Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 11: Burnley (H) 06.11. sub [16:00]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
36 odgovora na ovu temu

#21 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 10h 37m 27s

Postirano 06 November 2021 - 17:59

Sramotan kiks. To se desi kad radije drzis nulu kuci i drkas kurac umjesto da natrpas ove levate. Tuci ce ih sve i jedan iole jaci tim i to ce im utrpati 4-5 komada s poslom.
Nemojte mi samo pricati da je mrtvi Barnli neka ekipa

Cekaj, kako mislis cuvamo nulu? Jesil ti vidio sta su masili nasi igraci danas?

Bgmi ja ne znam vise ko je ozbiljan a ko se sali.

#22 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 7,151 postova
  • 8630 lajk(ova)
  • Time Online: 402d 17h 43m

Postirano 06 November 2021 - 18:00

Ali zaista nevjerovatan scenarij. Mogli i trebali smo dati 10 golova. Ne pretjerujem, toliko smo izglednih sansi stvorili. Sta reci osim da se ovakve utakmice desavaju.

Igrali smo ultra defanzivno

Na kraju nas skupo kostali promasaji Odoija, Havertza i Barkleya. Stari problem, finishing je los, Lukaku bi barem jednu od onih akcija pretvorio u gol.

Jebiga, desava se, idemo dalje.

#23 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)

Postirano 06 November 2021 - 18:02

Sramotan kiks. To se desi kad radije drzis nulu kuci i drkas kurac umjesto da natrpas ove levate. Tuci ce ih sve i jedan iole jaci tim i to ce im utrpati 4-5 komada s poslom.
Nemojte mi samo pricati da je mrtvi Barnli neka ekipa

#24 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Administrator
  • 12,300 postova
  • 5914 lajk(ova)
  • Time Online: 430d 3h 34m 49s

Postirano 06 November 2021 - 18:03

Kakav kiks sviju mi. Toliko sansi nismo uspjeli pretvoriti u gol, ne znam sta da kazem vise stvarno. Kad nece u gol, nece.

#25 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,371 postova
  • 13276 lajk(ova)
  • Time Online: 555d 48m 35s

Titula

Postirano 06 November 2021 - 18:03

Ma tebra to se sve izdesavalo u nekih 10-15 minuta tokom drugog poluvremena. Imali smo par dobrih sansi, istina. Ponajvise Odoijev i Barkleyev sut. Opet daleko je to bilo od zicera i od neke opsade gola. Ostatak utakmice se kruzilo opet ko kisa oko Kragujevca. Posebno me iznervirao kraj prvog poluvremena kad su poveli i poceli se zajebavati, prodje 15 minuta utakmice ni u cem.

Ne znam hamco, mozda sam se previse iznervirao pa pisem vruce glave. Tako mi se ucinilo da je bilo bas dosta praznog hoda danas

#26 KurjeOko

KurjeOko
  • Korisnik
  • 29 postova
  • 10 lajk(ova)
  • Time Online: 6h 19m 16s

Postirano 06 November 2021 - 18:04

Ovo je ta standardna Burnley utakmica:
guzeni cijelo vrijeme nekako prezive i zabiju glup gol ko kurac.

Post se sviđa 1 članu
diablo_bih  

#27 apeiron

apeiron
  • Korisnik
  • 2,671 postova
  • 2026 lajk(ova)
  • Time Online: 259d 22h 35m 49s

Postirano 06 November 2021 - 18:08

Raduje što ćemo i nakon ovog kola ostati prvi na tabeli, ali je propuštena golema prilika. Baš iritiraju ovakvi rezultati, dominiraš ali ne znaš zabiti na kraju. Ovo su utakmice za Lukakua, nadam se da će biti spreman za Leicester.

#28 lampard8

lampard8
  • Korisnik
  • 958 postova
  • 145 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 4h 16m 15s

Postirano 06 November 2021 - 18:09

Kostala nas je sebicnost svi su htjeli da zabiju gol pogotovo Barkley i Odoi u onim mrtvim sansama, moralo se na kraju obiti o glavu jednostavno to je tako u fudbalu. Tuchelova jedina greska je ta sto je kasnio sa izmjenama. Nista, idemo dalje ukoliko docekamo januar sa bodovnim saldom kakav je sada mozemo se nadati tituli, slijedi nam mnogo tezak i zgusnut raspored.

#29 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)

Postirano 06 November 2021 - 18:10

Ma tebra to se sve izdesavalo u nekih 10-15 minuta tokom drugog poluvremena. Imali smo par dobrih sansi, istina. Ponajvise Odoijev i Barkleyev sut. Opet daleko je to bilo od zicera i od neke opsade gola. Ostatak utakmice se kruzilo opet ko kisa oko Kragujevca. Posebno me iznervirao kraj prvog poluvremena kad su poveli i poceli se zajebavati, prodje 15 minuta utakmice ni u cem.

Ne znam hamco, mozda sam se previse iznervirao pa pisem vruce glave. Tako mi se ucinilo da je bilo bas dosta praznog hoda danas

Ma brate, danas je sve bilo osim cuvanja nule. Pa non stop smo napadali, cak sta vise da smo stali malo na loptu mislim da nam ne bi ni dali gol.

Ovo je cista nesreca ili neznanje pojedinaca ali nikako takticka pogreska ili ziheranje trenera.

#30 ker

ker
  • Korisnik
  • 3,796 postova
  • 3818 lajk(ova)
  • Time Online: 146d 3h 9m 8s

Postirano 06 November 2021 - 18:31

Jebiga, igrali su dobro, ali nije htjela u gol.

#31 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)

Postirano 06 November 2021 - 18:35

U prvom poluvremenu sansa Odoia iz dvostrukog suta, James blokiran u zadnji sekund, sut Christensena glavom, sanse Rudigera, Silve i Jorginha iz kornera, sut Barkleya sa distance, sut Jamesa i odbrana Popa i gol Havertza.

U drugom poluvremenu Silva stativa, sut Havertza s 2m preko gola, nemoguci promasaji Odoia i Barkleya, i jos 10- tak polusansi i sansi koji ili nisu zavrseni sutem ili su blokirani u zadnji cas.

Znaci bukvalno da je uslo pola sansi mogli sko pobjediti 5-6 razlike.

Danas je falio tacno igrac kao Lukaku, ugurao bi makar jos jednu. Medjutim, nakon ovakve partije smatram da je razlog kiksa samo losa sreca i ne mogu cak ni igrace kriviti za promasaje jer su generalno odigrali dobru utakmicu. A pogotovo ne mogu trenera kriviti.

#32 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 11,072 postova
  • 6433 lajk(ova)
  • Time Online: 199d 9h 52m 54s

Postirano 07 November 2021 - 10:35

Definitivno je problem bila realizacija sansi, i nista drugo.
Nikakva ziheraska igra niti cuvanje nule. Sve vreme je ekipa bila u napadu, kontrolisali smo mec i napravili dovoljno sansi, koje na zalost nisu iskoriscene.
Nema potrebe da se svaljuje krivica na trenera niti da se izmisljaju stvari koje se nisu desile.
Sem sebicnosti Barklija nisam primetio niti jedan detalj koji se moze da se uzme kao zamerka bilo kome na terenu.
Sve sto dalje treba uraditi je dati sve od sebe da se pobedi naredni mec.

Post se sviđa 1 članu
hamco  

#33 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)

Postirano 07 November 2021 - 10:58

Odoi je juce bio fenomenalan. Imao je sam dvije sanse za gol, u prvom i u drugom poluvremenu. Napravio je i tri zicera za saigrace, Christensenu u prvom i Kaiu i Barkleyu u drugom.

Pohvalio bih i Reeca, svaki mec je sve bolji i bolji.

Kai mi je takodjer opet bio dobar, dao je vrhunski gol al eto.. mogao je uvaliti jos jedan, steta za onaj promasaj na ubacaj Odoia.

Sta cemo, idemo dalje, nismo ni prva ni poslednja ekipa kojoj se desava ovakav rasplet utakmice nakon velikih promasaja.

Treba da nas raduje ponovo dobra igra, stvaranje velikog broja sansi. Steta sto dolazi pauza, mogla bi nam poremetiti ritam koji smo ufatili pogotovo sto nam dolazi tezi raspored.

Nadati se da ce se Lukaku, Werner i Kovacic oporaviti za ovaj period a da nece biti novih povreda.

Post se sviđa 2 članova
Emcomne  , diablo_bih  

#34 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,209 postova
  • 4688 lajk(ova)
  • Time Online: 93d 12h 5m 29s

Postirano 07 November 2021 - 11:02

Veliki kiks svakako, ali sada hladne glave mogu reći da se takve utakmice jednostavno dešavaju, sve je to fudbal.

Odigrali smo dobru utakmicu samo je falio taj drugi gol, ali kad neće neće..

#35 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)

Postirano 07 November 2021 - 16:27

Gledo opet snimak utakmice, pa mi smo odigrali maestralnu partiju. Obzirom da sam sad gledao hladne glave vise sam posvetio paznju nekim drugim detaljima koje inace ne stignem vidjeti jer mi je gledanje lopte najvaznija stvar dok je utakmica live.

Mi smo se toliko dobro kretali sa i bez lopte, a igranje Barkleya na pozociji 10-ke je cista Tuchela genijalnost. Protol lopte izmedju linija nam je toliko bio dobar upravo zbog Barkleya i te pozicije. Rekao bih da je Barkley takodjer odigrao veoma dobro svoju rolu juce, samo da je malo bio prisebniji u zavrsnici dobio bi ocjenu 10.

Jednostavno, nismo imali srece. Odigrali smo vrhunski mec.

#36 ker

ker
  • Korisnik
  • 3,796 postova
  • 3818 lajk(ova)
  • Time Online: 146d 3h 9m 8s

Postirano 07 November 2021 - 17:48

Barkley je bio među najboljima, šteta pa onu šansu upropasti, ali to je tipično za njega.

#37 Adi

Adi

Forumas sezone 20/21

• Korisnik
  • 4,525 postova
  • 1538 lajk(ova)
  • Time Online: 118d 17h 46m 14s

Postirano 08 November 2021 - 10:59

Nisam gledao utakmicu, pogledao sam samo proširene sažetke. Ovo je jedna od onih utakmica kada se ispromašuješ i ne može ništa da ti uđe i na kraju ti gol zabije čovjek koji daje 2 gola po sezoni. Imali smo sreće protiv Aston Ville i Brentforda, a sada nam se vratilo. Sezona je duga i svakom se ovo desi, samo da nam ne pređe u naviku. Nakon pauze ćemo biti skoro kompletni u napadu, pa se očekuje bolja realizacija.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2022 Chelsea Balkan