Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 08: Brentford (A) 16.10. sub [18:30]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
42 odgovora na ovu temu

#41 Adi

Adi

Forumas sezone 20/21

• Korisnik
  • 4,080 postova
  • 1358 lajk(ova)
  • Time Online: 103d 39m 6s

Postirano 17 October 2021 - 19:47

"Brentford nas je namučio" je preblaga rečenica. Brentford nas je razvalio. Kada te neko namuči, kao pomenuti Stoke u svoje vrijeme, onda ti zabije gol iz dvije šanse, skine ti loptu sa gol linije, odbrani koji zicer, i pogodiš 2 stative. Ovdje smo mi bili taj Stoke koji je slučajno pobijedio. Prvo poluvijeme je bilo loše, a drugo katastrofa. Ne znam u kojoj smo to minuti utakmice mi bili bolji od njih. Ovo ne smije da se ponavlja, bez obzira na 4-5 izostanaka. Sad je fond igrača još širi sa Sarrom, Loftus-Cheekom i Barkleyem, tako da ima ko da igra. Da 20 minuta 11 na 11 sa drugoligaškom ekipom stojimo u svojih 16 metara i ne povežemo 2 dodavanja je ispod svakog nivoa.

Post se sviđa 1 članu
diablo_bih  

#42 ker

ker
  • Korisnik
  • 3,709 postova
  • 3778 lajk(ova)
  • Time Online: 141d 10h 33m 16s

Postirano 17 October 2021 - 20:07

Bukvalno ovo, jedno vrijeme nismo mogli loptu izbiti i izvuci se van 16.

#43 klicko

klicko

Moderator za siromašne

• Korisnik
  • 1,642 postova
  • 1228 lajk(ova)
  • Time Online: 122d 2h 35m 47s

Postirano 18 October 2021 - 09:43

Prvo poluvreme smo bili za nijansu bolju, a drugo poluvreme do poslednjih 20min smo bili egal dok su oni bili bolji poslednjih 20min. Nisu igrali James, Ridiger, Zorzinjo, Silva, Haverc i Maunt, Lukaku stigao umor. Igrači se vratili sa reprezentativne pauze umorni, dok je protivnik bio fit sto posto. Ekipa koja je bila 7. na tabeli u trenutku odigravanja utakmice i koji su pobedili Arsenal i namučili Liverpul, a sigurno će biti neugodan protivnik svim ekipa. To što su do juče bili drugoligaška ekipa nema nikakve veze. To što je fond igrača širi za RLC, Sara i Barklija nije ništa pozitivno. Oni su tu da zakrpe pozicije u timu kad glavni ne igraju. Da poslednjih 20 minuta nisu bili tako loši pričalo bi se drugačije. Ovo su sve činjenice, biće još teških trenutaka, ja sam zadovoljan.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan