Skoči na sadržaj

Foto

Chelsea u Premiershipu 2019/20

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
147 odgovora na ovu temu

Anketa: Chelsea u Premiershipu 2019/20

Koju poziciju očekujete na kraju sezone ?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#141 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 2,752 postova
  • 520 lajk(ova)
  • Time Online: 120d 13h 52m 34s

Postirano 30 July 2020 - 12:43

Most Influencial Player, Most Impactful Player

Hajde neka se izjasni ko je pravio ove kategorije. Skaro da nisi ti?

Neke sam preuzeo, a neke dodao. Te su bile i imaju smisla, tj nisu iste. Prva se odnosi na općenito utjecaj na igru, ne toliko na direktni doprinos u golovima. Druga se više misli na doprinos u golovima

#142 rustincohle

rustincohle
  • Korisnik
  • 2,719 postova
  • 3078 lajk(ova)
  • Time Online: 99d 19m 9s

Postirano 30 July 2020 - 12:48

Daj boga ti zvuči ko da je neka treba sa instagrama smišljala kategorije, pogotovo ove dvije. :D

Meni najbolji Pulišić, najgorih ima više, najmlađi najbolji Mount ili Abraham zbog dobrog početka i Kovačić možda najkonzistentniji.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#143 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,173 postova
  • 4802 lajk(ova)
  • Time Online: 162d 35m 12s

Postirano 30 July 2020 - 13:20

Player of the Year: Azpi
Young Player of the Year: Mount
Most Underrated Player: Zouma
Most Influencial Player: Pulisic
Most Improved Player: Kovacic
Most Impactful Player: Pulisic
Most Consistent Player: Kovacic
Most Overrated Player: Willian
Worst Player of the Year: Christensen

Azpiju skidam kapu, bilo je frustracija u pocetku, ali covjek je igrao na tri pozicije ove sezone, i evo u zavrsinici odlican bio. Nas kapiten, poslije njega vidim Cheeka ko nekog nasljednika ko bi mogao imati neki autoritet, nije da ga i Azpi ima, ali Azpi je borac, i to je nesto sto se nikako ne moze osporiti, kamo sreće da su i ostali bili borci kao i on.

Vidim svima je Kova igrac sezone, mogao bi i on umjesto Azpija, ali ja bih njega ipak u kategoriju most improved, ipak gotovo svi ovde bili protiv njegovog transfera, a pogotovo za tih 50mil jel koliko smo dali Realu za njega.

Mount realno nije ni imao konkurenciju, CHO povrijedjen, kurcobolja, Tomori zakovan za klupu, Abraham krenuo dobro i stao.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#144 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 1,536 postova
  • 257 lajk(ova)
  • Time Online: 31d 14h 36m 49s

Postirano 30 July 2020 - 13:28

Imali smo dvije različite polusezone. U prvoj su nas mladi nosili, Mount razvaljivao, Tomori se probio u prvu postavu, Abraham zabijao kao lud, James počeo da igra, Hudson-Odoi bio najbolji asistent kluba. Jedino Pulišić nije bio na višem nivou tada.

U drugom dijelu sezone su im se prvo priključili ovi ostali, a kasnije potpuno preuzeli ključeve ekipe. Giroud se ubacio u prvih 11, Alonso igrao jedno vrijeme dobro, Willian počeo da doprinosi i da se bori za ugovor, Azpilicueta se preporodio itd.

Čudno je kako nema Kantea nigdje u ovim nagradama što dijelimo. Samo da se hoće fino oporaviti i biti kao nekada. Bit će nam nenormalno značajan, jer će i sljedeće sezone odbrana zaostajati za ostatkom tima.

#145 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,549 postova
  • 8094 lajk(ova)
  • Time Online: 346d 19h 30m 9s

Postirano 30 July 2020 - 14:12

Vidim svima je Kova igrac sezone, mogao bi i on umjesto Azpija, ali ja bih njega ipak u kategoriju most improved, ipak gotovo svi ovde bili protiv njegovog transfera, a pogotovo za tih 50mil jel koliko smo dali Realu za njega.

Ja sam odavno rekao da je Kova hrvatski Modric i da ce biti dobar. :D

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#146 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 10,363 postova
  • 5301 lajk(ova)
  • Time Online: 385d 10h 47m 39s

Postirano 30 July 2020 - 17:47

Player of the Year: Mount
Young Player of the Year: Abraham
Most Underrated Player: CHO
Most Influencial Player: Azpilicueta
Most Improved Player: Pulisic
Most Impactful Player: Giroud
Most Consistent Player: Azpilicueta
Most Overrated Player: Willian
Worst Player of the Year: Christensen

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#147 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,914 postova
  • 5290 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 18h 1m 58s

Postirano 30 July 2020 - 22:40

Player of the Year: Mateo Kovačić
Young Player of the Year: Mason Mount
Most Underrated Player: Fikayo Tomori
Most Influencial Player: Christian Pulisic
Most Improved Player: Reece James
Most Impactful Player: Tammy Abraham
Most Consistent Player: Azpilicueta
Most Overrated Player: Rudiger
Worst Player of the Year: Rudiger

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#148 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,302 postova
  • 12594 lajk(ova)
  • Time Online: 494d 18h 45m 18s

Titula

Postirano 31 July 2020 - 21:13

Igrac sezone je definitivno Kovacic. Najbolji i jedini konstantan, svi ostali su imali ili povrede ili velike oscilacije s padovima forme. Takodjer mislim da se Azpi dosta popravio ove godine u odnosu na proslu pod Sarrijem.

Pulisic je individualnom kvalitetom ubjedljivo nas najtalentovaniji igrac i jedini je u stanju prelomiti mec jednim potezom. Mnogo nam je nedostajao u onom periodu sezone kad je bio povrijedjen a i Lampard je srao dosta stavljajuci ga na klupu. Vidjelo se poslije restarta koliko je znacajan.

Ziru i Abraham su podjednak doprinos imali u razlicitim dijelovima sezone. Minutaza koju je Bacuaji imao, posebno jedno vrijeme dok je Tammy van stroja, je potpuni promasaj. Srecom Ziru je zadrzao svjezinu i odigrao kvalitetnu zavrsnicu sezone, iznio teret dok se Abraham vracao u formu. 

Kepa je imao ocajnu sezonu, ali daleko najlosiji igrac u kadru nam je Christensen. Ostali svi su barem nekoliko tekmi dobro odigrali, od ovoga ja ne pamtim nijednu, eventualno mozda samo jednu. U odnosu na minutazu katastrofalno.

Od ovih omladinaca svi su fantastican iskorak napravili, iz druge lige doci na vrhunski nivo i pokazati da pripadaju tu je sjajno. Mislim na Tomorija, Abrahama, Jamesa i Mounta. Od Odoija i Loftusa se ocekuje tek iduce sezone pravi fudbal.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan