Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 13: Manchester United (H) 28.11. ned [17:30]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
47 odgovora na ovu temu

#41 lampard8

lampard8
  • Korisnik
  • 910 postova
  • 132 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 16h 12m 58s

Postirano 28 November 2021 - 21:37

Kontrola igre, nekoliko velikih prilika i na kraju zbog svoje greske ostajemo bez bodova. Zabrinjava to sto kada imamo rezultatski zaostatak nemamo pobjedu pod Tuchelom tj. jos nismo uspjeli pobijediti protivnike u takvoj situaciji.

Nadam se da necemo u decembru upasti u nekakvu seriju kikseva, slijede dva ligaska gostovanja gdje ocekujemo pravi odgovor ekipe.

Post se sviđa 1 članu
Adi  

#42 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 7,034 postova
  • 4899 lajk(ova)
  • Time Online: 268d 14h 20m 15s

Postirano 28 November 2021 - 21:52

Najgore sto mi nemamo igraca kao Hazarda nekad. Koji ce uzet loptu i sam proc 3 igraca i rijesit utakmicu.

Mogao je pulisic to biti ali jebi ga

#43 THE PRESTIGE

THE PRESTIGE
  • Chelsea BiH Member
  • 199 postova
  • 190 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 14h 51m 10s

Postirano 29 November 2021 - 00:53

Sve im je isli na ruku u ovoj utakmici.mafuire ne igra, nema Olea, pozitivan šok. Ekipa se malo trgnula, došli po bod i našom greškom gs dobili.
Ruben dosta loš, možda najgori nastup ove sezone. Alonso odron od igrača, radije bih Aspija gledao na toj poziciji. Trebali su Emersona ostaviti, a Alonsa se riješiti.

Iako mnogo cijenim šefa, i prezadovoljan sam njegovim radom,danas je dosta kasnio sa izmjenama. Oni vode 1:0 Carrick mijenja 2 igrača, kod nas niko ne ulazi. Svaki orekid čekam hoce li svirati da je izmjena, nigdje nikog. Dosta gresaka u oas igri pozadi, rijetko ze ovo desavalo. Jbte ne mogu da vjerujem koliko ih dugo nismo pobijedili, a nema mi mrze ekipe.

Sila je fenomenalan i u 37 godini. Kakav igrač. Rudiger takodjer odlican, nadam se da ostaje, da ce dogovoriti zajedničku.

Sve u svemu imao sam nekakav ruzan osjecaj ored utakmicu i bas se kiks desio. Od poraza od Juventusa sve pobjede i remi sa Burnleyem i Unitedom. Dva velika kiksa.

Hajmo se sad organizovati i zaredati opet pobjede. Vjerujem u ovaj tim i u ovog trenera

#44 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,499 postova
  • 4531 lajk(ova)
  • Time Online: 274d 5h 28m 31s

Postirano 29 November 2021 - 11:49

Znam da pucamo na titulu i da je svaki kiks velik pogotovo jer nam je konkurencija veoma jaka u vidu Liverpoola i Citya. Medjutim, desavaju se ovakve utakmice i desavat ce se i nasoj konkurenciji. Kiksaju i Liverpul City, na kraju krajeva i dalje smo u prednosti.

Mene bi vise zabrinula cinjenica da smo odigrali veoma lose, da smo se branili zestoko i da smo na kraju pobjedili. Mi konacno imamo dobar sistem, dobru igru i apsolutno se samo mi pitamo na terenu u potpunosti za sve. Protiv skoro svakog protivnika dominiramo i prosto sve zavisi samo od nas. Malo je ekipa uopste u Evropi koji mogu izaci na kraj s nama i igrati na gol vise, potuci se prsa u prsa. Bukvalno to su mozda samo Bayern, City i Liverpul trenutno, u samom vrhu smo najjacih ekipa svijeta trenutno. Nakon dugo vremena medju glavnim favoritima smo za osvajanje lige sampiona a vec smo je osvojili prosle godine. Imamo mladu ekipu i vremenom mozemo biti samo bolji i bolji. 

Juce nismo briljirali ali smo samo uz nedostatak srece i gresku Jorginha izgubili bodove. Nikako drugacije. Bili smo za 3 klase bolji protivnik od Uniteda. Ja da sam navijac Uniteda povraco bi na onakvu predstavu od juce. Bilo bi me sramota. Toliko velik klub, toliko dobrih igraca imaju u svom rosteru i igraju kao Stoke City. Sramota. 

Post se sviđa 7 članova
BT14  , Adi  , drogba 11  , KurjeOko  , reLo  , apeiron  , Emcomne  

#45 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 2,303 postova
  • 959 lajk(ova)
  • Time Online: 185d 20h 9m 27s

Postirano 29 November 2021 - 12:47

Nekako mi se čini da se dosta često događa da protiv ekipe koja je u rasulu i svi očekuju lako pobjedu kiksamo...

#46 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 1,378 postova
  • 488 lajk(ova)
  • Time Online: 54d 19h 38m 34s

Postirano 29 November 2021 - 13:41

Mi jos rastemo kao ekipa, jos ucimo, a vec smo u samom vrhu.

Jucer je bio kiks, ali nista sto se ne desava par puta u sezoni, pobjednickim ekipama.

Citya i Liverpoola svi hvale, kao gaze sve redom, nas mnogi spustaju , u smislu daleko smo od odlicne ekipe i sl.. a mi i dalje na prvom mjestu, igrali sa svim najvecim rivalima, daleko najbolju odbranu imamo , solidan broj golova zabijamo, valjda i to govori nesto o nama. Na kraju krajeva ko je zasluzeno prvak evrope? Pa mi jebote

City i Liverpool ce tek da kiksaju, a vec cijelu sezonu nas prate, pratit ce nas i dalje, a nadam se da nas nece stici.

Razocarani su svi jucerasnjim rezultatom, jer je junajted u rasulu, svi su ocekivali uvjerljivu pobjedu, zasluzili smo je definitivno ali nismo imali srece. Idemo dalje, protiv Watforda pobjediti i onda redati pobjede i napraviti sto duzi niz bez kiksa.

Ja se ne bojim nijedne ekipe, protiv koga god da igramo ocekujem pobjedu. Prejaki smo.

Post se sviđa 4 članova
drogba 11  , Emcomne  , hamco  , reLo  

#47 Adi

Adi

Forumas sezone 20/21

• Korisnik
  • 4,272 postova
  • 1442 lajk(ova)
  • Time Online: 110d 21h 16m 14s

Postirano 29 November 2021 - 17:48

Mi konacno imamo dobar sistem, dobru igru i apsolutno se samo mi pitamo na terenu u potpunosti za sve. Protiv skoro svakog protivnika dominiramo i prosto sve zavisi samo od nas. Malo je ekipa uopste u Evropi koji mogu izaci na kraj s nama i igrati na gol vise, potuci se prsa u prsa. Bukvalno to su mozda samo Bayern, City i Liverpul trenutno, u samom vrhu smo najjacih ekipa svijeta trenutno. Nakon dugo vremena medju glavnim favoritima smo za osvajanje lige sampiona a vec smo je osvojili prosle godine. Imamo mladu ekipu i vremenom mozemo biti samo bolji i bolji. 

Odlično napisano.

Jučer sam u jednom razgovoru rekao dolazi United da se brani sa 11 igrača. Onda sam se sjetio kako smo se ranije uvijek mi branili sa 11 igrača na ovakvim utakmicama i shvatio sam kako se to promijenilo. Mi smo sada tim koji uglavnom dominira, a drugi se brane protiv nas. Jedino protiv Citya igramo sa nešto više opreza, dok smo na zadnje dvije utakmice protiv Liverpoola mi bili ti koji smo više napadali (kad smo imali 11 igrača). Ne znam kako bi to izgledalo protiv Bayerna, dok bi svi ostali klubovi na svijetu bili u podređenom položaju protiv nas.

Osvajali smo mi trofeje u prethodnih 10 godina, ali nikad nas niko nije smatrao najboljim timom na svijetu, čak ni top 5 rekao bih. City, Bayern, Real, Barca, Juventus, PSG i s vremena na vrijeme neki United, Liverpool i Atletico su uvijek bili smatrani jačim. Pa mi smo se branili protiv Simeoneovog Atletica, kao Hazard bio kriv, nije dobro pokrivao protivničkog beka. Gledaš patnju svog kluba svaki mjesec i gledaš kako Terry, Ivanović, Cech, Courtois i ostali te spašavaju iz utakmice u utakmicu. Posljednja 3 trenera su forsirala moderniji stil igre i evo rezultata.

#48 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,499 postova
  • 4531 lajk(ova)
  • Time Online: 274d 5h 28m 31s

Postirano 29 November 2021 - 18:03

Pa cak i u sezoni sa Conteom za koju svi smatraju da je mozda i najbolja ja nisam bio posebno odusevljen igrom kao recimo ove sezone.

Mislim da smo tim 'pravim' putem krenuli dovodjenjem Sarrija za trenera. Koliko god to nekome bilo cudno on je neke igrace impruvao i generalno pokazao nasoj upravi u kojem smjeru ova ekipa treba ici.

Cak je Lampard dao svoj veliki doprinos uvodjenjem ovih omladinaca.

Tuchel je sve to na kraju poslozio i da je konkurencija drugacija nego zadnje 3-4 godine gdje su Liverpul i City medju najjacim ekipama ikada, Tuchel bi dominirao bez problema.

Ono sto je sigurno jeste da mi imamo mladu ekipu i da cemo narednih godina sigurno biti stalno u vrhu i dobri.

Pep i Klopp ce uskoro otici i tu ocekujem drastican pad te dvije ekipe. Guardiola je najavio da nece ostati duze od 2023. godine tako da ce oni sigurno oslabiti nakon toga. Ostao ili otisao Tuchel, Chelsea ce i dalje imati mladu i talentovanu ekipu barem jos narednih 4-5 godina. To treba sve da nas raduje.

Post se sviđa 1 članu
Bari  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan