Skoči na sadržaj

Foto

Kevin De Bruyne (2012-2014, 9 nastupa)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
1138 odgovora na ovu temu

#1 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,806 postova
  • 12007 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 22h 6m 3s

Postirano 18 October 2011 - 20:56

Dolaskom Genka u London pred sutrašnji meč u okviru LP ponovo se aktuelizirala priča oko mladog krilnog igrača De Bruynea. Chelsea je cijelo ljeto razmišljao i bio blizu kupovini ovog talenta, ali ipak transfer nije ostvaren u proteklom prelaznom roku. No, prema riječima trenera Genka ali i našeg Andrea to bi se vrlo lako moglo dogoditi u bliskoj budućnosti.

Izjava Beena, trenera Genka:
http://www.dailymail...ne-Chelsea.html

A AVB kaže:
http://www.skysports...7249380,00.html

Vidjećemo kako će se ova priča odvijati. Momak je veoma talentiran i mislim da bismo pogodili s njegovim dovođenjem. Idemo Bluesi ! :)

#2 brata93KTBFFH

brata93KTBFFH
  • Korisnik
  • 153 postova
  • 3 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 15h 31m 13s

Postirano 18 October 2011 - 21:10

sutra bi nam on mogao stvoriti najveće probleme, sigurno će se htjet dokazat pred svojim nadam se budućim klubom B)

#3 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 18 October 2011 - 21:38

Bas da ga direktno vidim na djelu protiv mozda buduceg kluba

#4 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 18 October 2011 - 22:10

Kud će bolja prilika da se pokaže.. Nadam se kao i vi da će što prije postat naš...

#5 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)
  • Time Online: 28d 8h 40m 34s

Postirano 18 October 2011 - 22:16

neka je igrac talent... ali u chelsea moze doci samo kako bi par sljedecih sezona bio ili rezerva ili ih proveo na posudbama...

jer ipak on je lijevi krilni a na toj poziciji imamo Matu... tako da mislim da nam taj igrac nece nesto puno pokazat i dat... osim troskova...

#6 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 18 October 2011 - 22:36

neka je igrac talent... ali u chelsea moze doci samo kako bi par sljedecih sezona bio ili rezerva ili ih proveo na posudbama...

jer ipak on je lijevi krilni a na toj poziciji imamo Matu... tako da mislim da nam taj igrac nece nesto puno pokazat i dat... osim troskova...

Nije on samo krilo. Itekako igra na poziciji centralnog veznog.

#7 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,806 postova
  • 12007 lajk(ova)

Postirano 18 October 2011 - 22:37

Mata kod nas igra dosta centralno, po sredini. Nije on ni blizu klasičnog krilnog igrača kakav je KdB. Mislim da je ovaj momak dešnjak što je također pozitivno jer nam je već dosta igrača ljevonogih i stvarno nam ne treba još jedan ljevak. ;) Niko ti ne garantira da će Mata zauvijek biti zdrav, da neće biti povreda ( ne daj Bože ) ili suspenzija... :huh: Volio bih da Malouda da petama vjetra ako ovaj momak dođe. Rješavamo se stare robe kojoj je istekao rok trajanja i osvježavamo ekipu talentiranim mladićima. Ne zvuči loše... B)

#8 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)

Postirano 18 October 2011 - 22:39

kolko vidim na transfermarktu on moze odigrat na pozicijama lijevog ili desnog krila ili isturenog veznog... ali ako velis da igra i centralnog veznog onda vajda igra... neznam ne pratim ga... ali opet... mislim da Chelseu je trenutno vise potrebniji iskusan i pouzdan centralni vezni... ipak sto se talenata tice evo jedan primjer koju imamo je Josh... ;)

#9 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 18 October 2011 - 22:59

kolko vidim na transfermarktu on moze odigrat na pozicijama lijevog ili desnog krila ili isturenog veznog... ali ako velis da igra i centralnog veznog onda vajda igra... neznam ne pratim ga... ali opet... mislim da Chelseu je trenutno vise potrebniji iskusan i pouzdan centralni vezni... ipak sto se talenata tice evo jedan primjer koju imamo je Josh... ;)

Ima ti i ovaj dosta utakmica u nogama, jest da je većina u ne previše jakoj belgijskoj ligi, ali nije ni to slabo. Ja sam siguran da se nebi pokajali kad bi ga uzeli, a da li će ga i uzet, vidjet cemo... Ja sam za.

#10 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,806 postova
  • 12007 lajk(ova)

Postirano 18 October 2011 - 23:02

Ima ti i ovaj dosta utakmica u nogama, jest da je većina u ne previše jakoj belgijskoj ligi, ali nije ni to slabo. Ja sam siguran da se nebi pokajali kad bi ga uzeli, a da li će ga i uzet, vidjet cemo... Ja sam za.

Ramiz - Josh
Sturridge - Mata - De Bruyne
- Lukaku -

Golijada...

#11 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 18 October 2011 - 23:50

Neka ga slobodno dovedu, ali zapamtite ovo što ću reć: Lalkovič će ga izgurat iz prve ekipe u roku 3 godine, samo čekajte ;)

#12 milos11

milos11
  • Korisnik
  • 10 postova
  • 0 lajk(ova)
  • :

Postirano 18 October 2011 - 23:51

nama samo jos treba ovaj mali Eriksen iz Ajaxa i to je to

#13 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)

Postirano 19 October 2011 - 08:04

nama samo jos treba ovaj mali Eriksen iz Ajaxa i to je to

taj igrac mi se itekako svidja... a ima samo 19 godina... pred njim je velika karijera... samo sumnjam da ce dio provest u chelsea-u

#14 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,344 postova
  • 835 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 8h 19m 18s

Postirano 19 October 2011 - 08:44

nezz sta da kažem... Gledao sam momka, fenomenalan je, brz, tehničar, ima dobar šut, naprosto zadivio me kad sam gledao njegove klipove.... Ali opet imamo Matu i Sturridgea po krilnim pozicijama, a kao zamjene za predstojeće sezone imamo Kakutu i Lalkoviča. Nije da se protiv dovodjenja ovog igrača, ali mislim da imamo zamjene za krilne pozicije....

Što se tiče veznjaka i tu smo popunjeni.. Mikel, Oriol, Josh, Ramires, Piazon...

Ramiz - Josh
Sturridge - Mata - De Bruyne
- Lukaku -

Golijada...

gdje je tu Mikel?... Gledajući ga ove sezone, vidan je ogroman napredak u njegovoj igri, postaje odlični zadnji vezni i za neko vrijeme bit ce zasigurno najbolji zadnji vezni u svijetu, kao što su to nekad bili Makelele i Essien (dok ga povrede nisu zatekle) :D

#15 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,395 postova
  • 525 lajk(ova)
  • Time Online: 60d 5h 5m 33s

Postirano 19 October 2011 - 12:37

http://www.tribalfoo...chelsea-1984691
http://www.tribalfoo...-bruyne-1981951

Pa pogledaj Mikel bi mogao biti vrlo laka zamena za Remireza, obadvojica su veoma dobri, ali njih dvojica bi se mogli mijenjati ;)

#16 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,806 postova
  • 12007 lajk(ova)

Postirano 19 October 2011 - 13:22

http://www.skysports...7250494,00.html

#17 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,344 postova
  • 835 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 8h 19m 18s

Postirano 19 October 2011 - 18:41

http://www.tribalfoo...chelsea-1984691
http://www.tribalfoo...-bruyne-1981951

Pa pogledaj Mikel bi mogao biti vrlo laka zamena za Remireza, obadvojica su veoma dobri, ali njih dvojica bi se mogli mijenjati ;)

oni poziciono nisu isti. Mikel je klasični zadnji vezni, a Ramires igra naprijed, centralnog veznog, i onda puno više zadataka u napadu nego Mikel. Sa ovim raspravljanjem odlazimo offtopic, tako da se vratimo na temu. Dolaskom De Bruyne stvarala bi se guzva tako, ali da ima kvalitet to je sigurno :D :D

#18 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 19 October 2011 - 22:29

De Bruyne po meni ništa posebno, najobičniji prosječni igrač sa potencijalom, kakvim imamo napretek u timu, samo bi stvorio gužvu i prenatrpanost a nije ni blizu dovoljno dobar da bi blokirao mjesto Joshu, Davili, Piazonu, Billyju ili šta ja znam komu već, ja sam totalno protiv njegovog dolaska.

#19 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 19 October 2011 - 23:12

De Bruyne po meni ništa posebno, najobičniji prosječni igrač sa potencijalom, kakvim imamo napretek u timu, samo bi stvorio gužvu i prenatrpanost a nije ni blizu dovoljno dobar da bi blokirao mjesto Joshu, Davili, Piazonu, Billyju ili šta ja znam komu već, ja sam totalno protiv njegovog dolaska.

Ja nisam! Jest vidio kako dijeli lopte, k'o Sneider. Ha duge, ha kratke, svejedno

#20 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 19 October 2011 - 23:18

Ne moze se procjeniti kakav je nakon ove jedne utakmice i to protiv Chelsea, a i vidilo se da je malac pod tremom jer ga bas povezuju sa njima, vjerovatno ce pruziti bolju igru kod kuce kad budu igrali

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan