Skoči na sadržaj

Foto

Round 1/8: Chelsea vs Liverpool 03.03. (uto. 20:45)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
24 odgovora na ovu temu

#21 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,079 postova
  • 4832 lajk(ova)
  • Time Online: 70d 17h 22m 26s

Postirano 03 March 2020 - 23:46

Da smo birali bolji tajming za utakmicu sa Lpoolom ne bi je izabrali. Ekipa umorna, neki igrači su vidno sagorili (Robertson) i vidi se pad forme i motivacije uopšteno. U zadnjih mjesec dana nisu poštene utakmice odigrali i vezao se niz loših rezultata i evo u kratko vrijeme tri poraza bez da daju gol (pa čak i nama).

Tu njihovu lošinu smo iskoristili i bili jako dobri i može se reći rutinski ih rješili, na kraju sa samo dva gola u mreži. Uz to izasao je i pred sami kraj utakmice (cirka 92. minuta) podatak da od 31-og minuta nisu imali šut u okvir gola. 

Naravno želim i iskoristiti priliku da se zahvalim Fabinhu sto je odigrao utakmicu u stilu Bakayoka, prekucao je igricu večeras.

Što se nas tiče, bilo je par nedostataka ali ono što se najviše vidi, kakve su nam ovo kontre majko moja, imali smo četiri, četiri kontre od kojih su tri morale da se završe sa golom.

Pedro, jebi ga šta da kažem nisam očekivao od njega onako traljav šut.

Barkley 1x, koje je prvo i osnovno pravilo u kontra napadu, gdje lopta ide moj Ross-e, dovuče loptu do kaznenog čovjek i na kraju posla kurčev pas. Drugi put haman isto uradio, samo ovoga puta imao malo i sreće što je Fabinho klocina i što ga nije smio dirati. Naravno za pohvalu je to što je zabio golčinu i što je dobro povukao te kontre ali mora jednostavno mora gurnuti tu loptu na krilo u onim situacijama (naravno taj pas ide ranije ne kada dođe do kaznenog jebenog).

Na kraju Mason Mount, kakav je ono kurčev šut hljeb te dragi jebo dok je Giroud sam u sredini, nigdje nikoga sine moj.

Kepa se vratio, nadam se za stalno, Rudiger opet pokazuje da je klocina i da ima IQ kakadua dok mi je Zoumatelo bio dobar.

Daj sad nekog laganog da možemo da se bijemo za to 4. mjesto u ligi

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#22 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 2,035 postova
  • 278 lajk(ova)
  • Time Online: 98d 7h 9m 19s

Postirano 03 March 2020 - 23:57

Sveukupno jako dobra tekma bila za gledati, propuh i jedna i druga obrana. Ipak sveukupno mi smo bili bolji sa dosta izglednijim prilikama i zicerima, dok s druge strane Kepa se vratio u velikom stilu
<p>provokator</p>

#23 Adi

Adi

Moderator

• Korisnik
  • 969 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 21d 12h 6m 31s

Postirano 04 March 2020 - 00:22

Nisam mogao gledati, ali evo po nekim komentarima mogu dosta toga da zaključim. Šteta što nam niko ne može garantovati da ćemo za vikend moći ovo da ponovimo.

Vodja parade heterosekusalaca

#24 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,079 postova
  • 4832 lajk(ova)
  • Time Online: 70d 17h 22m 26s

Postirano 04 March 2020 - 00:48

Post se sviđa 2 članova
Spaha  , skaro  

#25 Spaha

Spaha