Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 06: Manchester City (H) 25.09. sub [13:30]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
47 odgovora na ovu temu

#21 ker

ker
  • Korisnik
  • 3,795 postova
  • 3818 lajk(ova)
  • Time Online: 146d 2h 27m 42s

Postirano 25 September 2021 - 14:02

Danas glavni i najveci krivac Tuchel. Kakogod ovo zavrsilo.

#22 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,796 postova
  • 6559 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 22h 30m 5s

Postirano 25 September 2021 - 14:25

Čestitke boljem u današnjem duelu, odavno gore nismo odigrali, također glavni krivac Tuchel. Dobro je pa je samo 0:1 na kraju...

#23 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 7,151 postova
  • 8630 lajk(ova)
  • Time Online: 402d 17h 43m

Postirano 25 September 2021 - 14:26

Sramotna partija, nijedan sut u okvir gola. Navijacima koji su bili na tribinama treba vratiti novac za ovakvu predstavu.

#24 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 10,084 postova
  • 6833 lajk(ova)
  • Time Online: 154d 19h 14m 35s

Postirano 25 September 2021 - 14:29

Zasluzena pobjeda Citya, bili su opasniji, vise su sansu stvorilu.

Nasi nisu ozbiljnije zaprijetili Edersonu, izrutinirali nas ljudi. Iskreno nisam se pretjerano ni nadao  pobjedi, tesko je 4 termina zaredom dobiti a kamoli Citya i Pepa.

Jedino pozitivno iz ove utakmice danas jeste Ruben, imao je par dobrih poteza od ulaska na teren, to veseli 

#25 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,209 postova
  • 4688 lajk(ova)
  • Time Online: 93d 12h 5m 29s

Postirano 25 September 2021 - 14:30

Tuchelov poraz 1/1.

Sve je promašio, apsolutno sve, nije dopustio ekipi da igra fudbal, izledali smo kao trećeligaš i to na Bridgeu bez mrvice želje da se napravi nesto u napadu, tek smo se sjetili da igramo kada smo primili gol. Toliko obezvrijediti kvalitete Lukakua i Kantea da bi za uzvrat dobili jedno veliko NIŠTA. Alonso sada jos i sve prekide izvodi, kako se uopste nalazi u prvoj postavi vjerovatno samo Tuchel zna.

Zaslužen poraz 1/1.

#26 KurjeOko

KurjeOko
  • Korisnik
  • 29 postova
  • 10 lajk(ova)
  • Time Online: 6h 19m 16s

Postirano 25 September 2021 - 14:30

Jel iko vidio danas tacan pas Jorginha, Kove i Kantea?

#27 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 734 postova
  • 142 lajk(ova)
  • Time Online: 12d 4h 15m 1s

Postirano 25 September 2021 - 14:31

Od pocetka u kontra ritmu smo bili.
Gvardiola je dobro spremio mec i svaki nacin na koji smo mogli da ih ugrozimo je predupredio i prosto nismo imali sanse. Izostanak Mounta se mnogo osetio jer nije bilo igraca koji moze da napravi razliku jednim potezom. Lukaku prosto odsecen jer nismo mogli da mu doturimo loptu. Werner po obicaju sve duele izgubio i dzaba mu taj trk kad ga oduvaju. Na sredini spore reakcije, stisli nas skroz i usporili i otezali pas igru jer su znali da nemamo cime da pripretimo.

#28 lampard8

lampard8
  • Korisnik
  • 958 postova
  • 145 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 4h 16m 15s

Postirano 25 September 2021 - 14:35

Nije dobro danas bilo, ali sta da se radi. Idemo dalje! 

#29 Emcomne

Emcomne
  • Korisnik
  • 385 postova
  • 155 lajk(ova)
  • Time Online: 9d 8h 50m 34s

Postirano 25 September 2021 - 14:38

Dobro, moralo se ovo desit. Predefanzivan sastav, Siti na kraju mogao do 3:0 lagano.
Maunt je bas falio i on je taj igrac koji moze da izmisli nesto.

#30 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 734 postova
  • 142 lajk(ova)

Postirano 25 September 2021 - 14:42

Jel iko vidio danas tacan pas Jorginha, Kove i Kantea?

I jedan i drugi su imali zajedno skoro 90% tacnih dodavanja al je problem sto je 90% dodavanja ppod pritiskom i nijedan nije bio kljucni sem jednog Kove kad predibrlao Rodrija i dodao Lukakuu.
Svaki put kad su probali napred igrac koji treba da je primi gore je imao igraca na ledjima. Jedino sto je mogo da spusti malo Lukakua ne bi li mogao da primi ta dodavanja al dzaba kad Verner 1 na 1 ne moze a kamoli 1 na 3.

#31 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 1,441 postova
  • 496 lajk(ova)
  • Time Online: 57d 28m 39s

Postirano 25 September 2021 - 14:43

Izgledalo je kao da nas je city razbio, ali moje misljenje je da smo sami krivi.
Jednostavno nije nas dan bio, nemoguce ba da niti jedan igrac ne valja, osnovne stvari nisu radili kako treba , od prijema lopte, vodjenja lopte do pasa prvom igracu. Mrsko mi je sto nas je bas city dobio, odvratni su do bola, al hajd sta je tu je.

Sada nek Tuchel se zapita i nek nikada vise ne izvede ekipu da igra bunker na svom terenu. Finale LP smo igrali fenomenalno, danas smijesno. Al opet ponavljam, danas nije nas dan, sutra da igramo ponovo, siguran sam da bi drugacije izgledalo.

#32 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 10h 37m 21s

Postirano 25 September 2021 - 14:48

Dobro je pa nisam mogao gledati. Pickast pristup ne volim, pa jebemu majku citav twitter ljudi se sprdaju sa nama, u fazonu Not sure if Stoke or Chelsea, German Tony Pulis itd...

Pa napadni i igraj hrabro pa nek izgubimo. Cccc sve mogu shvatiti i mogu oprostiti ali ne i pickast pristup u derbi mecevima.

Strasno.

#33 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 734 postova
  • 142 lajk(ova)

Postirano 25 September 2021 - 15:01

Meni je enigma Alonso, posebno na ovim mecevima a i Zejeh, ako nemas poverenja u njega za ove meceve onda koj je moj i dalje u klubu. Ako CHO u kontraritmu duze vreme, kao i Pulisic, a u Zijeha nema poverenja, Havertz toplo hladno ispada da smo morali da se pojacamo tu sa nekim. Bolje da umesto 2 od 5 ofanzivnih veznjaka imas jednog krtenog.
Tu ce nama najvise da skripi ove sezone. A na trzistu ih ima brdo kvalitetnih.

#34 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 1,441 postova
  • 496 lajk(ova)

Postirano 25 September 2021 - 15:04

Danas nije bio problem Alonso, danas su svi bili problem. Svi.

Nista nije islo i dobili smo ovo sto smo dobili.

#35 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)

Postirano 25 September 2021 - 16:50

Danas nije bio problem Alonso, danas su svi bili problem. Svi.

Nista nije islo i dobili smo ovo sto smo dobili.

Al sto pickast pristup? Sto 9 defanzivno orijentisanih igraca? Sto igrati defanzivno na svom terenu? Pa jebemu prije meca svi govore mi smo favoriti, kad su izasli sastavi svi govore da Chelsea uopste nema losiji sastav od Citya i onda ovakva predstava?

Nije mi bgmi krivo sto smo izgubili, izgubi svako. Krivo mi je nacin na koji izgubimo.

Jebem ti vise defanzivu i siguricu, muka mi je od nje.

Post se sviđa 1 članu
ker  

#36 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,371 postova
  • 13276 lajk(ova)
  • Time Online: 554d 23h 55m 51s

Titula

Postirano 25 September 2021 - 17:41

Sreca nisam gledao. Kako vidim nije standardna taktika prosla danas. Ipak nula suteva u okvir na domacem terenu previse je cak i za Tuchelovu ziher igru.

#37 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 10,084 postova
  • 6833 lajk(ova)

Postirano 25 September 2021 - 17:50

Vise volim da smo ovako izgubili kad smo to zasluzli, mego da smo pogodili 3 stative, 4 precke i 2 stopostotne da smo fulali.

Nije bio nas dan, bukvalno nista nismo stvorili, totalno bezopasni i zasluzena pobjeda Citya.

To je to idemo dalje, nek izvuku pouku iz danasnje utakmice. 

#38 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)

Postirano 25 September 2021 - 17:57

Ma ne kaze niko za poraz. Desava se i desavat ce se. Igrali smo mi protiv jakog protivnika koji je uz to bio i posebno naspanovan zeljan revansa. Sve ja to razumijem ali zasto je nas trener postavio ovako defanzivnu igru? Zasto toliko defanzivno orijentisanih igraca u prvih 11? To meni licno smeta. Jebes poraz ko poraz, izgubicemo jos utakmica do kraja, izgubice i City ali uopsteno ostao mi je sad gorak ukus zbog nacina na koji smo igrali.

Meni to vise smeta od bilo cega.

Al ajd, mozda se samo desilo, mozda su mislili lahko cemo pa su naletili na zid. Nekad je ovako nesto mozda i dobro doslo ali i protiv Ville u obje utakmice mi nismo briljirali iako smo imali pozitivne rezultate.

Nadam se da ce ih ovaj poraz otrijezniti i da ce protiv Juventusa zapeti i odigrati onako kako smo danas ocekivali da ce zaigrati.

#39 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 1,441 postova
  • 496 lajk(ova)

Postirano 25 September 2021 - 18:09

Hamco care, sve nas je iznervirao i rezultat i pristup.

Ja vjerujem da se krenulo u utakmicu oprezno, nazad zatvori, a naprijed ce proci nekoliko kontri. E tako bi bilo da su danas igraci bili na nivou, ali ponavljam, nasi dns nisu bili u stanju dati pas od dva metra, nisu znali primit loptu, nisu znali voditi loptu, a da ne pricamo o driblingu, o kreiranju sansi itd.

Dakle nista, ali nista nije islo i to nije normalno. Nema veze defanzivan pristup, mi smo cesto tako igrali sa cityem i derali ih, ali su igraci bili tada na nivou. Danas ne.

I cudno da najbolji igrac bude Ruben koji je odigrao zadnjih 15 minuta utakmice. Nesto nije stimalo danas i jbg.

Pobjedili su nas, drugi puta nece, siguran sam.

Sad nomci nek dodju sebi i idemo dobiti Juve.

Post se sviđa 1 članu
KurjeOko  

#40 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 10,084 postova
  • 6833 lajk(ova)

Postirano 25 September 2021 - 18:18

Drugu poluvrijeme protiv Spursa smo imali isto ovako 9 defanzivnih igraca pa smo bili napadacki orijetisani tako da nije striktno defanzivac=defanziva, mnogo vise je do postavke taktike. Ovdje se slazem s njusom, nasi danas osnove fudbala nisu radili kako treba a kad je tako svaka trenerova zamisao pada u vodu. Ne branim Tuchela, slazem se s vecinom vas da je promasio taktiku i postavku (cak je i sam donekle priznao da je on kriv za poraz) ali i igraci mu danas nisu nista pomogli. 

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2022 Chelsea Balkan