Jump to content

Matchday 29: Leeds (A) 13.03. sub. (13:30)


klicko

  

10 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

[attachment=215:Chelsea_PL.png]

 

El Loco 

 

Posle veoma teÅ¡kog niza utakmica, ali istovremeno veoma uspeÅ¡no odraÄ‘enog - ostvarene pobede protiv Atletik Madrida, Liverpula i Evertona, nereÅ¡eno sa Man Junajtedom, ide nam uslovno lakÅ¡a utakmica protiv Bjelsinog Leedsa i ekipe koja je neočekivano lako skinula gaće u prethodnom kolu protiv West Hema, a samim tim očekujemo da protiv nas joÅ¡ lakÅ¡e skinu gaće. 

Prethodna utakmica kod Leedsa 2003 u gostima odigrana je nerešeno, ali tada je ekipu vodio Ranieri koji je miljama iza Tuhela tako da u subotu možemo da očekujemo laganu pobedu. Što se tiče ozleda u našem timu - svi su spremni i Tuhel je na slatkim mukama

Zanimljivost je to da je njihov najbolji strelac i ponajbolji igrač Bamford bivÅ¡i igrač upravo naÅ¡eg voljenog kluba. 

TakoÄ‘e, joÅ¡ jedna zanimljivost je i to da nemamo poraz, niti nereÅ¡en rezultat Å¡taviÅ¡e, dok moja malenkost otvara teme za utakmice tako da se nadamo nastavku pobedosnog niza. 

 

Cenjena mišljenja članova ovog foruma očekujem u komentarima ispod.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 65
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Postavljene slike

https://www.youtube.com/watch?v=YT__R1xVfrA

 

Moja najava je ovaj pregled utakmice. Napominjem da su zadnja dva gola pala u 80-im minutama. Trče kao ludi, ne znaju igrati odbranu, posebno na prekidima. Da nisam vidio nijednu kratku kombinaciju na korneru!!

 

Samo još ispravka netačnog navoda. Nisu skinuli gaće protiv West Hama.

Link to comment
Share on other sites

Leeds je te 2003. godine strasna ekipa bio, tako da nije jedini razlog remiju to sto je Ranieri slabiji trener od Tuchela.

 

Bas me interesuje kako ce izgledati ovaj mec, bit ce to sudar 2 potpuno razlicita pristupa.

Link to comment
Share on other sites

Poslije Liverpoola susrecemo se s jos jednom ekipom koja nije bunkeras, koja zna i voli igrati napadacki fudbal. Od toga bi mogao najvise profitirati Werner utrcavanjem u prazan prostor izmedju linija i izmedju odbrane. Takodjer ocekujem da Havertza sada maksimalno forsira.
Napadacka trojka da bude Werner, Havertz i Mount.
Link to comment
Share on other sites

U napadu trojka Werner, Havertz i Mount, ali onda obavezno Odoi i Alonso na wb, da sire igru i da koriste prostor, Odoi svojom brzinom i prodornoscu, Alonso svojim utrcavanjima.

Koliko god oni igrali dobar fudbal, mislim da nas ne mogu ugroziti, to nam je pokazala i utakmica na Bridgu prosle godine. Ocekujem pobjedu, ne ubjedljivu naravno, ali pobjeda je i vise nego realna.
Link to comment
Share on other sites

Ekipa sa mnogo oscilacija, mislim da kod njih i ne postoji to "ovi nam odgovaraju ovi nam ne odgovaraju", oni kad nemaju svoj dan ne odgovara im mislim apsolutno niko u ligi, međutim kad imaju svoj dan mogu nadigrati bilo koga. Hoću reći da nemaju tu sposobnost da odigraju loše i pobjede, uglavnom su im pobjede ispraćene njihovom dominacijom na terenu. Kakvi će biti u subotu vidjet ćemo, uglavnom moramo biti spremni za nadigravanje, bitno je da ofanzivno odigramo dobro.
Link to comment
Share on other sites

U napadu trojka Werner, Havertz i Mount, ali onda obavezno Odoi i Alonso na wb, da sire igru i da koriste prostor, Odoi svojom brzinom i prodornoscu, Alonso svojim utrcavanjima.

Koliko god oni igrali dobar fudbal, mislim da nas ne mogu ugroziti, to nam je pokazala i utakmica na Bridgu prosle godine. Ocekujem pobjedu, ne ubjedljivu naravno, ali pobjeda je i vise nego realna.

Gdje ćeš Alonsa jadnog na Raphinhu staviti pa kičmu će mu polomiti....

 

 

 

Mislim da bi Chilly ovo trebao početi, baš zbog Raphine koji je najbolji igrač Leedsa trenutno (budući da je Phillips odsutan) lijep trio u napadu imaju Raphinha, Harrison i Bamford...

 

 

Što se nas tiče Werner, Havertz i Mount iza njih Jorginho i Kante možda a na WB Chilly i Reece

Link to comment
Share on other sites

Gdje ćeš Alonsa jadnog na Raphinhu staviti pa kičmu će mu polomiti....



Mislim da bi Chilly ovo trebao početi, baš zbog Raphine koji je najbolji igrač Leedsa trenutno (budući da je Phillips odsutan) lijep trio u napadu imaju Raphinha, Harrison i Bamford...


Što se nas tiče Werner, Havertz i Mount iza njih Jorginho i Kante možda a na WB Chilly i Reece

Nece Alonso ni cuvati Raphinhu, to ce biti zadaca Rudigeru.
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce pasti mnogo golova, opet ce insistirati na kontrolisanoj igri i ne bi smeli da udjemo u to njihovo nadigravanje, i to ne zbog toga sto treba da se oribojavamo vec da bi sto manje energije potrosili. Strpljivo i lagano, tim vec ima rutinu.
Ja mislim da verner nece poceti i da ce probati sa Havertzom i Giruom a verner u drugom.
Link to comment
Share on other sites

Citam da je teren u veoma losem stanju. To bi moglo uticati na nasu igru pogotovo jer ce Leeds igrati strasan presing. Obzirom da nasi imaju problema sa prijemom lopte, bice ispucavanja lopti i vise nego sto smo navikli.
Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne očekujem neki blistav fudbal od naših. Ovo treba odraditi kao Everton, sigurno, bez nadigravanja i zajebancije 0:2 ako može i to je to. Oni neka trče, neka se lome, mi ćemo biti čvrsti i iskoristiti svoje šanse.

 

 

Å to se postave tiče, ne znam koga planira baciti na Atletico ako će opet sa Giroudom u Å¡picu onda neka počne Werner danas ili obrnuto. 

 

Iza špica Mount i Havertz/Ziyech/Pulišić neko od njih može čak upariti Kaia i Pulišića a Mounta malo iza sa Jorginhom

 

Jorginho u sredini sa Kovom ili Kanteom a sa klupe Gilmour, zašto da ne...

 

Å to se odbrane tiče i WB-a 

 

Mendy Azpi, Christensen, Zouma, Reece i Chilly

 

 

 

Volim ovaj termin u 13:30 kad ne moram dugo čekati na tekmu

 

 

:sal1:  :sal:

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam na Mounta, rekao sam već da treba biti u sastavu jer ne može protiv Atletica, tako da bih ga ubacio umjesto nekog svakako.

Volim i ja ovaj rani termin osim kada kiksaju pa mi sjebu cijeli vikend u startu
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...