Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 30: Aston Villa(A)/ sub. 14.03. 18:30h

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
11 odgovora na ovu temu

Anketa: Matchday 30: Aston Villa(A)/ sub. 14.03. 18:30h

Ishod utakmice:

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#1 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 2,035 postova
  • 278 lajk(ova)
  • Time Online: 98d 7h 9m 19s

Postirano 09 March 2020 - 09:05

Aston-Villa-vs-Chelsea-2012-2013.jpg

21735466-0-image-a-31_1575329651739.jpg

Borba za mjesto u Ligi prvaka se nastavlja, slijedi nam izuzetno bitna utakmica u gostima kod AV, koja je praktički must win.
Vaša očekivanja, bi li izveli isti sastav kao protiv Evertona ili bi napravili neke manje izmjene?
Što se mene tiče možda bih jedino ubacio Tomorija umjesto Zoume

<p>provokator</p>

#2 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,834 postova
  • 5832 lajk(ova)
  • Time Online: 158d 5h 33m 48s

Postirano 09 March 2020 - 09:22

Borba za mjesto u Ligi prvaka se nastavlja, slijedi nam izuzetno bitna utakmica u gostima kod AV, koja je praktički must win.
Vaša očekivanja, bi li izveli isti sastav kao protiv Evertona ili bi napravili neke manje izmjene?
Što se mene tiče možda bih jedino ubacio Tomorija umjesto Zoume

Napravio bih dve promene.
Tomori - Zuma i Dzejms - Azpi. Pedro je odigrao izuzetan mec protiv Evertona i zasluzuje da startuje pre Vilijana.
Sve ostalo i da hoce da menja, ne moze zbog povreda.

Ista takticka postavka kao juce i pobeda nece doci u pitanje.
Alonso da se ne vraca pozadi, samo da visi gore oko njihovog kaznenog da ne mogu da skupe odbranu i padace opet laki golovi.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#3 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 2,035 postova
  • 278 lajk(ova)
  • Time Online: 98d 7h 9m 19s

Postirano 09 March 2020 - 09:25

Da mogao bi James unutra komotno, slažem se, treba postaviti opet ovako što ofenzivnije i sabiti ih, moraju padati golovi
<p>provokator</p>

#4 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,834 postova
  • 5832 lajk(ova)

Postirano 09 March 2020 - 09:54

Kad god smo postavljali blok na svojoj polovini i cekali rivala u krilu naseg golmana primali smo golove. I na pocetku sezone kad smo napravili onaj fantastican niz i u poslednja dva meca stajali smo visoko na terenu i bili agresivni na sredini terena.
Pored Zorzinja i Kove ni muva nije mogla da prodje.
To se posle sve rashodovalo ali vraca Lampard stvari na mesto.
Samo jako na svakog rivala!

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#5 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,700 postova
  • 4204 lajk(ova)
  • Time Online: 180d 6h 44m 42s

Postirano 09 March 2020 - 10:27

Nista ne bi mijenjao, sem jamesa i azpia al od toga nema nist.

Nek ne pametuje, izvedi isti sastav, dok ide ide. Nemamo mi bodova viska za eksperimentisat

#6 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 9,948 postova
  • 5115 lajk(ova)
  • Time Online: 375d 13h 17m 2s

Postirano 09 March 2020 - 11:41

Ma ja bih se ipak nadao da ce Tammy, CHO i Pulisic moci zaigrati, pa da njih gledamo umjesto ove gore trojke. Ipak je to Pedro i Willian koji su odigrali mec koji odrade u 3 mjeseca kako treba, sad opet patnja.

#7 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,834 postova
  • 5832 lajk(ova)

Postirano 09 March 2020 - 12:01

Ma ja bih se ipak nadao da ce Tammy, CHO i Pulisic moci zaigrati, pa da njih gledamo umjesto ove gore trojke. Ipak je to Pedro i Willian koji su odigrali mec koji odrade u 3 mjeseca kako treba, sad opet patnja.

Samo ako su 100% spremni i nikako drugacije.
Svi su igrali nedovoljno oporavljeni i izgubili smo ih na duze.

#8 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 9,948 postova
  • 5115 lajk(ova)
  • Time Online: 375d 13h 17m 2s

Postirano 09 March 2020 - 12:10

Doduse, ali eto barem jedan od njih neka se oporavi i ja sretan. Stvarno ne vjerujem ni da ce Willian niti Pedro odigrati isto kao protiv Evertona.

#9 Adi

Adi

Moderator

• Korisnik
  • 969 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 21d 12h 6m 31s

Postirano 09 March 2020 - 16:33

Poznavajući Lamparda. izvest će opet isti sastav kao protiv Evertona, bez obzira na to što ćemo sad neke igrače imati na raspolaganju. Dobro bi bilo da neko od krila bude spreman (Odoi i Pulišić) jer se slažem sa Diablom da će Pedro i Willian teško ponoviti onako dobre utakmice, pa da barem sa klupe ima ko ući.

Generalno očekujem pobjedu, ali više o tome kad se približi datum odigravanja utakmice. Sviđa mi se ovaj optimizam na anketi.

Vodja parade heterosekusalaca

#10 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,079 postova
  • 4832 lajk(ova)
  • Time Online: 70d 17h 22m 26s

Postirano 09 March 2020 - 21:08

Prvo mislim da je nemoguće očekivati bilo koga od pomenutih da startuje.

Pulisic, nije igrao jako dugo, ne igra čak ni za rezerve, nije sigurno u formi da počne utakmicu i odigra 60 minuta a kamo li više

Ruben isto tako, čitao sam još mu fali fitnessa da bi bio spreman

Odoiu se vratila povreda i vjerovatno ga nece biti jos par sedmica

Ne očekujem ni Kovu ni Kantea.

Koliko god dobri bili, niko od prve trojice mi ne bi startovao samo iz razloga jer su van forme i ne treba ih siliti još uvijek.

Što se tiče same utakmice, naravnoi ja bih uvijek gurao Jamesa i Tomoria ali ne vjerujem da će biti nešto od toga, postava vjerovatno ista kao protiv Evertona, nadam se da će i rezultat biti sličan :D

4 od sledećih 6 utakmica su protiv ekipa koje su na začelju tabele trenutno (svi osim Bournemoutha) dakle na papiru to izgleda lagano ali svi znamo kako ti klubovi kidaju u ovakvim utakmicama, tako da je sve moguće. 

Ipak minimum 4 od 6 ovih utakmica bi trebalo dobiti imamo kvalitet za to i to mjesto u LŠ se mora osigurati.

Villa igra lijep fudbal, Grealish igra lijep fudbal. Gledao sam finale protiv City-a i držali su se jako dobro, na kraju mogli i do produžetaka, lijepa ekipa ove sezone sa gotivnim trenerom koji je njihov fan od malena. Jedna od ekipa za koje bi mi žao bilo da ispadnu iako bi to značilo da bi Grealish bio dostupan za mnogo manje para.

Uz sve probleme ove sezone, pored zabrane transfera, prodaje dobrih igrača i povreda prvotimaca i dalje se borimo na tri fronta. Iskreno po meni za svaku pohvalu.

Mada uz trenutno stanje u klubu treba postaviti neke prioritete a to su Liga i FA Cup, što se Lige Šampiona tiče, ne znam iskreno, možda bih i bacio sve karte u napad u prvom poluvremenu pa šta bude ipak im neće igrati Koman i Lewa.

#11 Adi

Adi

Moderator

• Korisnik
  • 969 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 21d 12h 6m 31s

Postirano 09 March 2020 - 22:01

Uz sve probleme ove sezone, pored zabrane transfera, prodaje dobrih igrača i povreda prvotimaca i dalje se borimo na tri fronta. Iskreno po meni za svaku pohvalu.

Sto se tice treceg fronta (Liga Prvaka) imamo još jednu utakmicu da odradimo, tako da računaj 2.

Vodja parade heterosekusalaca

#12 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,047 postova
  • 4752 lajk(ova)
  • Time Online: 157d 23h 58m 38s

Postirano 09 March 2020 - 22:09

hajmoooooo

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan