Jump to content

Chelsea u Premiershipu 2020/21


apeiron

Recommended Posts

  • Postova 260
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Plate nasih igraca. Koliko bi samo Haaland poremetio ovaj
prosjek.
https://i.gyazo.com/dc5bea6e361d74ee0b12165268f95a6e.png


Osloboditi se Barklija, Bakajoka i Drinkvotera i eto mesta za njegovu platu.
Sar takođe ima visoka primanja, a TT traži novog štopera. Trebalo bi barem pripreme da prodje sa ekipom. Alonso je takođe visak al čisto sumnjam da cemo moci negde da ga uvalimo.
Link to comment
Share on other sites

Nije u balansu stvar, nego sto bi Haland bio dvostruko placeniji od Chilwella pa da se kao poremete odonosi u svalcionici, onda bi svi ostali trazili vise

Mada kad bi Haaland davao preko 30 golova u sezoni mogao bi da opravda takvu platu ostalima :hljeb:

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da je Chilly najplaćeniji, Mounta nema nigdje...

 

Bakayoko, Alonso, Drinkwater tehnoloÅ¡ki viÅ¡ak. TakoÄ‘er Sarr velika plata ali to se krpi sa posudbama. 

Ovo je mozda sa pocetka sezone ja mislim, Mount je ako se ne varam potpisao ugovor sa platom od 100k sedmicno.

 

Nije u balansu stvar, nego sto bi Haland bio dvostruko placeniji od Chilwella pa da se kao poremete odonosi u svalcionici, onda bi svi ostali trazili vise

Mada kad bi Haaland davao preko 30 golova u sezoni mogao bi da opravda takvu platu ostalima :hljeb:

 

Upravo to, poremetio bi citavu strukturu plata i naravno da bi se i drugi zalili. 

Link to comment
Share on other sites

Sarr ima veliku platu jer je bio free transfer, nije samo Chelsea bio zainteresovan za njega. 

Nije ni čudo što se ne možemo riješiti Drinkwatera i sličnih. Niko nije voljan da plaća toliku platu.


I baš me zanima koliku je Silva imao platu u PSG.

Link to comment
Share on other sites

Sarr ima veliku platu jer je bio free transfer, nije samo Chelsea bio zainteresovan za njega.
Nije ni čudo što se ne možemo riješiti Drinkwatera i sličnih. Niko nije voljan da plaća toliku platu.

I baš me zanima koliku je Silva imao platu u PSG.


Prema nekim izveštajima u PSZu je krenuo sa 7.5 miliona, dok je u zadnjoj godini ugovora zaradio oko 15.5 miliona funti.
Link to comment
Share on other sites

Plate kao plate su baš dobro raspoređene kod nas. Čak i ovi što ne zaslužuju te pare kada su dovedeni od njih se očekivalo da budu dobri igrači. Alonso je imao dobre sezone, dok od Bakayoka niko nije očekivao da neće znati osnove fudbala


Čak i pojačanja kad pogledaš, nema nekih abnormalnih plata, mislim u jebenom Arsenalu mrtvi Willian uzima 200+ k

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...