Skoči na sadržaj

Foto

Champions League - Round of 16: Atl. Madrid vs Chelsea (23.02. uto.) 21h

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
77 odgovora na ovu temu

#61 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 575 postova
  • 111 lajk(ova)
  • Time Online: 9d 19h 47m 11s

Postirano 23 February 2021 - 23:23

Svaka cast, koncentrisano strpljivo. Takticki fenomenalno pripremljen mec. Majstorija Zirua! Najzad polako dobijamo trenera koji je u stanju da drzi tonus ekipi.
Nadam se da kiksevi i ispadi u odbrani polako postaju proslost. Odradili smo veliki deo posla al jos nista nije gotovo.
Azpi fantastican, Kova diktirao ritam meca ali se plasim jer je srce tima a nemamo adekvatnu zamenu.
Verner opet razocarenje, njemu su noge definitivno mnogo brze nego pamet.
Ako osposobi Havertza i stavi ga u spic mislim da cemo biti mnogo produktivniji. Susta suprotnost Verneru ,pamet mu je mnogo brza nego noge.

Post se sviđa 1 članu
Emcomne  

#62 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 11,360 postova
  • 5897 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 19h 37m 20s

Postirano 23 February 2021 - 23:26

Ja bas mislim da hoce ali pod jednim uslovom. Sa pravom selekcijom igraca.

E vidis sad, ovo je u suštini jako dobra tvrdnja. Razlog za to, Giroud je Svjetski i Evropski prvak sa Francuskom kao prvi napadač...

Opet i ja mislim da je njegovo prošlo ali opet jako ga je dobro imati u timu i volim ga zbog toga sto se uvijek bori i sto je jedan veliki profesionalac.

#63 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 2,987 postova
  • 812 lajk(ova)
  • Time Online: 75d 2h 18m

Postirano 23 February 2021 - 23:29

E vidis sad, ovo je u suštini jako dobra tvrdnja. Razlog za to, Giroud je Svjetski i Evropski prvak sa Francuskom kao prvi napadač...

Opet i ja mislim da je njegovo prošlo ali opet jako ga je dobro imati u timu i volim ga zbog toga sto se uvijek bori i sto je jedan veliki profesionalac.

Imaš Wernera koji je doveden da bude nešto kao u Cityu Aguero, Giroud će uvijek biti dobra rezervna opcija.

#64 Emcomne

Emcomne
  • Korisnik
  • 225 postova
  • 88 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 21h 19m 26s

Postirano 23 February 2021 - 23:37

Pojeli smo ih nocas iako smo lose krenuli u prvih 15 min. Toliko mi je drago sto smo dobili ovaj nazovi fudbalski klub, koji igra anti-fudbal. Zirokopter magija, steta sto Mounta nece bit al eto prilika Havercu.

#65 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 5,692 postova
  • 4049 lajk(ova)
  • Time Online: 252d 6h 11m 22s

Postirano 23 February 2021 - 23:43

Vise sam mislio na to sto mu igraju Alonso, Rudiger pa cak i Azpi. Za sad gura dobro ali vidjet cemo ih jos. Sad idu United, Liverpul, Everton, Leeds i opet Atletico protiv kojeg jos nista nije gotovo.

#66 drogba 11

drogba 11
  • Korisnik
  • 1,273 postova
  • 1281 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 6h 10m 24s

Postirano 23 February 2021 - 23:57

Zadovoljan sam rezultatom. Ovaj Atletico je uvijek jeben protivnik bio, pa bi bilo licemjerno ista reci osim cestitati sefu i momcima. Nadam se da cemo odrzati prednost u revansu i proci.

Igra generalno mi se ne svidja, ne svidja mi se pravac u kojem razmislja Tuchel i sta pokusava napraviti s ekipom. Zasad ima rezultate, vidjecemo u buducnosti jesam li u pravu ili ne, ali mislim da ukoliko nastavi forsirati ovo nece napraviti nista bitno.

Prosle 2 utakmice nisam gledao, zato i nisam komentarisao nista. 

Sta je sada realnost, kako citam postoji ekipa koja ga kao onanise na Tuchela i ovi koji su kao hejteri i fejk navijaci. Ne moze se misljenje iznijeti vise. Evo vam sad jos jedno kontroverzno: sa Ziruom kao prvim centarforom nece se nista bitno osvojiti. Nije dzaba na vrhuncu karijere grijao klupu u prosjecnom Arsenalu, pa taman jos jednom neke makazice ili skorpionski gol dao. Za mene ce ostati izuzetan profesionalac, zahvalan igrac ali i vjeciti prosjek. 
E sad dovoljno govori to da je takav i sa 34 godine bolji od Abrahama i Wernera, u kakvom li su kanalu onda njih dvojica.

Apsolutno sve potpisujem, sa naglaskom na drugi odlomak, pa da ne pisem pist dugacak jer vidim da neki prozivaju a ne znam sta sam to lose rekao, samo svoje misljenje..i naravno da mi je drago da smo dobili, jer vidim da neki i u to sumnjaju hahah..

I da, ne palite vatru i razanj a zec jos u sumi...igra se na 2 tekme,polako...ali velika je ovo prednost, i nadam se da ce ju zadrzati i razuvjeriti me u prognozi..SRETNO IM!!

#67 Whisper

Whisper

Mi sa juga ne znamo da promenimo avatara

• Global moderator
  • 10,639 postova
  • 6217 lajk(ova)
  • Time Online: 186d 22h 48m 32s

Postirano 24 February 2021 - 05:58

I gde vam je sada mocna taktika velikog trenera Simeonea ?
Samo da njih izbacimo..

#68 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,041 postova
  • 4605 lajk(ova)
  • Time Online: 89d 10h 4m 57s

Postirano 24 February 2021 - 07:28

Bravoo, nadam se da ćemo uspjet zadržati prednost, sada nas moraju napast to trebamo iskoristiti jer su oni puno jača ekipa kada imaju ulogu da se brane.

Opet idu prozovke "hajd sad reci nesto ako smijes" stvarno ne shvatam cemu to, opet se mijesa misljenje koje se bazira na buducnost nesto dalje od sljedeća dva dana i komentar pojedinačno utakmica, meni se ne sviđa pravac u kojem Tuchel vodi ovu ekipu znači ni formacija, ni ideja, o selekciji igrača da ne pričam to nece promjeniti ova pobjede, naravno da sam sretan sto smo pobjedili ali dokle god selekcija igrača bude išla u ovom smjeru ja ću to kritikovati zato što je osjećaj da nam Tuchel svojom selekcijom konstantno oduzima kvalitet koji bi ta udarna postava mogla i treba imati jednostavno jači od mene..

#69 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,557 postova
  • 4636 lajk(ova)
  • Time Online: 236d 15h 19s

Postirano 24 February 2021 - 10:28

Najjace mi je dok smo vodili nismo se povukli i cekali njihive napade nego presing na njihovu odbranu vrsili. Dugo nas nisam vidio u takvom izdanju.

Post se sviđa 1 članu
hamco  

#70 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 11,181 postova
  • 5552 lajk(ova)
  • Time Online: 404d 19h 27m 36s

Postirano 24 February 2021 - 13:00

Odlicno odradjeno, ali lakse bi to bilo da nam je igrao prvi tim, a ne drugi :D Jebeno ce biti bez Mounta igrati, ali mozda se i Havertz dohaviza.

#71 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,557 postova
  • 4636 lajk(ova)
  • Time Online: 236d 15h 19s

Postirano 24 February 2021 - 13:33

Falit ce i jorg pricajte sta hocete al u ovom sistemu su on i kova beton

#72 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 3,634 postova
  • 827 lajk(ova)
  • Time Online: 146d 13h 41m 34s

Postirano 24 February 2021 - 13:35

Da nam je netko ponudio ovaj rezultat prije samo mjesec dva rekao bih da je lud. Odlično, utakmica iskontrolirana, oni nisu ništa napravili, a mi nešto malo što je dovoljno za pobjedu

#73 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 5,692 postova
  • 4049 lajk(ova)
  • Time Online: 252d 6h 11m 22s

Postirano 24 February 2021 - 14:05

Odlicno odradjeno, ali lakse bi to bilo da nam je igrao prvi tim, a ne drugi :D Jebeno ce biti bez Mounta igrati, ali mozda se i Havertz dohaviza.

Juce su i Havertz i Ziyech izgledali poprilicno ok kada su usli sa klupe.

#74 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 2,987 postova
  • 812 lajk(ova)
  • Time Online: 75d 2h 18m

Postirano 24 February 2021 - 15:25

Malo sam zavirio u prošlost. Ovo nam je bio četvrti put da smo gosti Atleticu i nikad nismo izgubili. Na Stamford Bridgeu smo igrali 3 puta, jedna pobjeda, jedan remi i jedan poraz. Daleko je od obavljenog posla, znamo kako smo u stanju da se samouništimo u minuti.

#75 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,041 postova
  • 4605 lajk(ova)
  • Time Online: 89d 10h 4m 57s

Postirano 24 February 2021 - 17:37

Jel sad uopste važi pravilo o golu u gostima??

#76 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 3,634 postova
  • 827 lajk(ova)
  • Time Online: 146d 13h 41m 34s

Postirano 24 February 2021 - 17:43

Jel sad uopste važi pravilo o golu u gostima??

Da

#77 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,585 postova
  • 5006 lajk(ova)
  • Time Online: 171d 9h 34m 9s

Postirano 25 February 2021 - 00:26

sudijske lakrdije se nastavljaju i dalje.  atalanta golemo ostecena protiv reala.

za svasta se danas svirati crveni karton

Post se sviđa 3 članova
skaro  , Kun Aguer0  , rustincohle  

#78 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 11,360 postova
  • 5897 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 19h 37m 20s

Postirano 25 February 2021 - 21:56

Za svašta se dobije crveni karton i penal pogotovo ako igraš protiv Reala, Uniteda...

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan