Skoči na sadržaj

Foto

Champions League - Round of 16: Chelsea vs Bayern Munich (25.02. uto. 21h)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
67 odgovora na ovu temu

#61 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 4,674 postova
  • 3547 lajk(ova)
  • Time Online: 224d 6h 46m 8s

Postirano 25 February 2020 - 23:22

Ja bas mislim da ne bi. Ovaj Flick ih je bas utegao dobro, igraju kao iz najboljih dana Jupa Hejnkesa, bukvalno isti fudbal, na snagu i trku sa puno presinga i malo komplikovanja samo direktno, bas igraju atomski fudbal. To sam najbolje vidio u njihovoj utakmici protiv Borusije kada su ih zgazili 4:0, na poluvremenu bilo 18:1 u sutevima. Ko da su igrali protiv Zelje a ne Dortmunda. Po meni je Bayern glavni favorit za osvajanje.

#62 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 395 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 15h 32m 38s

Postirano 25 February 2020 - 23:33

Niko ne spori da imaju i jaci i bolji i skuplji tim. Ali tim nema pravo da see predaje pre pocetka tekme. Te price kod nas igraju mladi neiskusni igraci iz championshipa tek ne mogu da slusam. Veceras je u startnih 11 bilo 2 igraca iz championshipa kao sto je kod njih bio Dejvis koji je doveden iz ko zna gde. Prosek godina isti. Pa i kad pogoedamo cene igraca, jaci su ali ne 3 puta kao sto je to izgledalo na terenu. Oni su nas veceras dobili u tehnici (razumljivo) trcanju (nerazumljivo) borbi (nerazumljivo) zelji (nerazumljivo). Dakle igras na svom terenu, postoje stvari i koje idu i tebi u prilog a ti izadjes da izgubis sa sto manje golova u mrezi. To je pickast stav i to iole ozbiljan trener ne bi dozvolio. Sa tim stavom niko nikad i nigde nece osvojiti nista. Tako se ne postaje fudbaler sampion. Tako se postaje suvi prosek. A ako to misli i klub, onda slobodno nek forsira Lamparda. I drvo moze da se obradi i da lici na nesto a kamoli igrac.

#63 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,079 postova
  • 4832 lajk(ova)
  • Time Online: 70d 17h 22m 26s

Postirano 25 February 2020 - 23:44

Ja bas mislim da ne bi. Ovaj Flick ih je bas utegao dobro, igraju kao iz najboljih dana Jupa Hejnkesa, bukvalno isti fudbal, na snagu i trku sa puno presinga i malo komplikovanja samo direktno, bas igraju atomski fudbal. To sam najbolje vidio u njihovoj utakmici protiv Borusije kada su ih zgazili 4:0, na poluvremenu bilo 18:1 u sutevima. Ko da su igrali protiv Zelje a ne Dortmunda. Po meni je Bayern glavni favorit za osvajanje.

Gledao sam tu tekmu isto tako sam ih gledao kad su dobili petardu od Eintrachta. Ne osporavam, jesu dobri, sjećam se da sam pisao da nam slijedi pušenje ukoliko uđu u formu i bukvalno nakon izvlačenja parova za LŠ su ušli u formu. Fali i njima još malo igrač dva u defanzivnom aspektu da dostignu onaj bayern koji je gazio.

#64 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 4,674 postova
  • 3547 lajk(ova)
  • Time Online: 224d 6h 46m 8s

Postirano 26 February 2020 - 07:53

Gledao sam tu tekmu isto tako sam ih gledao kad su dobili petardu od Eintrachta. Ne osporavam, jesu dobri, sjećam se da sam pisao da nam slijedi pušenje ukoliko uđu u formu i bukvalno nakon izvlačenja parova za LŠ su ušli u formu. Fali i njima još malo igrač dva u defanzivnom aspektu da dostignu onaj bayern koji je gazio.

Pa ne mozes porediti Kovaca i Flicka, razlika ogromna, razlika u igri i pristupu neuporediva.

#65 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,834 postova
  • 5832 lajk(ova)
  • Time Online: 158d 5h 33m 48s

Postirano 26 February 2020 - 18:05

Kazu da ce Leva propustiti revans zbog povrede.
Kud primismo tri komada majku mu :D

#66 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,079 postova
  • 4832 lajk(ova)

Postirano 26 February 2020 - 18:40

Problem je sto se ova ekipa predala i prije prve utakmice. Sjetimo se protiv barselone kada smo isto ovako bili underdogs kako smo odigrali na bridgeu, sa koliko borbe i želje. Sinoć je malo igrača pokazalo to, dok se nekolicina usrala u gaće.

Dok mentalno ne stanu na noge i ne ojačaju ne moze se bog zna sta od njih ocekivati.
Vjerujem i da Lampard tu radi sve što se može i da zna svoj posao u tom segment (makar se to dalo zakljuciti po nekim izjavama) ali taj problem igrac mora sam sa sobom rjesiti

#67 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,047 postova
  • 4752 lajk(ova)
  • Time Online: 157d 23h 58m 38s

Postirano 26 February 2020 - 21:55

Sa ovakvim rezultatima ne preostaje nam nista drugo nego da napadnemo svom snagom. Zato i ocekujem vise od utakmice na Alianz Areni.

Hocu reci, vjerujem u cuda, jbg, i prethodne dvije-tri sezone smo gledali spektakularne utakmice, zasto i ova nasa ne bi bila takva?

#68 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,079 postova
  • 4832 lajk(ova)

Postirano 26 February 2020 - 22:05

Majku vam jebem jadnu, pičkastu. 

Gledam ovaj Lyon bez najboljih igrača, kako se ljudi bore, kako ginu i kako kidaju i vode.

Ne seru o razlici u kvalitetu (koja je ogromna), ne seru o tome kako imaju problema sa povredama (a malo je reći da ih imaju), izašli su na svoj stadion sa namjerom da daju sve od sebe a ne ko ove naše pičke koje su se usrale i traže izgovore zato što su jadni i zato što ih zaboli kurac za ovaj poraz.

Nabijem vas na kurac haman sve kolektivno

Post se sviđa 1 članu
Whisper  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan