Skoči na sadržaj

Foto

Champions League - Quarter - finals: Porto vs Chelsea (07.04. sre.) 21h

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
44 odgovora na ovu temu

Anketa: Champions League - Quarter - finals: Porto vs Chelsea (07.04. sre.) 21h

Da li očekujete Thiaga Silvu u startnoj postavi?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#1 klicko

klicko

Moderator za siromašne

• Korisnik
  • 1,594 postova
  • 1157 lajk(ova)
  • Time Online: 115d 20h 57m 37s

Postirano 04 April 2021 - 16:44

thumb2-fc-porto-vs-chelsea-fc-quarterfin

Nakon otvaranja teme za utakmicu sa WBA od strane Benjamina Hrustića - reLo i doživljenog sramotnog poraza protiv smešne čempionšip ekipe idemo na noge Portu sa nadom da se vratimo u niz bez poraza. Obe utakmice će se igrati na stadionu Sevilje što daje blagu prednost ekipi Porta iz razloga što će manje vremena provesti u prevozu i naviknuti su na klimu Pirinejskog poluostrva. U osmini finala su prošli Juventusa, ekipu koja se bori za LP u Seriji A i sa slabašnim trenerom tako da to i nije neki poseban uspeh. Tuhel je u prethodnoj utakmici sa  WBA odmarao većinu igrača koji će igrati u ovoj utakmici, a na listi povređenih igrača se nalaze Kante i Pulišić, dok nije bitno ko je povređen od igrača Porta jer su sve loši igrači i nisu vredni pomena. 

Vaša očekivanja u pogledu sastava?

Produžena Benjova i Rogexoca ruka

direkrot univezuma inače moj dobar prijetelj

Post se sviđa 5 članova
Emcomne  , Kun Aguer0  , rustincohle  , diablo_bih  , Igi  

#2 Whisper

Whisper

Mi sa juga ne znamo da promenimo avatara

• Global moderator
  • 10,675 postova
  • 6244 lajk(ova)
  • Time Online: 187d 17h 36m

Postirano 04 April 2021 - 18:06

Njihova dva najbolja igrača i strelca ove sezone Serhio Oliveira i Mehdi Taremi propuštaju prvi mec.
Naš igrač na pozajmici u Portu, Malang Sar ce moci da igra. Bice zanimljivo videti ga.

Post se sviđa 2 članova
Kun Aguer0  , klicko  

#3 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 11,288 postova
  • 5598 lajk(ova)
  • Time Online: 407d 6h 38m 9s

Postirano 04 April 2021 - 20:21

Sarr ne igra bitne meceve, ali eto vidjet cemo.

#4 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 11,640 postova
  • 6011 lajk(ova)
  • Time Online: 81d 3h 47m 14s

Postirano 04 April 2021 - 21:45

Dobro je što ovaj Oliveira ne igra, dobar igrač. Solidan je Porto ali sve to na stranu ovo moramo proći.

Tačno ne znam koga bi stavio u odbranu, defanzivac koji je u najboljoj formi je Christensen, ostali tanki...

Samo se nadam da Alonso neće ponovo startati

#5 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 1,264 postova
  • 447 lajk(ova)
  • Time Online: 51d 11h 25m 42s

Postirano 04 April 2021 - 23:40

Bit ce odbrana Azpi Chris Rudiger, bekovi James i Chilwell, veza Kova i Jorginho, a od trojice naprijed mi je Mount siguran. Prestala dva mjesta tipujem na Havertza i Ziyecha.

#6 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 3,198 postova
  • 894 lajk(ova)
  • Time Online: 80d 9h 32m 33s

Postirano 04 April 2021 - 23:49

Teško je pogoditi sastav koji će igrati. Mnogi igrači koji su bili zacementirani se nisu proslavili protiv WBA. Vjerujem da će bez obzira na sve braniti Mendy, da će desni štoper biti Azpilicueta jer eto niko drugi ne može igrati na tom mjestu i da će Jorginho biti pored Kovačića u veznom redu. Kante navodno nije spreman ili je nedovoljno spreman da počne. Očekujem promjenu na mjestu druga 2 štopera i na lijevom beku. Desno James, u napadu Mount, Werner i neko.

Ne znam puno o Portu, pogledao sam jako malo njihovih utakmica u zadnje vrijeme. Bitno je da ne bude stav kao protiv WBA ili u nekim drugim utakmicama gdje smo bili favoriti. Mi kao navijači smo glavama već u polufinalu. Nismo godinama imali "lakog" protivnika u LP i zaboravili smo kako to izgleda. Ja očekujem utakmicu na malo golova i neku reprizu četvrtfinala iz 2012. godine.

#7 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 11,640 postova
  • 6011 lajk(ova)

Postirano 05 April 2021 - 07:54

Dakle 

Mendy

Azpi, Christensen, Rudiger

Reece,Kova, Jorginho, Chilly

Havertz, Mount i Werner

Opet previše defanzivaca, presporo mi to sve izgleda

Post se sviđa 1 članu
rustincohle  

#8 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 5,790 postova
  • 4101 lajk(ova)
  • Time Online: 255d 21h 56m 46s

Postirano 05 April 2021 - 08:37

Dakle 

Mendy

Azpi, Christensen, Rudiger

Reece,Kova, Jorginho, Chilly

Havertz, Mount i Werner

Opet previše defanzivaca, presporo mi to sve izgleda

Ma ne mora to nista da znaci ako budemo igrali kao sto smo igrali protiv npr. Atletica. Bitno je da shvate ozbiljno, da budu u stanju da kontrolisu utakmicu i da ne dozvoljavamo Portu brze kontre. Obzirom da nam ne igra Kante, po meni i treba malo rigidnije zaigrati, Jorginho je prespor a ako jos bude igrao Alonso, vec vidim kako cemo makar 1 gol primiti. 

Licno, odmorio bih Wernera. Probaj sa Havertzom kao napadacem, treba nam vise mobilnosti i kombinatorike, naravno Mount ce sam od sebe dati dimenziju vise u odnosu na WBA. Nece biti lako sigurno, ali vjerujem da ce i nasi biti naspanovani jer je liga sampiona a pogotovo jer smo zadnju utakmicu sramno izgubili, pa ce htjeti da se saperu ljage.

Ocekujem pobjedu.

#9 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,065 postova
  • 4610 lajk(ova)
  • Time Online: 89d 21h 1m 45s

Postirano 05 April 2021 - 10:26

Prvo i osnovno, uopšte mi nije jasno kako smo sebi dozvolili onu blamažu protiv WBA, znači neshvatljivo mi je. Znači vidiš da će borba za LP biti odlučena mozda i gol razlikom, 30. kolo, utakmica protiv ekipe sa dna tabele, motiva za dobar rezultat pun kurac i ti izgubiš 2-5, apsolutno nedopustivo, neozbiljno, ne znam kako da to nazovem. Velika mrlja je bacena na sve ono do sada urađeno, mozda rezultat koji ce nas koštati TOP4.

Već sam i prije utakmice sa WBA rekao da mislim da su i Tuchel i ekipa glavama na utakmici sa Portom i to mi je jedino kakvo takvo objasnjenje za onu sramotu. Iz tog ugla trebali bi odigrati dobru utakmicu, ako se već vidimo u polufinalu onda ćemo ispasti od Porta, prolaz se mora zaslužiti. Ekipu Porta uopste ne poznajem, gledao sam ih nekih 20 minuta protiv Juventusa, nadam se da je Tuchel dobro pripremio utakmicu i da će se ekipa dozvati pameti i odigrati u skladu sa očekivanjima..

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#10 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 11,288 postova
  • 5598 lajk(ova)
  • Time Online: 407d 6h 38m 9s

Postirano 05 April 2021 - 13:37

Vrijeme je za najboljeg strijelca da dobije koji minut. Tammy je veoma bitan :D

#11 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,631 postova
  • 4680 lajk(ova)
  • Time Online: 240d 22h 28m 22s

Postirano 05 April 2021 - 13:55

S tammyem do titule. Nas drogba

#12 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,650 postova
  • 2186 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 1h 20m 1s

Postirano 07 April 2021 - 12:51

Navaliti od samog pocetka.

#13 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 1,264 postova
  • 447 lajk(ova)
  • Time Online: 51d 11h 25m 42s

Postirano 07 April 2021 - 14:24

Zbog bruke protiv WBA, skoro svi navijaci su pesimisticni glede vecerasnje utakmice, a nebi trebali biti.

Zaboravili smo da prije tog WBA, odigrali smo ogroman broj utakmica protiv preteskih protivnika, gdje smo iste potpunom dominacijom dobijali, nismo im dozvoljavali suta u okvir gola. Takvu igru ocekujem i veceras i sve do kraja sezone (naravno ne mozemo sve dobiti, ali biti kao u utakmicama prije WBA,svakako mozemo).

Veceras dobijamo Porto, vjerovatno sa jednim golom razlike, eventualno dva, ali ih dobijamo. Moramo doci do polufinala, a onda je sve moguce.

#14 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,952 postova
  • 8378 lajk(ova)
  • Time Online: 382d 2h 21m 58s

Postirano 07 April 2021 - 14:50

Nabijanje na kurac za srecu.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#15 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,851 postova
  • 10048 lajk(ova)
  • Time Online: 408d 22h 27m 37s

Postirano 07 April 2021 - 15:54

Sudi nam onaj slovenac koga su hapsili kad i Tijanu Ajfon 

#16 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,065 postova
  • 4610 lajk(ova)
  • Time Online: 89d 21h 1m 45s

Postirano 07 April 2021 - 17:01

Ko ce im igrati u napadu, sigurno ona mrcina Marega..

#17 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 11,640 postova
  • 6011 lajk(ova)

Postirano 07 April 2021 - 19:11

Zbog bruke protiv WBA, skoro svi navijaci su pesimisticni glede vecerasnje utakmice, a nebi trebali biti.

Zaboravili smo da prije tog WBA, odigrali smo ogroman broj utakmica protiv preteskih protivnika, gdje smo iste potpunom dominacijom dobijali, nismo im dozvoljavali suta u okvir gola. Takvu igru ocekujem i veceras i sve do kraja sezone (naravno ne mozemo sve dobiti, ali biti kao u utakmicama prije WBA,svakako mozemo).

Veceras dobijamo Porto, vjerovatno sa jednim golom razlike, eventualno dva, ali ih dobijamo. Moramo doci do polufinala, a onda je sve moguce.

Dobro je dosao poraz samo iz razloga da počnu da sumnjaju u nas i da uletimo iz drugog plana bez nekog pritiska

#18 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,650 postova
  • 2186 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 1h 20m 1s

Postirano 07 April 2021 - 20:47

Blijedo poluvrijeme, jedna sansa i uspjeli smo uvaliti gol.

#19 Emcomne

Emcomne
  • Korisnik
  • 258 postova
  • 97 lajk(ova)
  • Time Online: 7d 6h 17m 23s

Postirano 07 April 2021 - 20:47

Bolji Porto majke mi, vodimo zahvaljujuci velikim mudima Maunta.

#20 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 3,198 postova
  • 894 lajk(ova)
  • Time Online: 80d 9h 32m 33s

Postirano 07 April 2021 - 20:55

Igramo gore nego protiv WBA, ali je srećom nadoknada trajala kraće. Sreća pa imamo Mounta koji je jednim potezom riješio prvo poluvrijeme.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan