Skoči na sadržaj

Foto

Champions League - Group stage, Juventus vs Chelsea (29. 09. '21 21:00)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
40 odgovora na ovu temu

#21 apeiron

apeiron
  • Korisnik
  • 2,683 postova
  • 2027 lajk(ova)
  • Time Online: 260d 11h 57m 11s

Postirano 29 September 2021 - 20:50

Koje mrtvilo od igre, sve na siguricu pasovi, jedan do drugog. Ziyech pri samom primanju lopte vrati loptu deset metara unazad, Alonso glup, Havertz meda nema u sebi, Lukaku nije dvije poštene lopte dobio. Sve u svemu kita.

#22 KurjeOko

KurjeOko
  • Korisnik
  • 29 postova
  • 10 lajk(ova)
  • Time Online: 6h 19m 16s

Postirano 29 September 2021 - 20:52

Mislim da su igraci previse digli kurac, treba to malo spusti ljubi vas brat.

Post se sviđa 1 članu
diablo_bih  

#23 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 1,445 postova
  • 496 lajk(ova)
  • Time Online: 57d 4h 9m 17s

Postirano 29 September 2021 - 20:56

Evo što kukamo, zato što je šačici ljudi, koji su amateri u svijetu fudbala, jasnije koji su nam bolji igrači, a profesionalnom menadžeru nije.

Zadnja trojka i Mendy ok, od ovih ostali koga god da izvadi neće pogriješiti.

Eh, pa zato ne treba pljuvati po jednom igracu.
Los je Alonso, los je i veceras, ali dva najskuplja igraca Lukaku i Havertz su daleko losiji. I sta cemo?

Nesto se desava, ne cvjetaju ruze u ekipi, kao sto se predstavljalo u medijima. Ovo je vec mjesec dana lose igre, sve je gore i gore, samo zavisi od protivnika dal nas moze kazniti i uzeti bodove ili ne moze.

Odbrana i Mendy je vrhunska i dalje, ali od veznog reda ka naprijed, nula. Ne zna se ko je gori, al zaista. Jel moguce da je dolazak Lukakua mozda poljuljao atmosferu i hemiju u ekipi, narocito medju ofanzivcima.

Prosle sezone nismo zabijali golove, ali smo u svakoj utakmici redali sanse kao na fifi. Sada vec ne znam koliko utakmica nismo jednu akciju kako treba odigrali.

Tuchel mora nesto popravit, ovo je i do njega.

#24 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,701 postova
  • 4603 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 19h 13m 14s

Postirano 29 September 2021 - 20:57

Imamo 5 izmjena, dakle vec na poluvremenu treba mijenjati. Loftus Cheek treba odmah na poluvremenu uci, treba nam neki igrac koji ima vic u igri, ovi se samo dodaju na siguricu, skolski.

Odoi takodjer sto prije da udje, kao i Chilwell. Oci me bole od ovih nasih bekova, jos kad tome dodas da ih na strani pomazu Havertz i Ziyech, ojjjjj mati moja mila.

#25 BT14

BT14

komad

• Korisnik
  • 2,245 postova
  • 963 lajk(ova)
  • Time Online: 51d 22h 37m 11s

Postirano 29 September 2021 - 20:59

Eh, pa zato ne treba pljuvati po jednom igracu.
Los je Alonso, los je i veceras, ali dva najskuplja igraca Lukaku i Havertz su daleko losiji. I sta cemo?

Daleko lošiji? Reci mi jednu stvar koju je Alonso dobro napravio ili Ziyech? Havertz je imao par dobrih lopti za Lukakua u noge i pokušao odigrat dupli koji se završavao požrtvovanim startom Juventusovih defanzivaca. Loš je Havertz nema govora, ali daleko ispred ovog dvojca još uvijek.

#26 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 735 postova
  • 142 lajk(ova)
  • Time Online: 12d 4h 18m 1s

Postirano 29 September 2021 - 21:00

Meni je tu Zijeh najveci kocnicar igre u smislu onoga sto treba da radi.

#27 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,385 postova
  • 13279 lajk(ova)
  • Time Online: 555d 14h 29m 27s

Titula

Postirano 29 September 2021 - 21:49

Bom izgleda lagano ljudi citaju ziherasku igru. Vec druga puna utakmica a ne moze se postene sanse stvoriti. Cisto radi usporedbe, zadnjih 20 utakmica u Seriji A Juventus nije imao clean sheet.
I da spomenem da su nas pokrali opet, cist penal nije sudjen.

#28 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 7,151 postova
  • 8630 lajk(ova)
  • Time Online: 402d 17h 44m 57s

Postirano 29 September 2021 - 21:52

Hot take:

Daleko smo bili opasniji prosle sezone sa Wernerom nego sa Lukakuom.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#29 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,701 postova
  • 4603 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 19h 13m 14s

Postirano 29 September 2021 - 21:56

Juventus zadnjih 20 utakmica u Seria A prima makar jedan gol i mi im ne mozemo zabiti ni taj jedan.

Ko kurac smo igrali. Podhitno nesto mijenjati. Formaciju, igrace, pristup.

Izgubili od Citya na svom, reko sad ce zapet svom snagom da se iskupe. Ojj jesmo losi bili.

#30 apeiron

apeiron
  • Korisnik
  • 2,683 postova
  • 2027 lajk(ova)
  • Time Online: 260d 11h 57m 11s

Vidim li prije utakmice Ziyecha, Alonsa u prvih 11 neću ni gledati tu tekmu. Havertza treba dobro klupirati.

Werner koliko god mašio stalno je bio u nekim prilikama, ovo brate nema prilika ni u tragovima, ne kontam. Nešto se treba mijenjati.

Ovo je bilo patnja za gledanje. Dva poraza zaredom. Treba se malo zapitati.

#31 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 735 postova
  • 142 lajk(ova)

Morace neki rezovi. Nije strasno, nije kanal, ima vremena, ali rezovi mora da postoje. Jesu neki igraci skroz van forme posle teske sezone, i da neki fale ali mi stvarno ne ide u glavu koja je uloga Zijeha, i ovoliko guranje Alonsa. Po meni RLC mora skroz da uzme minute Zijehu kao prvo.

#32 ker

ker
  • Korisnik
  • 3,804 postova
  • 3822 lajk(ova)
  • Time Online: 146d 12h 11m 59s

Werner je ubjedljivo naš najopasniji igrač.

I kad pada preko lopte i kad maši prazan gol i kad trči sa loptom u aut i kad mu se lopta odbija šest metara od noge. Opet smo sa njim opasniji nego sa bilo kim. 11 igrača i svi fiksirani i usidreni kao da su one čikice na stonom fudbalu.

Mislim da mi svaki kadar sa Ziyechom na terenu ubija 200 moždanih vijuga.

#33 BT14

BT14

komad

• Korisnik
  • 2,245 postova
  • 963 lajk(ova)
  • Time Online: 51d 22h 37m 11s

Postirano 29 September 2021 - 21:58

Ma oslanjamo se na balvana, kakav on i promjena. Serie A čini čuda, jedino što se razlikuje od prvog njegovog perioda kod nas je ta što mu se kita diže na sebe i palamudi po medijima.

Dvojac iza njega još gori. Prodat ovu mlađariju i dovest iskusne i provjerene igrače iz PL.

#34 lampard8

lampard8
  • Korisnik
  • 963 postova
  • 149 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 6h 9m 40s

Postirano 29 September 2021 - 22:12

Idemo dalje lose je ovo veceras bilo zbiti redove i pokusati Southamptona dobiti. Dvije utakmice mi nismo napravili dvije gol sanse, nema se sta vise dodati na to. 

#35 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,840 postova
  • 2228 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 4h 35m 38s

Postirano 29 September 2021 - 22:25

Ma ne mozes sa Alonsom i Azpilicuetom po bekovima nista vise ni ocekivati, ovo je i dokaz da nam je Kante najbolji igrac i da bez njega igramo losije.

#36 KurjeOko

KurjeOko
  • Korisnik
  • 29 postova
  • 10 lajk(ova)
  • Time Online: 6h 19m 16s

Postirano 29 September 2021 - 22:36

Jest da je Alonso prelos, ne znam kako uopste igra u ovolikom klubu, al eto usao je chillwell u drugom i sta? Isti k. Jednostavni pasovi nam ne idu. Kova u prvom prodao 2 pasa, zamalo oba da primimo. Ima tu nesto sto mi ne vidimo.

#37 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 735 postova
  • 142 lajk(ova)

Postirano 29 September 2021 - 22:47

Mount, Kante, i James. 3 kljucna igraca koja nemaju zamenu nam fale. Pokazalo se da ta nas klupa ima kvantitet ali ne i kvalitet a za osvajanje titula je to neophodno. Igraci popu Zijeha mogu na krilu gde je manje duela centar sut neki ulazak u sredinu sut i td ali za ovu poziciju treba malo vise cvrstine koju Zijeh a i Havert nemaju. RLC je ima. To su 2 kljucne pozicike od kojih zavisi i Lukaku pa samim tim i ceo tim i kad toga nema imamo jalove napade vracanja gubljenje tempa u igri i td....sto se tice Vernera tek on protiv ovakvih protivnika ne bi mogao nista do duse od zijeha bi vise napravio.
Ide nam na ruku raspored da se povrati malo igra protiv nesto slabijih timova tako da ima nade.

Post se sviđa 1 članu
brigidi bauns  

#38 brigidi bauns

brigidi bauns
  • Korisnik
  • 186 postova
  • 87 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 10h 12m 49s

Postirano 30 September 2021 - 01:10

Meni je bilo za ocekivati da cemo izgubiti ovo ili u najboljem slucaju izvuci bod. Dobit cemo ih kuci. Nije kraj svijeta jednostavno nekad moras izgubiti a dosta smo pobjedivali od finala Lige Prvaka preko Super Kupa.

#39 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Administrator
  • 12,309 postova
  • 5918 lajk(ova)
  • Time Online: 430d 11h 14m 32s

Postirano 30 September 2021 - 12:51

Jest da je Alonso prelos, ne znam kako uopste igra u ovolikom klubu, al eto usao je chillwell u drugom i sta? Isti k. Jednostavni pasovi nam ne idu. Kova u prvom prodao 2 pasa, zamalo oba da primimo. Ima tu nesto sto mi ne vidimo.

Ne slazem se, Chilwell bez greske, lijepo kombinovao, opasniji po lijevom krilu bili drama, odjednom lopte i igraci prolaze, samo sto ti na kraju nekako pocne Lukaku da ubacuje lopte, ali sta ces.

#40 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,796 postova
  • 6559 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 22h 30m 5s

Postirano 30 September 2021 - 19:52

Prije svega greška je bila i u formaciji i u samoj taktici i pristupu...

Na onaj Juventus od sinoć nisu trebala ići 3 stopera, ne znam što se piše da je odbrana odigrača vrhunski kada ljudi nisu jedan napad organizovali, sve što su uradili su kontre kada Kova i Jorginho gubili lopte u prvom i onaj gol u drugom poluvremenu, dakle oni nisu postavili i odigrali ništa i odbrana nije radila ništa specijalno. 

Dakle morao je sa 4 pozadi pa da bekovi budu Azpi i Chilly ili ako već ne znaš ništa osim tri stopera trebao se makar gurnuti tu Odoi od prve minute, neka visi u napadu a Azpi neka ide naprijed kao desni stoper u formaciji jer ovako kad igra kao Wing Back on dok stigne u napad i namjesti se na centaršut ja odem do WCa i pokenjam se, onako momački i vratim se...

Mogao je takav pristup malo drugačija formacija jebem ga, mogao je gurnuti Odoia lijevo, Ziyecha desno, nešto novo a ne svaki put isto...

Dalje, kad se već vidjelo da će igrati bunker (što se znalo i prije početka jer je to Juve i Allegri) ne znam koji su kurac onoliko držali loptu i kružili okolo, šta je bio cilj ? Šta ćeš koji kurac napraviti pored one odbrane i stopera, još pogotovo kada se onako zatvore i kada su svi na svojoj polovini. Samo su čekali pogrešan pas, malo nekada neki presing naprave i to je to i takve su šanse dočekali jer je bilo grešaka ali sreća po nas nisu ih iskoristili. Trebao im jedati loptu, neka i oni igraju malo neka izađu malo više...

Sve u svemu mrtvo i očajno, gore od tekme protiv Citya, Juve nas uzeo na veoma jeftinu foru

Post se sviđa 1 članu
ker  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2022 Chelsea Balkan