Jump to content

Declan Rice (Engleska, 1999)


  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Imamo li mi novac za povratak ovog decka u klub?

 

Excl: Declan Rice has turned down third contract offer at West Ham. There's still no agreement - Rice has always been committed, but he's now open to move this summer. 

 

West Ham insist he's untouchable as Davis Moyes said - but Declan Rice won't sing new deal.

 

- Fabrizio Romano

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su realne destinacije za njegov transfer Chelsea i Manchester United. Arsenalu je potreban, ali oni nemaju te pare. Cityu treba neka jeftinija varijanta da bude zamjena za Rodrija. Liverpoolu ne treba.

 

U Unitedu bi imao zagarantovano mjesto u startnoj postavi, 38 utakmica po 90 minuta u ligi, ali Ligu Europe može igrati i sa West Hamom. Kod nas ne bi imao zacementirano mjesto, ali su naši aduti igranje u Ligi Prvaka i to da je naše dijete. Problem je što ne znamo hoćemo li biti spremni za tako velika ulaganja. Ako on dođe Jorginho može da se pakuje.

Link to comment
Share on other sites

Pored Kante i Kovačića da počinje skoro svaku? To ne može niko.


Sudbina Kantea nije bas toliko izvesna sto se ostanka u klubu tice.
A uz Vest Hema su poruculi da ga ovog leta nece prodati iako je odbio da produzi ugovor.
Oni se najvise uzdaju u to da ce mozda osvojiti LE i tako se dokopati Lige Sampiona, te produziti njegov ostanak u klubu.
Nama to donekle i ide na ruku, jer mozemo ovog leta recimo samo Zorzinja zamenuti Tilmansom ili Nevesom, za pristupacnu cenu, i opet ce biti mesta za njega.
Link to comment
Share on other sites

Pred sutraÅ¡nju utakmicu Tuchel je malo pričao o Riceu. Vidi se iz priloženog da bi ga silno želio dovesti ovo ljeto. Bukvalno bi nam pao kao kec na desetku. Pored Å¡to je vrhunski fudbaler, odličnih karakteristika, momak je već u ranim godinama pravi lider a pritom i dijete kluba. NaÅ¡a uprava ako je iole pametna i ozbiljna, svim silama bi trebali krenuti po njega. Pa koliko koÅ¡ta da koÅ¡ta. 

 

https://twitter.com/Blue_Footy/status/1517988110948208640

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa sad ako nam odu dva štopera, teško da će se ovaj dovoditi, pa posle ti vidi zašto je bitno da zadržiš igrače

 

zapravo, kod njega će WH siguran sam uzeti veće pare pa makar otišo i u zadnjoj godini ugovora, a ne čini mi se da će ga uhvatiti neki scenario kao Berahino svojevremeno kad su ga klupirali i na kraju je nestao

 

Na drugu stranu i ne vidim šta se Mojes tolko zainatio oko njega (ako su te priče istinite), nije on nezamenljiv, jeste im bitan deo tima ali ne vidim ništa loše u tome da ga prodaju za neke veće pare, čak šta više, za klub kao što je WH ja bih oberučke prihvatio da npr. za te pare kupe zamenu i plus jednog napadača jel su tu baš tanki sa brojem igrača

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...