Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 03: Liverpool (A) 28.08. sub (18:30)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
44 odgovora na ovu temu

#41 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 7,143 postova
  • 4931 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 10h 7m 44s

Postirano 29 August 2021 - 00:10

Al stvarno nepotrebno gurati Alonsa, Chilly igro i nije bilo nikad problema i odjednom bogalj igra svaki minut svake utakmice..

pa dobro i chilia je gurnuo prosle sezone pa odmah hudnik penal skrivio.
Jest alonso usrao danas nema sta al ne treba sad toliko srat po njemu. Odigrao je opet solidnu utakmicu a dobro nam dodje imat raspolozenog alonsa i chilia u timu. S vremenom ce chili preuzet mjesto prvotimca.

Ja vjerujem da je alonso odbranio gol rukom da bi mu se yebala majku glupa sto ju je dirao kad zna da ima var. Nebitno dal igrao namjerno il nenamjerno

Sve u svemu celzi izgleda zrelo i mozemo se nadat necemu ako se ovako nastavi igrat

#42 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 10h 37m 21s

Postirano 29 August 2021 - 05:43

Post se sviđa 1 članu
Bari  

#43 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,796 postova
  • 6559 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 22h 30m 5s

Postirano 29 August 2021 - 09:15

Zna li Lukaku da Havetz igra za nas?
Je li Alonso u stanju primiti loptu d ne padne?
Zašto Azpilicueta čuva Van Dijka na prekidima?
Zašto James čuva Matipa na prekidima?
Šta je trebao James da uradi u onoj situaciji? Ono je prirodan položaj. Pebal okej, ali crveni je sramota.

Inače dobri smo bili, Firmina sam prvi put vidio kad je izašao, a Lukaku je zvijer.

1. Mislim da zna samo mu slabije idu pasovi

2. Da, samo što padne nakon par metara i jednog driblinga

3. Nije klasično čuvanje nego pravi bukvalno blok da mu oteža utrčavanje

4. Isti odgovor kao pod 3.

5. Jebem ćelavom kurcu svu familiju 

Takav je sad protokol, valjda. Da se ne troši vrijeme. Vidio je situaciju, zna šta se desilo, ovi su mu javili. Ali ako je došao samo da vidi je li bio kontakt ruke sa loptom, nije morao ni dolaziti. Mogli su mu odmah reći da jeste. A da su mu rekli i da je samo pokazao na penal, onda bismo se žalili jer nije išao da gleda.

Kakav protokol jebo te hljeb, zar nije protokol da se donese ispravna odluka ? Da se ne troši vrijeme ? Kakvo vrijeme, postoji nadoknada, ovako si usrao 45+ minuta vremena...nikakva je logika to

Ali ne mogu da vjerujem da debilčina maloumna glupa nije pogledala snimak, jebem li mu majku u pičku, ovo treba izubijati od batina i njega i ove iz sobe odmah poslije utakmice, sledeći put bi 10x premotavali...

Odlični smo bili u prvom poluvremenu, samo je nekoliko puta falio dobar završni pas, najčešće Lukakua i Kantea ali dobro. Na kraju jadnici iz penala zabili u drugom poluvremenu nisu mogli dobre šanse da stvore, osim udaraca sa distance... Odbrana nam je armirani beton samo kad hoćemo....

Nego je li neko skontao da je kod penala, tj. kod onog kornera Alonso skočio i izbio loptu Mendy-u iz ruku... Dobar je Marcos u napadu ali brate ispada u odbrani isto malo dijete, ne znam sta je sa Chilwella što je još uvijek na klupi.

Zadovoljan sam borbom, pristupom i mentalitetom ali mi je žao što govnima nismo uzeli sva tri boda, poserem im se na onaj stadion šugavi.

Jedno od većih smeća Lpool i njihovi navijači, plus je i Klopp postao odvratan, stalno se nešto žale, zaslužili su da onako jadno osvoje onu titulu pred praznim tribinama bez ikoga, usta ih jebem

#44 KurjeOko

KurjeOko
  • Korisnik
  • 29 postova
  • 10 lajk(ova)
  • Time Online: 6h 19m 16s

Postirano 29 August 2021 - 13:39

Nervira me sto se Var uopste ne gleda, ili ga gledaj kako spada ili makni to govno. A na momke sam ponosan 1/1 daju sve od sebe i kad smo u dobokim govnima.

Post se sviđa 1 članu
diablo_bih  

#45 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Administrator
  • 12,300 postova
  • 5913 lajk(ova)
  • Time Online: 430d 3h 6m 4s

Postirano 29 August 2021 - 15:09

Nervira me sto se Var uopste ne gleda, ili ga gledaj kako spada ili makni to govno. A na momke sam ponosan 1/1 daju sve od sebe i kad smo u dobokim govnima.

Bas, pogledao sliku Reecea i kaze crveni, nije ni pogledao citav snimak.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2022 Chelsea Balkan