Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 10: Newcastle (A) 30.10. sub [16:00]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
73 odgovora na ovu temu

Anketa: Realizacija

Koliko ćemo im golova dati?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#21 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Administrator
  • 12,300 postova
  • 5914 lajk(ova)
  • Time Online: 430d 3h 34m 49s

Postirano 30 October 2021 - 16:04

Pa kada ultra defanziva pokusava napasti ultra defanzivu, jebem ti formaciju i fudbal kurcevi.

#22 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,209 postova
  • 4688 lajk(ova)
  • Time Online: 93d 12h 5m 29s

Postirano 30 October 2021 - 16:57

Na kraju ubjedljiva pobjeda iako nije izgledalo da će biti tako, odlično kolo za nas..

James mašina.

#23 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,371 postova
  • 13276 lajk(ova)
  • Time Online: 554d 23h 55m 51s

Titula

Postirano 30 October 2021 - 16:58

Nista nismo odigrali, al izvukosmo na kraju strasno vaznu pobjedu. Kad uzmes u obzir kikseve rivala jos dobija na znacaju.

Ipak da nije Reeceove golcine bilo mislim da bi ovo zavrsilo nula, jer smo samo kruzili citavu utakmicu bez ikakve kreativnosti i rizika a oni napravili bedem ispred gola.

#24 Adi

Adi

Forumas sezone 20/21

• Korisnik
  • 4,525 postova
  • 1538 lajk(ova)
  • Time Online: 118d 17h 46m 14s

Postirano 30 October 2021 - 17:07

Nismo slučajno zabili odmah nakon što je RLC ušao. Sa njim smo dobili dodatnog igrača naprijed što je ostavilo prostora za Jamesa. Kod prvog gola je imao na sebi igrača, izgubio duel u zraku, ali se lopta odbila do Jamesa koji je imao prostora da nešto napravi. Kod drugog gola se lopta odbila nakon njegovog šuta.

Odbrambeni igrači nastavljaju da trpaju. Nije ni čudno kada igramo sa minimalnim brojem ofanzivno orjentisanih igrača. Naš bek je automatski četvrti najistureniji igrač.

#25 KurjeOko

KurjeOko
  • Korisnik
  • 29 postova
  • 10 lajk(ova)
  • Time Online: 6h 19m 16s

Postirano 30 October 2021 - 17:12

Igraju se sa mojim emocijama. City izgubio, Liverpool x, do jaja.
Meni nije bas jasno zasto se bunite na formaciju, da su bila 4 pozadi onaj Maximin bi se prosetao kroz odbarnu, ovako malo teze. 10 golova u 2 utakmice, znaci ni ofanzivno nije problem. Danas nije lijepo izgledalo jer oni debili zatvorili od 1. minute.

#26 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Administrator
  • 12,300 postova
  • 5914 lajk(ova)
  • Time Online: 430d 3h 34m 49s

Postirano 30 October 2021 - 17:17

Zato sto opet ne bi ni pokusavali da idu naprijed, kao sto nisu ni sada. Protiv losijih ekipa se mora igrati sa 4 nazad.

#27 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 7,151 postova
  • 8630 lajk(ova)
  • Time Online: 402d 17h 43m

Postirano 30 October 2021 - 17:27

Da nismo dali gol ne bismo pobedili

Post se sviđa 5 članova
Bari  , chiba  , THE PRESTIGE  , Kun Aguer0  , Adi  

#28 Emcomne

Emcomne
  • Korisnik
  • 385 postova
  • 155 lajk(ova)
  • Time Online: 9d 8h 50m 34s

Postirano 30 October 2021 - 17:42

Na kraju ipak ispade dobro, prvo poluvrijeme je bilo lose prava uspavanka. Cim su usli RLC i Barkli dobili smo svjezinu. Iskoristili smo kiks rivala i idemo dalje.

#29 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 10h 37m 21s

Postirano 30 October 2021 - 17:51

Da li je moguce da se pobjedi od 3:0 trazi mana pogotovo ako se uzme u obzir da nam u napadu fale Pulisic, Mount, Werner i Lukaku. 4 igraca i to kakva igraca.

Cestitke momcima.

Statistika koju sam obecao postaviti posle meca:

19:6 u sutevima
79:21 posjed lopte.

Post se sviđa 3 članova
apeiron  , THE PRESTIGE  , Kun Aguer0  

#30 Emcomne

Emcomne
  • Korisnik
  • 385 postova
  • 155 lajk(ova)
  • Time Online: 9d 8h 50m 34s

Postirano 30 October 2021 - 17:55

Ne moze se trazit mana kad se igra protiv ekipe koja trosi vrijeme u 9 minutu, samo je bila dosadna utakmica u prvom.

#31 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,796 postova
  • 6559 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 22h 30m 5s

Postirano 30 October 2021 - 17:58

Nema se sta prigovoriti nikome. Tri boda su tu clean sheet, prvi na tabeli i to sa 4 boda u rukavu. Teska je tekma bila, Toon parkirao autobus od prve minute i uz to jos trosili vrijeme, bilo koja formacija i ekipa bi se napatila na onakvu postavu, plus su bili veoma grubi...

Svi su mi za pohvalu, malo sam više očekivao od CHOa, Kai se momački borio sa onim krkanima na kraju izborio penal KOJI JE TREBAO IZVESTI REECE JAMES !

Post se sviđa 1 članu
THE PRESTIGE  

#32 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,371 postova
  • 13276 lajk(ova)

Titula

Postirano 30 October 2021 - 18:18

Seruckate mnogo, niko ne trazi mane vec se iznosi istina. A to je da se do Reecove golcine nije prismrdilo nekoj sansi.Nemojte mi samo navoditi Zorzinjove i Ridigerove projektile kao sanse, ako ista od fudbala znate. Ustvari neko ce spomenuti mozda onaj odbijanac kao sansu 🤣🤣
Sigurno je da bi oko 70. minute usla nervoza jer ne mogu probiti bunkera i to je to. Ali hvala Bogu pa brat uhvati onaj drop volej kako je uhvatio.
U svakom slucaju strasno vazna 3 boda, samo nemojte previse filozofirati kad imamo svi oci i vidimo sta se dogadja na utakmici.

Post se sviđa 4 članova
diablo_bih  , Adi  , chiba  , Kun Aguer0  

#33 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,840 postova
  • 2228 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 4h 35m 38s

Postirano 30 October 2021 - 18:21

Zasluzena pobjeda, Newcastle je stvarno slab, borice se za opstanak, fino smo iskoristili kiks Liverpola i Citya.

#34 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,796 postova
  • 6559 lajk(ova)

Postirano 30 October 2021 - 18:25

Seruckate mnogo, niko ne trazi mane vec se iznosi istina. A to je da se do Reecove golcine nije prismrdilo nekoj sansi.Nemojte mi samo navoditi Zorzinjove i Ridigerove projektile kao sanse, ako ista od fudbala znate. Ustvari neko ce spomenuti mozda onaj odbijanac kao sansu
Sigurno je da bi oko 70. minute usla nervoza jer ne mogu probiti bunkera i to je to. Ali hvala Bogu pa brat uhvati onaj drop volej kako je uhvatio.
U svakom slucaju strasno vazna 3 boda, samo nemojte previse filozofirati kad imamo svi oci i vidimo sta se dogadja na utakmici.

Mislim da su im instrukcije od trenera pred tekmu bile, nemojte samo primiti gol, ništa drugo nije bitno, bukvalno su dobijali kartone i opomene za odugovlačenje od prvih minuta. Teška je ovo utakmica bila, čim se protivnik ovako postavi od prve minute ako na vrijeme ne probiješ bunker slijedi najeb. Tako da se slažem sa ovim da ih Reece nije probio i da je bila 0 do 70og minuta zadnjih 20 minuta bi bila sama patnja i padanje na terenu

#35 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,371 postova
  • 13276 lajk(ova)

Titula

Postirano 30 October 2021 - 18:29

Mislim da su im instrukcije od trenera pred tekmu bile, nemojte samo primiti gol, ništa drugo nije bitno, bukvalno su dobijali kartone i opomene za odugovlačenje od prvih minuta. Teška je ovo utakmica bila, čim se protivnik ovako postavi od prve minute ako na vrijeme ne probiješ bunker slijedi najeb. Tako da se slažem sa ovim da ih Reece nije probio i da je bila 0 do 70og minuta zadnjih 20 minuta bi bila sama patnja i padanje na terenu

Ma dasta je brate, preteska i izrudarena pobjeda sto se kaze, samo ne volim ova filozofiranja poslije, ono na racqu mi ide. Svi su vidjeli to sto si napisao, bukvalno kao da gledam bosansku ligu kad gost dodje na bod igrati pa krene ono prenemaganje, odugovlacenje, padanje svako malo i nikako da se razvije igra. Ne bi prvi put bilo da je neko tako izvukao remi, pa i pobijedio. To je legitimno sve, posebno kad si dosta slabiji igracki.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#36 apeiron

apeiron
  • Korisnik
  • 2,671 postova
  • 2026 lajk(ova)
  • Time Online: 259d 22h 4m 22s

Postirano 30 October 2021 - 18:38

Koliku samo širinu u ekipi imamo. Nedostaju Werner, Lukaku, Mount, Kovačič, Pulisic i uprkos tome u napadu su bili CHO, Havertz, Ziyech.

Ovo će možda biti i presudni faktor u borbi za titulu.

Nadam se da će Tuchel uspjeti sve izbalansirati i održati timski duh u ekipi.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#37 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 10h 37m 21s

Postirano 30 October 2021 - 18:39

Ali ne mozes reci da smo bili losi ako je protivnik tako igrao. Umjesto da pohvalis sto smo pobjedili i nasli nacin da ih probijemo ti ovdje kritikujes i govoris sbbkbb.To mi nema smisla brate, pogotovo jer svi znamo da je tesko probiti ekipu ciji napadaci stoje na 30m od svog gola. I na sve to, igrali smo bez 5 kljucnih igraca i to 4 napadaci.

Post se sviđa 1 članu
THE PRESTIGE  

#38 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 11,072 postova
  • 6433 lajk(ova)
  • Time Online: 199d 8h 56m 8s

Postirano 30 October 2021 - 19:50

U sledecem kolu Siti gostuje Junajtedu a Liverpul Vest Hemu, sto znaci nove mogucnosti za prosipanje bodova, dok nama dolazi Barnli. To je zicer koji se ne sme propuatiti.

#39 ker

ker
  • Korisnik
  • 3,795 postova
  • 3818 lajk(ova)
  • Time Online: 146d 2h 27m 42s

Postirano 30 October 2021 - 20:12

Bili mlaki, ali procepili i onda ispade da je rutinsko. Doduse sad je opravdanje i izostanak velikog broja igraca. Ja sam zadovoljan.

Post se sviđa 1 članu
KurjeOko  

#40 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,796 postova
  • 6559 lajk(ova)

Postirano 30 October 2021 - 20:13

Doduse Burnley je danas iskoristio umor Brentforda koji je nas pošteno napatio i trebao uzeti najmanje bod, lagano se Burnley ispišao po njima, ne treba ni njih nikada podcijeniti, koliko god je Newcastle bio tvrd oni su još tvrđi.

Kada je u pitanju širina ekipe, mislim da imamo najširu ekipu u ligi, širu čak i od Citya pogotovo uz ove dodatke Barkleya, navikavanje Saula te mladog Chalobaha, naravno najviše se ističe RLC. To bi moglo biti presudno u borbi za titulu te kantanje ovih loših ekipa, najbitnije je da se tu ne prosipaju bodovi, mislim da ni City ni Lpool nisu u stanju da ponove one sezone sa 100 bodova

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2022 Chelsea Balkan