Jump to content

Chelsea u Premiershipu 2019/20


Kun Aguer0

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 149
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Lester ima + sefild i totenhem. Izgubice tu 2 ili 3 boda. Skupa ne verujem da ce vise od 6 uzeti a u kakvoj su formi ne bi me iznenadilo da uzmu 2 do kraja.


Bas tako nema sanse da Lester uzme dvije do kraja. Plus nema im najboljeg stopera zbog crvenog kartona.
Link to comment
Share on other sites

Nakon ovog ako ne uspijemo, sami smo si krivi. Imamo težak raspored ali oni imaju još teži, još igraju međusobno. Mišljenja sam čak kako će i 5 bodova biti dosta
Ovo je jedna od lošijih borbi za top4, ne zna se tko je gori. Barem je zanimljivo
Link to comment
Share on other sites

Ovo je jedna od lošijih borbi za top4, ne zna se tko je gori. Barem je zanimljivo

 

Ne može biti gora od prošlogodišnje nikako, u zadnjih 5 kola United nije dobio nijednu, a mi, Tottenham i Arsenal po jednu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Moje mišljenje:

Player of the Year: Kovačić
Young Player of the Year: Mount
Most Underrated Player: CHO
Most Influencial Player: Pulisic
Most Improved Player: Zouma
Most Impactful Player: Giroud
Most Consistent Player: Azpilicueta
Most Overrated Player: Willian
Worst Player of the Year: Christensen

Pokušao sam ne ponavljati istog igrača u više kategorija, vaš red je sada!
Link to comment
Share on other sites

Player of the Year: Kovačić
Young Player of the Year: Mount
Most Underrated Player: Zouma
Most Influencial Player: Pulisic
Most Improved Player: Zouma
Most Impactful Player: Giroud
Most Consistent Player: Azpilicueta
Most Overrated Player: Willian
Worst Player of the Year: Kepa

Kod mene samo dvije izmjene, Zouma u dvije kategorije i Kepa umjesto Christensena.
Link to comment
Share on other sites

Player of the Year: Kovačić
Young Player of the Year: Mount
Most Underrated Player: Tomori
Most Influencial Player: Pulisic
Most Improved Player: Zouma
Most Impactful Player: James
Most Consistent Player: Azpilicueta
Most Overrated Player: Jorginho
Worst Player of the Year: Christensen

Mount i Kovacic bi inace bili u vise kategorija, ali nisam ni ja htio da ponavljam igrace
Link to comment
Share on other sites

PotY: Pulisic

Young PotY: Abraham

Most Underrated Player: Giroud
Most Influencial Player: Kovacic
Most Improved Player: Mount/Reece
Most Impactful Player: Pulisic
Most Consistent Player: Kepa, consistently bad :D
Most Overrated Player: CHO
Worst Player of the Year: Kepa, a mogao bi i recimo Bats tu da da upadne, retko je igrao, al to sto je igrao je bilo toliko lose da niko ne racuna vise na njega.

Link to comment
Share on other sites

Player of the Year: Kovačić
Young Player of the Year: Mount
Most Underrated Player: Zouma
Most Influencial Player: Pulisic
Most Improved Player: Kovacic
Most Impactful Player: Pulisic
Most Consistent Player: Kovacic
Most Overrated Player: Willian
Worst Player of the Year: Christensen, Rudiger, Kepa, Willian (nek uzme ko sta voli 🤣)
Link to comment
Share on other sites

Most Influencial Player, Most Impactful Player
 
Hajde neka se izjasni ko je pravio ove kategorije. Skaro da nisi ti?

Neke sam preuzeo, a neke dodao. Te su bile i imaju smisla, tj nisu iste. Prva se odnosi na općenito utjecaj na igru, ne toliko na direktni doprinos u golovima. Druga se više misli na doprinos u golovima
Link to comment
Share on other sites

Daj boga ti zvuči ko da je neka treba sa instagrama smišljala kategorije, pogotovo ove dvije. :D

 

Meni najbolji Pulišić, najgorih ima više, najmlađi najbolji Mount ili Abraham zbog dobrog početka i Kovačić možda najkonzistentniji.

Link to comment
Share on other sites

Player of the Year: Azpi
Young Player of the Year: Mount
Most Underrated Player: Zouma
Most Influencial Player: Pulisic
Most Improved Player: Kovacic
Most Impactful Player: Pulisic
Most Consistent Player: Kovacic
Most Overrated Player: Willian
Worst Player of the Year: Christensen

Azpiju skidam kapu, bilo je frustracija u pocetku, ali covjek je igrao na tri pozicije ove sezone, i evo u zavrsinici odlican bio. Nas kapiten, poslije njega vidim Cheeka ko nekog nasljednika ko bi mogao imati neki autoritet, nije da ga i Azpi ima, ali Azpi je borac, i to je nesto sto se nikako ne moze osporiti, kamo sreće da su i ostali bili borci kao i on.

Vidim svima je Kova igrac sezone, mogao bi i on umjesto Azpija, ali ja bih njega ipak u kategoriju most improved, ipak gotovo svi ovde bili protiv njegovog transfera, a pogotovo za tih 50mil jel koliko smo dali Realu za njega.

Mount realno nije ni imao konkurenciju, CHO povrijedjen, kurcobolja, Tomori zakovan za klupu, Abraham krenuo dobro i stao.

Link to comment
Share on other sites

Imali smo dvije različite polusezone. U prvoj su nas mladi nosili, Mount razvaljivao, Tomori se probio u prvu postavu, Abraham zabijao kao lud, James počeo da igra, Hudson-Odoi bio najbolji asistent kluba. Jedino Pulišić nije bio na višem nivou tada.

 

U drugom dijelu sezone su im se prvo priključili ovi ostali, a kasnije potpuno preuzeli ključeve ekipe. Giroud se ubacio u prvih 11, Alonso igrao jedno vrijeme dobro, Willian počeo da doprinosi i da se bori za ugovor, Azpilicueta se preporodio itd.

 

Čudno je kako nema Kantea nigdje u ovim nagradama što dijelimo. Samo da se hoće fino oporaviti i biti kao nekada. Bit će nam nenormalno značajan, jer će i sljedeće sezone odbrana zaostajati za ostatkom tima.

Link to comment
Share on other sites

Vidim svima je Kova igrac sezone, mogao bi i on umjesto Azpija, ali ja bih njega ipak u kategoriju most improved, ipak gotovo svi ovde bili protiv njegovog transfera, a pogotovo za tih 50mil jel koliko smo dali Realu za njega.

 

 

Ja sam odavno rekao da je Kova hrvatski Modric i da ce biti dobar. :D
 

Link to comment
Share on other sites

Player of the Year: Mount
Young Player of the Year: Abraham
Most Underrated Player: CHO
Most Influencial Player: Azpilicueta
Most Improved Player: Pulisic
Most Impactful Player: Giroud
Most Consistent Player: Azpilicueta
Most Overrated Player: Willian
Worst Player of the Year: Christensen

Link to comment
Share on other sites

Player of the Year: Mateo Kovačić
Young Player of the Year: Mason Mount
Most Underrated Player: Fikayo Tomori
Most Influencial Player: Christian Pulisic
Most Improved Player: Reece James
Most Impactful Player: Tammy Abraham
Most Consistent Player: Azpilicueta
Most Overrated Player: Rudiger
Worst Player of the Year: Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Igrac sezone je definitivno Kovacic. Najbolji i jedini konstantan, svi ostali su imali ili povrede ili velike oscilacije s padovima forme. Takodjer mislim da se Azpi dosta popravio ove godine u odnosu na proslu pod Sarrijem.

Pulisic je individualnom kvalitetom ubjedljivo nas najtalentovaniji igrac i jedini je u stanju prelomiti mec jednim potezom. Mnogo nam je nedostajao u onom periodu sezone kad je bio povrijedjen a i Lampard je srao dosta stavljajuci ga na klupu. Vidjelo se poslije restarta koliko je znacajan.

 

Ziru i Abraham su podjednak doprinos imali u razlicitim dijelovima sezone. Minutaza koju je Bacuaji imao, posebno jedno vrijeme dok je Tammy van stroja, je potpuni promasaj. Srecom Ziru je zadrzao svjezinu i odigrao kvalitetnu zavrsnicu sezone, iznio teret dok se Abraham vracao u formu. 
 

Kepa je imao ocajnu sezonu, ali daleko najlosiji igrac u kadru nam je Christensen. Ostali svi su barem nekoliko tekmi dobro odigrali, od ovoga ja ne pamtim nijednu, eventualno mozda samo jednu. U odnosu na minutazu katastrofalno.

 

Od ovih omladinaca svi su fantastican iskorak napravili, iz druge lige doci na vrhunski nivo i pokazati da pripadaju tu je sjajno. Mislim na Tomorija, Abrahama, Jamesa i Mounta. Od Odoija i Loftusa se ocekuje tek iduce sezone pravi fudbal.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...