Skoči na sadržaj

Foto

José Mourinho (2004-2008, 2013-2015, trener)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
7571 odgovora na ovu temu

#41 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 12 December 2011 - 15:55

Sto ga prebaci u legende? :blink:

#42 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 12 December 2011 - 15:56

Sto ga prebaci u legende? :blink:

Tu i spada.

#43 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,379 postova
  • 11881 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 5h 49m 2s

Postirano 12 December 2011 - 15:56

Zato što ovdje nisu samo legendarni igrači, kao na službenoj stranici, ima i bivši predsjednik (Matthew H.), pa tako i trener može. Mourinho je najuspješniji naš trener i sigurno je legenda.

#44 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 12 December 2011 - 15:57

Ako nije na officialnom sajtu onda ne al et

#45 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,379 postova
  • 11881 lajk(ova)

Postirano 13 December 2011 - 10:08

Ali kažem ti Elao, ovdje ne idu samo igrači legendarni, nego i svi ostali. Što se tiče igrača podrazumjeva se da poštujemo ono što piše na offical stranici ;) Ako si mišljenja da bi ovdje trebali biti samo igrači koji su legende kluba, onda ćemo vidjeti za to. To se najmanji problem dogovoriti ;)

#46 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 16 December 2011 - 23:49

Evo jedan staaari interwiev.... http://edition.cnn.c...ilan/index.html

#47 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,379 postova
  • 11881 lajk(ova)

Postirano 24 December 2011 - 16:33

http://www.index.hr/...om-/590221.aspx

#48 drogba 11

drogba 11
  • Korisnik
  • 1,124 postova
  • 1151 lajk(ova)
  • Time Online: 68d 1h 16m 17s

Postirano 30 December 2011 - 00:59

jbni abramović, mourinho je mogao biti chelseajev "vječni" menadžer kao alex manuov...
čovjek je za mene definitivno najbolji trener, i zbilja šteta što nije ostao, koliko mi je samo njegovih trenutaka ostalo u sjećanju, i to ne samo u chelseaju, već i u interu...ona njegova nenadjebiva proslava drogbinog gola protiv evertona kao i ostale, pa trčanje po smrdljivom camp nou, i gaženje cigana u LP, valdes cigan ga gura s terena, ovi uključili prskalice, al ne hebe to njega, slavi tamo, trči, njegova arogantna prepucavanja s novinarima itd itd, ma kralj šta reći, i zaista će mi biti drago ako se ikada vrati u chelsea...

#49 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 20h 29m 11s

Postirano 30 December 2011 - 01:31

Za mene nije najbolji trener, dobar jeste ali najbolji nije.. koju god ekipu da je vodio dobio je pare i doveo sve igrace koje je htio.. izuzetak je Porto ali i tu je imao ekipu koja je bila puna igraca koji su kasnije postali velike zvijezde.. za mene su najbolji treneri Wenger i Ferguson, nikad ne trose puno, nema nekih velikih zvijezda u ekipama ali su uvijek u vrhu..

#50 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,379 postova
  • 11881 lajk(ova)

Postirano 30 December 2011 - 02:39

Mourinho je jedan od najboljih na svijetu trenera, ali moram se složiti s konstatacijom da je Ferguson klasa iznad Mourinha. Ferguson s igračima tipa braća Neville, Nicki Butt, Carrick, Fletcher, Wes Brown i tako tim antitalentima osvaja sve što se može osvojiti Premiershipe, Lige prvaka, kupove ma sve. Svaka mu čast. Mađioničar.

#51 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)
  • Time Online: 235d 23h 10m 43s

Postirano 07 January 2012 - 23:37

da nam je mou glavni trener a avb pomoćni :D

dobro nemoš uspoređivat moua i alexa
alex je već 25 godina ako se nevaram u unitedu i dugo vremena ima taj neki svoj sistem, kojeg je kroz sve te godine usavršavao
ako se nevaram alex na početku trenerske karijere u unitedu nije imao neke rezultate i trofeje

a kad pogledaš moua on kad dođe u neki klub, odma osvoji nešto, mislim da mou ima ono nešto što niko drugi nema, tu sposobnost da motivira igrače
istina da je on u nekim klubovima dobivao novce za pojačanja, ali npr osvojio ligu prvaka s potrom, onda s interom, s kojim je izbacio barcelonu itd.
kad bi mou bio tako ko alex 25 godina u istom klubu, mislim da bi bi ga nadmašio u trofejima

a nije bas ni da je united osvajao titule samo sa panjevima :D bili su tu i ronaldo, rooney, tevez, scholes, giggs i još dosta dobrih igrača
ali istina je da ima dosta balvana u unitedu danas, to im se i vidi na igri :D

#52 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)

Postirano 07 January 2012 - 23:58

.
kad bi mou bio tako ko alex 25 godina u istom klubu, mislim da bi bi ga nadmašio u trofejima

Kad bi mu ko imao kupovat igrace.. Mozda sa Man City, ako seicima ne dosadi sve to..

#53 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,041 postova
  • 2973 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 10h 25m 45s

Postirano 08 January 2012 - 00:49

Mata10, je li ti to dovodis u pitanje Mourinhove trenerske sposobnosti?... Sjeti se s kojim je klubom osvojio ligu prvaka prije nego je dosao u Chelsea!! Sjeti se Intera za vrijeme Mourinha i Intera sada, kakve je tada imao igrace a kakve sada... Pa gotovo iste zar ne?!

Ako Roman bude razmisljao da otpusti Boasa, onda neka sljedeci trener bude dostojan klubu...
Mislim na Mourinha, covjeka koji je bio vise od trenera, kojeg su voljeli svi, koji je zelio da bude nas Alex Ferguson...
On mora zavrsiti posao koji je poceo...

evo jedan video u kojem Mourinho govori o SVOM Chelsea-u za vrijeme njegovog boravka u Interu...

#54 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 08 January 2012 - 00:55

Boli me svaka slika Mourinha na klupi Intera ili Reala..

#55 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)

Postirano 08 January 2012 - 01:14

Mata10, je li ti to dovodis u pitanje Mourinhove trenerske sposobnosti?... Sjeti se s kojim je klubom osvojio ligu prvaka prije nego je dosao u Chelsea!! Sjeti se Intera za vrijeme Mourinha i Intera sada, kakve je tada imao igrace a kakve sada... Pa gotovo iste zar ne?!

Ako Roman bude razmisljao da otpusti Boasa, onda neka sljedeci trener bude dostojan klubu...
Mislim na Mourinha, covjeka koji je bio vise od trenera, kojeg su voljeli svi, koji je zelio da bude nas Alex Ferguson...
On mora zavrsiti posao koji je poceo...

http://www.youtube.c...feature=related
evo jedan video u kojem Mourinho govori o SVOM Chelsea-u za vrijeme njegovog boravka u Interu...

Mourinho je jedan od najboljih trenera ali porediti njega sa Fergusonom je smijesno.. Osvojio je LP sa Portom tu je imao ekipu sastavljenu od igraca koji su skoro svi do jednog postali velike zvijezde, presao u Chelsea tu mu dovedeno sve sto je htio, otisao u Inter doveli mu sta je htio otisao u Real doveli mu sta je htio.. A Ferguson 25 godina na klupi jedne ekipe osvojio 12 titula Premier Lige, oko 10 engleskih kupova (FA, Carling), 2 LP i jos nekoliko super kupova, klupsko prvenstvo svijeta itd. itd. i svih tih godina na klupi je potrosio na transfere ko Mourinho u 2-3 prelazna roka..koliko igraca je stvorio Mourinho, a koliko Ferguson ?? ne zelim da umanjujem Mourinhov uspjeh ni njegove trenerske kvalitete ali porediti njega sa Fergusonom je glupost.. svaki upuceniji poznavalac fudbala ce se samo nasmijat na poredenje Mourinha i Fergusona.. koliko god vi, a i ja ne voljeli i mrzjeli Man Utd realnost je da je Ferguson najbolji trener..

#56 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,828 postova
  • 12023 lajk(ova)
  • Time Online: 388d 1h 37m 46s

Postirano 08 January 2012 - 01:22

Isto tako možeš dovesti u pitanje da li bi Fergie uspio negdje drugo kao što je u Unitedu. Mourinho mi se sve manje i manje sviđa kao čovjek iako je i dalje vrhunski trener.

#57 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)

Postirano 08 January 2012 - 01:29

Isto tako možeš dovesti u pitanje da li bi Fergie uspio negdje drugo kao što je u Unitedu.

To je sve sta bi bilo kad bi bilo.. aa ja sam rekao sta je bilo i sta je realnost.. mislim da kad je ova tema u pitanju sve zavisi samo od toga kako gledas na stvari subjektivno ili objektivno..

#58 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,030 postova
  • 1757 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 23h 1m 20s

Postirano 08 January 2012 - 01:33

a sta s wengerom sastavi od dice ubojitu momcad pa to rasprodaju ko cigani na pazaru kraj moje skole

#59 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)

Postirano 08 January 2012 - 01:46

a sta s wengerom sastavi od dice ubojitu momcad pa to rasprodaju ko cigani na pazaru kraj moje skole

On je u biti jedini koji bi se i mogao porediti donekle sa Fergusonom.. to sam i ja ovdje negdje napisao nedavno da Wenger svake sezone stvara ekipu ni iz cega, a uprava mu na kraju sezone rasproda najbolje igrace.. ali opet bez obzira na to sve dovoljno je uporedit broj trofeja koje su osvojili i sve je jasno.. To su dva najbolja trenera, meni licno drazi Wenger, ali bolji je Ferguson.. dalje mozete redati koga hocete..

#60 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,041 postova
  • 2973 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 10h 25m 45s

Postirano 08 January 2012 - 01:50

Osvojio je LP sa Portom tu je imao ekipu sastavljenu od igraca koji su skoro svi do jednog postali velike zvijezde,.

Vítor Baía (GK), Paulo Ferreira, Jorge Costa (c), Ricardo Carvalho, Nuno Valente, Costinha, Pedro Mendes, Maniche, Deco, Derlei, Carlos Alberto,
Nuno (GK), Ricardo Costa, José Bosingwa, Pedro Emanuel, Dmitri Alenichev, Edgaras Jankauskas, Benni McCarthy.

Eto, ti su igraci osvojili Ligu prvaka. To su te "zvijezde".

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan