Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 07: Southampton (H) 02.10. sub [16:00]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
32 odgovora na ovu temu

Anketa: Formacija

Koju biste formaciju postavili?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#21 BT14

BT14

komad

• Korisnik
  • 2,244 postova
  • 963 lajk(ova)
  • Time Online: 51d 21h 46m 47s

Postirano 02 October 2021 - 16:02

Možda samo još fali promjena formacije.Ne nužno danas, ali za ubuduće. 4 3 3, Mendy,RJ,Azpi/Thiago,Rudiger,Chilwell, Kante,Kova/RLC,Mount i u napadu Werner,Lukaku i CHO.

#22 ker

ker
  • Korisnik
  • 3,795 postova
  • 3818 lajk(ova)
  • Time Online: 146d 2h 27m 42s

Postirano 02 October 2021 - 16:55

• Chilwell zamalo tragičar, igrao dobro pored tog ispada, drago mi je i za gol.
  • Werner baksuzan, šteta za poništeni gol, imao je dobrih šansi, trudi se, i dalje se od njega odbija lopta kao od drvo, ali je ubjedljivo najopasniji igrač kojeg imamo. Ne da mira odbrani. Neka je i taj gol dao više.
  • Igra do penala dobra, zatim malo pao ritam. I crveni je dobro došao.
  • Izmjene i dalje tragikomične, juriš rezultat sa igračem više i mijenjaš veznog sa veznim. Na kraju to ispade i dobro, ali je ziheraški.
  • Mount unio živost u igru, mislim da je to prevagnulo.

#23 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 10h 37m 21s

Postirano 02 October 2021 - 17:03

Veoma bitna pobjeda. Zasluzili smo je realno. Do penala smo bili mnogo bolji, oni osim suta Ward-Prowsa nisu ama bas nista uradili.

Ovo sto ker kaze za Wernera je bas sto posto tacno. Non stop je u sansama, ne staje sa trcanjem i neda odbrani mira ni sekunde. Steta sto ga golovi ne idu jer bi bili bas jebeni u ovoj kombinaciji sa njim i Lukakuom.

RLC takodjer veoma dobar kao i Chalobah. Jedva cekam i Pulisic da se oporavi, njegovi driblinzi i ulasci s klupe na umorne igrace je ono sto nam trenutno bas fali.

Kakav ba Ziyech i Havertz(mada za njega ima jos vremena) ali Pulisic i Mount su igraci poteza.

Nadam se i da je Chilwel ponovo zacementirao poziciju u prvih 11.

Sve u svemu apsolutno zasluzena pobjeda a malo je falilo da kiksamo.

Prvi na tabeli.

#24 Adi

Adi

Forumas sezone 20/21

• Korisnik
  • 4,525 postova
  • 1538 lajk(ova)
  • Time Online: 118d 17h 46m 14s

Postirano 02 October 2021 - 17:22

Prvo poluvrijeme jako dobro. Napadalo se, imali smo puno prilika, moglo se i ubjedljivije voditi. U drugom poluvremenu smo pali, ne samo da nije bilo šansi za gol, nego smo i izgubili na energiji. Ulaskom Mounta smo se vratili na nivo iz prvog poluvremena. Djelovalo je još bolje nego tada, jer smo imali igrača više. Na kraju smo došli do zaslužene pobjede.

Promijenili smo dosta igrača, a nije se vidjela razlika. Igrači koji su dobili šansu su dali sve od sebe da je opravdaju. Napisao sam da bih volio Wernera i Odoija kao krila, želja mi se ispunila, a oni su odradili svoj posao. Loftus-Cheek je ponovo odigrao dobru utakmicu. Iz dana u dan je sve bolji. Barkley se vratio u život, može ovako povremeno sa klupe da ulazi, posebno u Ligi Prvaka kada možemo uvesti više igrača. 

Tuchel je danas pokazao da mu nije problem da kazni igrače koji su na prethodnim utakmicama igrali jako loše. Logično je bilo da pri zaostatku ulaze Ziyech i Havertz, ali pošto su pokazali nedovoljno volje u zadnje vrijeme priliku su dobili neki drugi igrači. Na kraju bitna 3 boda, Manchester je kiksao, a sutra bi nam svaki rezultat valjao.

#25 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 10,084 postova
  • 6833 lajk(ova)
  • Time Online: 154d 19h 14m 35s

Postirano 02 October 2021 - 17:35

Mene je bas Werner nervirao u prvom poluvremenu. 5 ili 6 situacija imao gdje napada lijevog beka (ili Salisua) u 3 navrata na sirokom prostoru 1 v 1 i maksimalno sto je uspio izboriti jeste korner (poređenja radi Livramento je imao 1 v 1 sa Chilwellom pa ga slomio kao pjetlica, ko je za Timu misaona imenica, samo zna zabit glavu i trcati do iznemoglosti).
Lukaku takodjer danas tanak, dobio je neke duele al nista posebno. Mozda i njemu treba malo odmora.
Mendy u par navrata dosta nesiguran, ne znam sta je razlog, mozda samo los dan.
RLC je vec sada sasvim dobar squad igrac, nadam se da ce jos vise napredovati i pokucati na vrata prvog tima.

Sve u svemu malo bolja predstava nasih ali nista posebno. Na kraju smo trebali i 'poguranac' da bi dosli do pobjede (ruku na srce zasluzene).

#26 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,840 postova
  • 2228 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 4h 35m 38s

Postirano 02 October 2021 - 17:50

Pa ako ono nije za crveni ne znam sto je, nike trebalo ni gledati VAR, vaznja su 3 boda idemo dalje.

#27 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,371 postova
  • 13276 lajk(ova)
  • Time Online: 554d 23h 55m 51s

Titula

Postirano 02 October 2021 - 18:17

Nisam mogao gledati danas ali koliko vidim bilo je dosta vise zara i tempa u igri. Vrlo bitno da se uzmu 3 boda ovdje bez obzira na glupost Chilwella.

#28 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 734 postova
  • 142 lajk(ova)
  • Time Online: 12d 4h 15m 1s

Postirano 03 October 2021 - 00:40

Igracki zaskuzena 3 boda. Glavni utisak mi je da RLC na sredini radi sjajan posao i ono sto sam reko, nanjusio ga je Tuhel i vratice mu samopouzdanje. Svaki njegov potez na sredini terena je smislen i lako moze da napravi razliku.

#29 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,796 postova
  • 6559 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 22h 30m 5s

Postirano 03 October 2021 - 08:35

Prije svega napokon jedna dobra i zanimljiva utakmica, nakon dvije uspavanke.

Prvo poluvrijeme sjajno, trebalo se voditi 2:0, nadam se da se pričalo nešto o onom poništenom golu i VAR-u. Naravno pogađate, Mike Dean je bio u VAR sobi, bukvalno najgori sudija što postoji, on napravi more grešaka kad na terenu sudi evo sad kad gleda u ekran opet ne zna da sudi dan mu jebo mater, ne znam kako uopšte radi taj posao.

U prvom poluvremenu, RLC, Werner, Chilly i Chalobah su mi bili sjajni, bolji od prosjeka je bio i Hudson Odoi, mada opet to nije sjajno i ono što se od njega očekuje ali dobro je...

Drugo poluvrijeme, Soton mijenja formaciju prilagođava se i odma je bilo teže doći do prilika plus taj penal jebeni...Mount unio dosta živosti u ekipu, Barkley jednim potezom okrenuo sve, dakle dobre izmjene su se napravile i Jorginho naravno odradio svoje :D

Na kraju zaslužena tri boda i prvo mjesto na tabeli

#30 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 11,072 postova
  • 6433 lajk(ova)
  • Time Online: 199d 8h 56m 8s

Postirano 03 October 2021 - 09:09

RLC u vezi i Maunt iza spica/spiceva mogu biti jako dobra kombinacija.

Post se sviđa 1 članu
Adi  

#31 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 1,441 postova
  • 496 lajk(ova)
  • Time Online: 57d 28m 39s

Postirano 03 October 2021 - 09:19

Soton nije zasluzio onaj gol sto su zabili, nista nisu pokazali. Nasi su pri tome bili odlicni, narocito u prvom poluvremenu.

Otprilike sve je receno, samo eto ja bih dodao da me je RLC prijatno iznenadio, podsjetio me na onog igraca prije povrede, kod Sarrija, kada je bio najbolji veznjak u ekipi.
Nadam se da ce se jos popravit, zabiti koji gol ili imati asistenciju, pa da cesto starta, on je kompletan veznjak kada je u formi. Moze nam biti veliko pojacanje.

#32 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 8,035 postova
  • 10207 lajk(ova)
  • Time Online: 436d 1h 45m 47s

Postirano 04 October 2021 - 15:22

upalio MOTD, samo da vidim dal su stručnjaci ispoštovali "njihove", normalno da jesu, stavili u pregled RLC i Barklija :D

samo ne kapiram kako se ne komentariše ona situacija gde su nama poništili gol, pošto su naši navijači baš o tome i pričali na drugom mestu posle svega

#33 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,796 postova
  • 6559 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 22h 30m 5s

Postirano 05 October 2021 - 15:23

Ni meni nije jasno kako ama baš niko da spomene onu situaciju kod gola kada se gledalo sto godina unazad. Slično kao protiv Lpoola prošle sezone ili prije dvije sezone kada su našli offside 20 pasova prije...

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2022 Chelsea Balkan