Skoči na sadržaj

Foto

Champions League - Quarter - finals: Porto vs Chelsea (07.04. sre.) 21h

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
44 odgovora na ovu temu

Anketa: Champions League - Quarter - finals: Porto vs Chelsea (07.04. sre.) 21h

Da li očekujete Thiaga Silvu u startnoj postavi?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#41 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 9,535 postova
  • 6539 lajk(ova)
  • Time Online: 145d 4h 37m 41s

Postirano 08 April 2021 - 10:09

Onakva gromada od čovjeka (Marega) padne na najmanjo moguci kontakt. Ni ja mu nikad ne bi svirao onakav faul a posebno penal. Nije jebeni balet ili kosarka, na kurac mi idu ti padavicari.
Koliko se puta desilo da igrac predje protivnickog igraca i osjeti kontakt i padne, nema veze sto bi mogao zabiti go.
Da se nadovezem, neki dan sam gledao dokumentarac o Maradoni. Taj covjek da danas igra na njemu bi bilo 17154 faulova i 472 penala. Udaraju ga al covjek ostaje na nogama, ne pada. Taj fudbal od tada i ovaj danas su nebo i zemlja. Idealno je nesto u sredini, pustiti malo ostriju igru ali i zastiti igraca u nekoj mjeri.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#42 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 5,790 postova
  • 4101 lajk(ova)
  • Time Online: 255d 21h 56m 46s

Postirano 08 April 2021 - 10:18

Tačno sam pomislio da je diablo kada sam pročitao post :D

Glavni problem. More napadača imamo, more napadača različitih kvaliteta i stila igre i opet ni jedan od njih se ne ističe. Nemoguće je da su svi flopovi. Werner flop, nakon što godinama zabija 20+, Abraham flop iako je prošle sezone do povrede nosio ekipu, jedino Giroud igra u skladu sa očekivanjima. Također i krila Pulišić, Ziyech također i Kai, sve flop do flopa i kurčevi igrači

Al isto tako promjenili smo trenera, promjenili stil igre i opet ti isti igraci su flop. Mozda nije do trenera?

#43 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 11,288 postova
  • 5598 lajk(ova)
  • Time Online: 407d 6h 38m 9s

Postirano 08 April 2021 - 12:36

Nije bio ni blizu penal, analizirali su svi. Smijesno kako je pao Marega. Nego hvala Klicku na pobjedi, jer je otvorio temu. Inace bi nas satrali. Prelose smo odigrali.

Post se sviđa 2 članova
klicko  , rustincohle  

#44 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 11,640 postova
  • 6011 lajk(ova)
  • Time Online: 81d 3h 47m 14s

Postirano 09 April 2021 - 07:30

Iskreno ni vidjelo penala

#45 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 3,198 postova
  • 894 lajk(ova)
  • Time Online: 80d 9h 32m 33s

Postirano 09 April 2021 - 09:43

Nije penal ni ovo protiv Porta, ni ono protiv Atletica. Ali mislim da ako napravi i treći put neku sličnu glupost da će ga svirati.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan