Jump to content

Matchday 10: Tottenham (H) 29.11. (17:30)


skaro

  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 94
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Gotivim Vernera ali počinje da me nervira ovo forsiranje na levom spoljnjem, posebno što imamo krilne igrace u timu.
Totenhem nam je dao prednost stavljajuci Rodona i Dajera kao stoperski par. To se mora iskoristiti.

Ocigledno Odoiju ne vjeruje dovoljno da ga gurne u ovakvom mecu. Vidjecemo kad Pulisic ponovo bude potpuno spreman kako ce izgledati sastav.

Werner je daleko od krilnog igraca, vise je losih nego dobrih meceva pruzio tu.

Steta da Odoija nema medju 18, nije zasluzio da ispadne skroz poslije gola i solidne partije u Francuskoj.
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno Odoiju ne vjeruje dovoljno da ga gurne u ovakvom mecu. Vidjecemo kad Pulisic ponovo bude potpuno spreman kako ce izgledati sastav.

Werner je daleko od krilnog igraca, vise je losih nego dobrih meceva pruzio tu.

Steta da Odoija nema medju 18, nije zasluzio da ispadne skroz poslije gola i solidne partije u Francuskoj.


Da je Werner samo postigao one zicere koje je masio sad bi pricali o vrhunskim partijama i na krilnoj poziciji, o tome kako dobro koristi prostor i utrcavanja iz drugog plana i slicno.

Ti njegovi promasaji nemaju veze s pozicijom, prije da ce biti do koncentracije ili umora koji je doveo do nje.

Ne znam, vidjet cemo ali trenutno i Abraham zasluzuje da igra u prvoj jer je zaredao nekoliko dobrih utakmica. Logicnije bi bilo odmoriti Wernera nego njega ali otom potom. Da hoce Pulisic uvezat kontinuitet utakmica pa cemo onda vidjeti gdje ce Werner.

Ocekujem pobjedu nasih momaka, nadam se samo da ce nam odbrana biti vrhunska i da necemo primiti neki gol zbog individualne greske.
Link to comment
Share on other sites

Werner ulazi u šanse kad se na terenu pomjeri u sredinu, a sve dok ja na krilu on je predaleko od gola. Čak nekad zamijeni mjesta sa Chilwellom i prima lopte na svojoj polovini od Zoume ili Silva (ko je već lijevi štoper).

Link to comment
Share on other sites

Werner ulazi u šanse kad se na terenu pomjeri u sredinu, a sve dok ja na krilu on je predaleko od gola. Čak nekad zamijeni mjesta sa Chilwellom i prima lopte na svojoj polovini od Zoume ili Silva (ko je već lijevi štoper).


Pa lepo sam napisao, levi spoljni :D
Lampard ga apsolutno pogrešno koristi.
Ovo sto on pokušava sa njim nema nikakve veze sa onim što je igrao u Lajpcigu.
To naravno nije opravdanje za promasene šanse i loše odluke na terenu ali može biti mnogo opasniji kad bi trener znao kako da ga efikasnije koristi.
Link to comment
Share on other sites

Pa lepo sam napisao, levi spoljni :D
Lampard ga apsolutno pogrešno koristi.
Ovo sto on pokušava sa njim nema nikakve veze sa onim što je igrao u Lajpcigu.
To naravno nije opravdanje za promasene šanse i loše odluke na terenu ali može biti mnogo opasniji kad bi trener znao kako da ga efikasnije koristi.

Sve je to ok ali ne moze se mijenjati formacija koja odgovara vecini nasih igraca i postavljati prema Werneru. On ili ce se izboriti za mjesto centarfora ili ce morati naci svoje mjesto na krilu, ili ce zavrsiti na klupi.

Idemo momci, sretnoo i samo jako naprijed
Link to comment
Share on other sites

Bolji smo kako utakmica odmiče. Imali smo dobru priliku da u zadnjih 10 minuta dođemo do vodstva jer smo ih sabili u 16 metara. Nažalost, do toga nije došlo. Ušli smo sa mrvicu previše respekta prema protivniku i u nekim momentima smo se suzdržavali napasti njihovog igrača sa loptom. Jedini igrač koji je probio njihovu stranu je vjerovali ili ne Tammy Abraham. Što se njega tiče, pretpostavljam da će biti nekih kritika, ali on je svaku izgubljenu loptu vratio. Kante isto tako ima 4-5 oduzetih lopti samo što sam ja registrovao. Raduje i to što je Kovačić već drugu utakmicu zaredom imao šut. U drugom poluvremenu Pulišić da uđe umjesto bilo koga i pobjeda je tu.

Link to comment
Share on other sites

Å¡to je i bilo za očekivati, usrana utakmica, s previÅ¡e opreza na obje strane,  tu i tamo neka Å¡ansa

 

igra se na siguricu, pred sami kraj zijech dva puta loptu trazi u sredinu prvo od mounta, pa onda u prostor od chilvela, ali ne, bolje je nastaviti drkati loptu i dodati prvom do sebe, sto je sigurno sigurno je.

vratite nam sarija

Link to comment
Share on other sites

Sve je to ok ali ne moze se mijenjati formacija koja odgovara vecini nasih igraca i postavljati prema Werneru. On ili ce se izboriti za mjesto centarfora ili ce morati naci svoje mjesto na krilu, ili ce zavrsiti na klupi.

Idemo momci, sretnoo i samo jako naprijed

 

Ja mislim da nije tu Werner igrač koji je "na silu" ubačen nego Abraham, a Werner je samo žrtva toga.

Link to comment
Share on other sites

Mora brze lopta ici, vise trcanja i otvaranja bez lopte. Kretnje su im nikakve, samo stoje, cekaju loptu i misle da se tako moze nesto desiti.

 

Ne znam koliko su spremni Pulisic i Havertz ali da se mene pita ako imaju snage gurnuo bi ih odmah od pocetka drugog poluvremena.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...