi najčešće postanu igračine. Tipa Sneijder, Robben i slično...

Da je bilo navrijeme uzet Kaku..

#51 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)

Postirano 28 October 2011 - 23:31

Da smo uzeli Sneijdera za 15 miljona, joj kakvi bi bili :)

#52 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,325 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 7h 17m 1s

Postirano 29 October 2011 - 16:46

DA je i BABI muda , nebi bila BABA xD ;)

#53 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 29 October 2011 - 17:06

15 miliona cega? :D

#54 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)

Postirano 29 October 2011 - 20:23

15 miliona cega? :D

Pa Inter ga kupio za 15miliona eura :D

#55 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 29 October 2011 - 22:24

Pa Inter ga kupio za 15miliona eura :D

Aha, ja vec mislio da kazes da smo ga mogli ovo ljeto uzet, moj bed :D

#56 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,041 postova
  • 2973 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 10h 22m 52s

Postirano 30 October 2011 - 01:55

mah, svasta smo mi nesto propustili, sto kasnije ode u neki drugi jaki klub... kad vidim Aguera kako igra za City a mogao je davno biti nas a jos sam se i nadao da ce doci, dodje mi da placem...

#57 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 30 October 2011 - 02:07

mah, svasta smo mi nesto propustili, sto kasnije ode u neki drugi jaki klub... kad vidim Aguera kako igra za City a mogao je davno biti nas a jos sam se i nadao da ce doci, dodje mi da placem...

Nismo ni Robbena smjeli pustit...al otišli smo offtopic.

#58 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)
  • Time Online: 28d 8h 40m 34s

Postirano 31 October 2011 - 14:01

http://www.nogometni...oranto_fra_news

vidjet cemo di ce on završit...

#59 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,395 postova
  • 525 lajk(ova)
  • Time Online: 60d 5h 5m 33s

Postirano 01 November 2011 - 23:33

http://scsport.ba/v2...st.php?ID=27525
nadam se da je ovo jedna od običnih špekulacija.

#60 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,041 postova
  • 2973 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 10h 22m 52s

Postirano 01 November 2011 - 23:43

http://scsport.ba/v2...st.php?ID=27525
nadam se da je ovo jedna od običnih špekulacija.

ma prije ce i u Inter nego li kod nas... nece ovi nasi dragulje da uzimaju...

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan