Jump to content

Semi-final: Manchester United vs Chelsea 19.07. (19:00)


Kun Aguer0

  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 101
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Mislim da je pametno sto je izabrao ovu formaciju. Onaj norveski glupan je ocigledno opet htio na kontre, evo mu karina sad.


Pa to bas i nema veze sa formacijom.
Nije bitno kako stoje na terenu, ako se naši zalete napred i izgube loptu opet ce biti kontri.
Link to comment
Share on other sites

Zar ste nezadovoljni? Pa Lamps je sjebo norvezanina u ovom poluvremenu, nemaju pojma sta bi.

Zasluzeno vodstvo, puno bolje stojimo na terenu, nismo im nista dozvolili. Nadam se da ce i drugo poluvrijeme nasi ozbiljno odigrat, pobjeda onda nebi trebala doci u pitanje.

I da, kako je ovaj bruno odvratan igrac, tacno i jest za junajteda. Em je dajver, em odvratan do Boga.
Link to comment
Share on other sites

Pripremljeno odlicno, jednostavno smo ih nadigrali. Deluje da su skroz ispostovali dogovor i da smo uradili bas ono sto smo hteli. Islo nam na ruku sto smo dali prvi gol i dobili ih kako su oni nas dobijali do sada. Bravo.
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast momcima ali posebno mi je drago zbog Lamparda. Ipak ga je ovaj Solsker 3 puta dobio ove godine, pa je pritisak na njemu bio.

Takticki opet sa 3 nazad, malo promijesao ekipu i na kraju odlicno ispalo. 
 

Sad imamo za sta igrati do kraja sezone. Recimo 3. mjesto i osvojen FA kup bio bi fantastican rezultat. Nek stisnu sad jos malo do kraja i pokusaju uspjesno zavrsiti sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

Solskjaer (tj. United) nije smio da napadne čitavu utakmicu. Mi jesmo i zato smo i dali golove. Drago mi je što je malo Willian odmorio i što Pulišić nikako nije ulazio jer nije bilo potrebe. Pobjeda je zaslužena, prvo poluvrijeme nije bilo gledljivo, drugo je bilo nešto malo bolje. Rezultat više nego realan, nismo mogli da ga ne primimo.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam ubijedjen da ce nekako ovi pajseri da nas dobiju, znao sam da ce biti penal za njih(cist kao suza), tako da sam presrecan sto smo ih napokon dobili ove sezone, rasturio je Lamps ovog Olea koji mi je jako antipatican btw.
Link to comment
Share on other sites

Nije meni Ole antipatican nego mu se daju priznanja za nesto sto nije zasluzan (mislim na formu Uniteda).

Meni bi ovaj Giroud uvijek igrao prije Abrahama. Kovacic dobar danas, najbolji na veznjak sigurno.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...