Jump to content

Harry Kane (Engleska 1993)


soxx

  

10 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kako navode engleski mediji Kane je rekao upravi da zeli na ljeto novi tim.

https://twitter.com/goal/status/1394354748413857799?s=19

Po meni igrac koji bi nas mogao najvise pojacat naredne sezone. Pored nas je zainteresovan city i united.

Mozda nam donesem nafaku, otvorio sam bio temu i za Costu :D
Link to comment
Share on other sites

Imaš dvije mogućnosti, tj. jednu da potpiše za konkurenta npr. City što je katastrofa, samo im još on treba, a druga je da potpiše za Chelsea što je vrhunsko.

 

Baš zato što ga žele i glavni konkurenti mislim da treba ići sa kupovinom.

 

Moje neke želje za špica, pošto je to valjda prioritet: Kane, Haaland ili Lukaku.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema potrebe da seremo da li ga želimo ili ne. Ovakvu igračinu bi svako normalan htio u ekipi. Za razliku od Tottenhama kod nas ne bi morao sam da tegli svaku utakmicu i da stalno igra. Što se povreda tiče taj članak se da srediti, bitno da je ostatak čitav.

 

Ako ga City potpiše, piši propalo kada je u pitanju titula...

 

Mislim da bi se perfektno slagao sa Wernerom plus još Pulišić, Kai, Mount....

 

Najjači napad bi imali nadaleko...

Link to comment
Share on other sites

Brutalan napadač, normalno da bi ga svatko htio, iako postoji rizik da propadne kod nas - već ga hvataju godine, ima sve više problema s ozljedama... Postoji bojazan da će bit Torres, slična priča brutalan napadač dolazi za ogromne novce i onda propada, čak i ima isto godina koliko je imao Torres tad. A nije da nemamo tradiciju s napadačima koji propadaju...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...