Skoči na sadržaj

Foto

Lucas Piazon (Fulham)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
609 odgovora na ovu temu

#21 sisa01

sisa01
  • Korisnik
  • 571 postova
  • 29 lajk(ova)
  • Time Online: 29d 16h 1m 46s

Postirano 14 December 2011 - 01:11

Mozda on voli vishe igrati krilo il sta vec, ali ako pogledate nastupe u U-17 repki brazila vidit cete da igra prednjeg veznog "AMF" Znaci pljunuti KAKA XD

#22 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 14 December 2011 - 13:43

Mozda on voli vishe igrati krilo il sta vec, ali ako pogledate nastupe u U-17 repki brazila vidit cete da igra prednjeg veznog "AMF" Znaci pljunuti KAKA XD

Da i ja sam to primjetio. U svim utakmicama je bio nekako stalno u sredini, odigravao pasove i pravio visak i gurao loptu prema napadacima... Cak mu i pise pored imena: midfielder, attacking midfielder

A evo sa sajta Chelsea-ja sta pise:

Chelsea had to fight off interest from a number of the world's leading clubs in order to secure the services of the highly-rated attacking midfielder.

Ponavljam, moze igrati i ofanzivnog veznog a i krilo, jer je polivalentan igrac.

#23 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,324 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 6h 8m 49s

Postirano 14 December 2011 - 14:58

Da i ja sam to primjetio. U svim utakmicama je bio nekako stalno u sredini, odigravao pasove i pravio visak i gurao loptu prema napadacima... Cak mu i pise pored imena: midfielder, attacking midfielder

A evo sa sajta Chelsea-ja sta pise:

Chelsea had to fight off interest from a number of the world's leading clubs in order to secure the services of the highly-rated attacking midfielder.

Ponavljam, moze igrati i ofanzivnog veznog a i krilo, jer je polivalentan igrac.

A to znaci ?

#24 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 14 December 2011 - 15:10

A to znaci ?

Kad moze igrati na vise pozicija. ;)

#25 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,324 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 6h 8m 49s

Postirano 14 December 2011 - 15:12

Hvala na objasnjenju nisam znao da se to tako kaze ! ;) B)

#26 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 14 December 2011 - 16:01

Hvala na objasnjenju nisam znao da se to tako kaze ! ;) B)

Nisam ni ja pametan, ne brini se. :)

#27 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 14 December 2011 - 17:30

Ima talenta, ali još njemu puno puno rada treba da dođe do prvog tima. Pogledajte Josha (puno veći talenat od Lucasa), slabo dobija priliku. Još je Piazon i mlađi od Josha. Tako da, nemojte ga očekivati ubrzo zajedno s Ramiresom i Lampardom u timu. Još rada, rada, rada i pure da fila loptama napadače u prvom... ;)

#28 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 14 December 2011 - 17:45

Kad moze igrati na vise pozicija. ;)

Ja sam uvijek mislio da je to pojam iz gradiva kemije za osnovnu :D

#29 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,822 postova
  • 12018 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 14h 33m 41s

Postirano 14 December 2011 - 21:29

Gledam youth tim u FA kupu i vjerujte mi da će ovom momku trebati još dosta dosta vremena da se privikne na Englesku, predviđam da će svoj pravi potencijal tek početi pokazivati za jedno 2-3 godine. ;) Dosta je tu repova iz brazilske lige tipa ono da vuče loptu pola sata, pegla je i kasni s predajom.

edit: i evo dok ja ovo pišem on zabija vodeći gol, vrlo vjerovatno i pobjedonosni B)

#30 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 14 December 2011 - 21:43

Gledam youth tim u FA kupu i vjerujte mi da će ovom momku trebati još dosta dosta vremena da se privikne na Englesku, predviđam da će svoj pravi potencijal tek početi pokazivati za jedno 2-3 godine. ;) Dosta je tu repova iz brazilske lige tipa ono da vuče loptu pola sata, pegla je i kasni s predajom.

edit: i evo dok ja ovo pišem on zabija vodeći gol, vrlo vjerovatno i pobjedonosni B)

Kad ga kritikujes. :P

A momak je i sam rekao da mu je teze da se navikne na Englesku, jer se ovdje dosta brze razmislja dok u Brazilu mozes loptu drzati dosta duze. Ali bice 'ljeba od njega.

#31 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,822 postova
  • 12018 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 14h 33m 41s

Postirano 14 December 2011 - 21:50

Inače ne volim tako porediti igrači, al frajer je pljunuti Kaka. Nevjerovatno liče.

#32 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 14 December 2011 - 21:53

Skoro ista faca, frizura, hod, vodjenje lopte, bas lici.

#33 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 14 December 2011 - 22:42

Skoro ista faca, frizura, hod, vodjenje lopte, bas lici.

Još ako bude igrač kao KAKA....

#34 sisa01

sisa01
  • Korisnik
  • 571 postova
  • 29 lajk(ova)
  • Time Online: 29d 16h 1m 46s

Postirano 15 December 2011 - 00:30

Ako ima gdje highlightse neka baci ovdje ;)

#35 Curt_cobain

Curt_cobain
  • Korisnik
  • 22 postova
  • 0 lajk(ova)
  • :

Postirano 15 December 2011 - 13:22

Gledao ga sinoc i ima odlicnu igra i dobar pregled sto mi se jako svidja
Kako god od njega ce biti nesto.

#36 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 35m 37s

Postirano 15 December 2011 - 18:05

Lucas ce pre dobijati sansu u prvom timu, nego Josh. Ako Malouda ode u januaru, jedino levo krilo u timu je Mata, tako da ce Lucas itekako biti potreban, da odmeni nasu zvezdu, kad se ovaj umori, ili kad je neka utakmica, manje vaznosti. Sto se Josha tice, na njegovom mestu je konkurencija najveca, i tek posle odlaska Lamparda, mozemo ocekivati da dobije neke vece minute.

#37 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 15 December 2011 - 19:52

Lucas ce pre dobijati sansu u prvom timu, nego Josh. Ako Malouda ode u januaru, jedino levo krilo u timu je Mata, tako da ce Lucas itekako biti potreban, da odmeni nasu zvezdu, kad se ovaj umori, ili kad je neka utakmica, manje vaznosti. Sto se Josha tice, na njegovom mestu je konkurencija najveca, i tek posle odlaska Lamparda, mozemo ocekivati da dobije neke vece minute.

Slazem se, Piazon ce dobijati sansu vjerovatno u nastavku sezone. Ali ja mislim da ce Boas od naredne sezone Josha poceti forsirati. A dotad Josh mozda ode na pozajmicu pa se na ljeto vrati, a na ljeto ce doci jos igraca. Tako da ocekujem od naredne sezone da Josh dobija dosta vise prilike da igra, jer nije Boas glup, on savrseno zna kakvog talenta ima, i to talenta, u onom dijelu tima koji je najvazniji i u nasem slucaju, najkriticniji - a to je svakako vezni.

#38 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 15 December 2011 - 20:40

Ja sam siguran da neće dobiti šansu ove sezone. Nije on još za prvog tima. A vala ispali smo iz carlinga cupa, da bi eventualno tu dobio priiku.

#39 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 35m 37s

Postirano 15 December 2011 - 21:44

Ja sam siguran da neće dobiti šansu ove sezone. Nije on još za prvog tima. A vala ispali smo iz carlinga cupa, da bi eventualno tu dobio priiku.

Ako Malouda ode u januaru, sto je vrlo moguce, zar stvarno mislis, da ce Boas ostati samo sa Matom, na levom krilu ?

#40 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 15 December 2011 - 21:47

Ako Malouda ode u januaru, sto je vrlo moguce, zar stvarno mislis, da ce Boas ostati samo sa Matom, na levom krilu ?

Gdje je Lalkovič u cijeloj toj priči?

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan