Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 02: Arsenal (A) 22.08. ned. (17:30)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
43 odgovora na ovu temu

#21 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 10,084 postova
  • 6833 lajk(ova)
  • Time Online: 154d 19h 14m 35s

Postirano 22 August 2021 - 15:33

Idemo karati Arsenal, Lukaku od prve, Havertz od prve, James desno.
Bez Kanea i Wernera u prvih 11.

#22 brigidi bauns

brigidi bauns
  • Korisnik
  • 186 postova
  • 87 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 10h 12m 49s

Postirano 22 August 2021 - 16:07

Ocekivo sam Alonsa u pocetnom sastavu. Mogao bi on odraditi kljucnu ulogu i u ovom derbiju.

#23 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Administrator
  • 12,300 postova
  • 5913 lajk(ova)
  • Time Online: 430d 3h 6m 4s

Postirano 22 August 2021 - 16:08

Jest dosadan Alonso, opet ce praviti greske i znaci primit cemo gol. Drago mi je sto Lukaku starta, idemoooo

#24 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 734 postova
  • 142 lajk(ova)
  • Time Online: 12d 4h 15m 1s

Postirano 22 August 2021 - 17:20

Bravo Lukaku. E to je posao napadaca, bas bas pravi razliku!

#25 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,674 postova
  • 4598 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 10h 37m 21s

Postirano 22 August 2021 - 18:26

Igra macke i misa, citav mec. Bukvalno razlika izmedju ove dvije ekipe je ogromna. Lukaku je pravio razliku citav mec. Slika i prilika onog sto Werner usere svojim prijemom ovaj je danas to dobro radio. 

Cestitke momcima. Ne mogu se odluciti ko je igrac utakmice, Reece James ili Lukaku.

#26 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,371 postova
  • 13276 lajk(ova)
  • Time Online: 554d 23h 28m 47s

Titula

Postirano 22 August 2021 - 18:31

Tako moze proci utakmica kad napadnes i na vrijeme zabijes golove.

Lukaku je izgleda naucio par stvari od Contea ali vidjecemo ga jos. Ovo je bilo obecavajuce.

I Reece je mocno zakucao golcinu pa ljubio grb pred Arsenalovim navijacima. Odigrao je odlicno.

Mada me Mount impresionira iz meca u mec, s toliko zrelosti igra i strasno je napredovao za samo 2 godine.

Ne mogu da vjerujem da je Tuchel ponovo poceo Alonsa gurati u prvi sastav. 

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#27 brigidi bauns

brigidi bauns
  • Korisnik
  • 186 postova
  • 87 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 10h 12m 49s

Postirano 22 August 2021 - 18:33

Kakva utakmica i demonstracija sile Big Roma. Mislim da je ovo bilo sa realnih 60% snage, najvise volim gledati utakmicu plavih za koju sam siguran da nece izgubiti. Doduse, taj sam dojam stekao pri kraju prvog poluvremena. Alonso izgleda sve bolje i bolje, nadam se da Tuhel prepoznaje to i da ce mu davati jos vise utakmica. Osvojio me sa one tri uzastopne intervencije u odbrani ciscenjem lopte u korner i na kraju faul nad njime. Big Rom opravdao sva ocekivanja i popunio mjesto koje nam je nedostajalo, pokazao je i vise nego sto treba. Od ukupno tri zuta topnika dva su zaradili na njemu, sta reci osim monstrum. Rajs takođe odlican bio cijelu utakmicu, bez greske, sem onaj napad kada je mogao sutirati ili nagraditi Lukakua.

Dobra stvar sto nismo primili gol u ova dva kola, trebalo bi nastaviti u tom pravcu.

#28 lampard8

lampard8
  • Korisnik
  • 958 postova
  • 145 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 4h 16m 15s

Postirano 22 August 2021 - 18:36

Dobro je ovo izgledalo danas, Lukaku je odigrao odlicnu utakmicu kao i James. Uvijek sam za Chilwella ispred Alonsa, ali se mora priznati da je Alonso odigrao na zavidnom nivou ove dvije utakmice. 

#29 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 7,143 postova
  • 4931 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 10h 7m 44s

Postirano 22 August 2021 - 18:37

Mislim da ce werner dobro funkcionisat sa lukakuom

#30 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 10,084 postova
  • 6833 lajk(ova)

Postirano 22 August 2021 - 18:50

Drugo poluvrijeme rutinski privedeno kraju. Opet je falilo malo koncentracije pred golom ali ne smije se covjek zaliti.
Chilwell umjesto Alonsa, Kante umjesto Kovacica i ovo je nasa najjaca postava.

#31 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,796 postova
  • 6559 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 22h 30m 5s

Postirano 22 August 2021 - 18:54

Baš neki lagan i ugodan popodnevni seks sa Arsenalom, baš je to lijepo i glatko išlo.

Lukaku je napredovao kao igrač, mada ima prijem lopte bukvalno isto ko Werner nekad ko drvo a nekad dobar jebi ga ali je zato jebena grtalica, kako se dobro postavlja i kako melje ove njihove jadne stopere.

Rutinski odrađeno Jorginho mi je bio tanak imao je par ispada i Azpi također ali opet ništa specijalno.

MOTM naravno Reece James uz njega Mount i Lukaku

Post se sviđa 1 članu
Emcomne  

#32 BT14

BT14

komad

• Korisnik
  • 2,244 postova
  • 963 lajk(ova)
  • Time Online: 51d 21h 46m 47s

Postirano 22 August 2021 - 19:10

Svaka čast Tuhelu i svim igračima na terenu.Bilo je momenata gdje je Arsenal izgledao opasno, ali odbrana dobra radi kao švicarski sat. Moglo je biti 5 komada malo sreće, odlučnosti kod Havertza. Baš što je reko hamco da će se ići na Jamesove centaršutove i radilo se, možda se moglo i više njega forsirati. Lukaku odličan debi,prijem bolji nego prije al opet je nekad bio prespor,izgubljen.Sve je nadoknadio snagom, otvaranjem i traženjem lopte, puca od samopouzdanja, voli klub.Baš je napravio razliku danas i bilo je fine kombinatorike ne samo sa njim već uopšte.

Igrač utakmice Lukaku sigurno.

Što se tiče Arsenala mislim da su ih koštali štoperi, koji su bili očajni. Doduše mora se priznati da imaju dobrih igrača ESR,Lokonga,Tierney su danas bili ekstra.

#33 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 734 postova
  • 142 lajk(ova)
  • Time Online: 12d 4h 15m 1s

Postirano 22 August 2021 - 19:55

Ono sto mene vide raduje je protok lopte i sto se smanji broj mrtvih poseda. Toliko oslobadja prostor ostalim igracima ,posebno ovom dvojcu iza njega da je svima mnogo lakse da igraju. Mnogo batina dobije al opet uspeva da proigra vrati, sutira....
Livepul i Van dajk je prvi ozbiljan test da se vidi gde smo i sta nam jos treba. Prvi mec ja sam prezadovoljan.

#34 apeiron

apeiron
  • Korisnik
  • 2,671 postova
  • 2026 lajk(ova)
  • Time Online: 259d 21h 36m 36s

Postirano 22 August 2021 - 20:07

Ako dobijemo Liverpool iduce sedmice to ce biti velika stvar. Za danas nemam zamjerki, igrali smo bez Kantea, Chillya i opet smo lagano dobili. To su karakteristike velike ekipe. Bravo momci, bravo Tuchel.

#35 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,544 postova
  • 8542 lajk(ova)
  • Time Online: 589d 6h 30m 34s

Titula

Postirano 22 August 2021 - 20:15

Lagano, bez srkleta. Ni u jednom trenutku nisam posumnjao da ćemo ih dobiti. Toliko smo nadmoćni bili od prve minute da je to nevjerovatno. Tuchel je to odlično posložio.

Post se sviđa 1 članu
ker  

#36 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 11,072 postova
  • 6433 lajk(ova)
  • Time Online: 199d 8h 26m 18s

Postirano 22 August 2021 - 20:38

Protiv Liverpula obavezno Verner da startuje iza Lukakua. On uvek pravi probleme njihovoj visoko postavljenoj odbrani.
Onda Cilvel umesto Alonsa, te Kante i Silva ako su 100% fit.

#37 Adi

Adi

Forumas sezone 20/21

• Korisnik
  • 4,524 postova
  • 1538 lajk(ova)
  • Time Online: 118d 17h 43m 50s

Postirano 22 August 2021 - 21:40

Nisam baš čitavu utakmicu pogledao, ali ono što sam vidio me je zadovoljilo. Arsenal je izgledao kao neki Newcastle. Lukaku izgleda kao odlično pojačanje i ubio ih je. Drago mi je zbog Jamesa što je bio jedan od najboljih danas i pokazao kako se igra na toj poziciji. Nadam se da protiv Liverpoola nećemo gledati Azpilicuetu na njegovom mjestu. Još da se sjeti Chilwella staviti i posloženi smo kako treba. Bio Alonso dobar ili ne, zna se da je Chilwell još bolji. Nije umoran, presjedio je prvenstvo.

Tierney mi danas nije bio za pohvaliti, preko njega smo često prolazili, oba gola sa te strane.

#38 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 10,084 postova
  • 6833 lajk(ova)

Postirano 22 August 2021 - 22:01

Na toj strani je bio Bukayo saka i dva pita je kasnio, koliko sam ja upratio.

#39 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,796 postova
  • 6559 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 22h 30m 5s

Postirano 22 August 2021 - 22:42

U prvom poluvremenu James je uvijek imao livadu ispred sebe, trebalo ga je jos forsirati...

Arsenal baš očajan i jadan, mislio sam da će ih Arteta naučiti makar osnovama presinga ali nista...

Njihov presing pravi jedan igrac koji se polomi i ne uradi ništa samo odluta sa lozicije, dok su ostali uvijek daleko od naših igrača te lagano trckaraju prema nasim kad primimo loptu. Pa Jorginho je imao more vremena i prostora... Da ne spomimjem sto ispadnu sa 3-4 pasa svi kompletno, ponekad i sa dva u dva navrata nas stoper pasom po zemlji nalazi Lukakua...

U drugom su bili malo bolji ali to je i do nas Tuchel ne daje gasa ako nije potrebno

#40 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 8,035 postova
  • 10207 lajk(ova)
  • Time Online: 436d 1h 45m 47s

Postirano 23 August 2021 - 09:38

za drugu tekmu na početku prvenstva, gostovanje, ovo je odlično bilo, nije savršeno sve bilo ali kad jeste

Arsenal podredjen ali to je njhov problem, uopšte me ne interesuje ko im fali i ko ih trenira, nas pa niko za to ne pita

Lukaku super, namučio ih je samo tako, igrali smo i delovali ko ekipa, kovačić i žoržinjo mi bli nešto slabiji uz neke ispade

nadigrali smo ih fer i korentno i zasluženo pobedili, krivo mi je što još neko nije od naših iskoristio priliku, Vernera možda 10 minuta ranije

super utakmica za nas, čudi me da je Alonso ponovo od prve ali nije loše odigrao

Post se sviđa 1 članu
diablo_bih  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2022 Chelsea Balkan