Skoči na sadržaj

Foto

Chelsea u Premiershipu 2019/20

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
45 odgovora na ovu temu

Anketa: Chelsea u Premiershipu 2019/20

Koju poziciju očekujete na kraju sezone ?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#41 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,203 postova
  • 2087 lajk(ova)
  • Time Online: 73d 14h 27m 16s

Postirano 18 February 2020 - 22:36

Mogo bi nas dokrajcit Mourinho.

#42 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 4,611 postova
  • 3517 lajk(ova)
  • Time Online: 222d 9h 9m 32s

Postirano jučer, 13:00

Da cujem vase misljenje, sta mislite kako bi prosli ove sezone da imamo Hazarda i opravljenog RLC-a u ekipi kao prosle godine? Licno smatram da bi imali najmanje 10+ bodova vise i vec bi hladili muda kada je top 4 u pitanju. 

Ove godine je toliko bilo utakmica gdje smo sabili protivnika u njihov sesnaesterac ali nismo znali kako zavrsiti i postici pogodak.  Ponajvise falila nam je lucidnost Hazarda koji je bio kljucan upravo u tome kada se protivnik povuce i kad aje tesko razbiti tu odbranu.

Trenutno nam glavnu rijec vode igraci kojima je ovo prvo iskustvo igranja u Premiershipu, omladinci koji su do juce igrali Championship. Ne treba zaboraviti i da ove sezone uprkos odlasku Hazarda mi imamo konstantno problema sa povredama sto dodatno otezava posao Franku.

Ja kad god realnije malo razmislim o situaciji i ovoj ekipi zajedno sa trenerom, shvatim da svi zajedno rade itekako dobar posao, uprkos losem bodovnom saldu, nekim izgubljenim utakmicama i slicno. Shvatim da imamo konacno zdravu sredinu u kojoj je pruzena sansa mladim igracami da pokazu sta znaju. Rijesili smo se nekih igraca koji nisu kurcu valjali sto nam daje potrebnu nadu da cemo se i ostalih parazita u vidu Williana, Pedra, Alonsa, Bacuaija i ostalih rijesiti. Takodjer, januarski prelazni rok u kome nikog nismo doveli jasno govori da vise necemo dovoditi poluigrace samo da bi se neko doveo, nego se ceka prava prilika za pravog igraca. I da, konacno imamo trenera koji voli ovaj klub, neko ko je dio ovog kluba a ne samo neko ko je tu dosao zbog novca. 

Sve ovo daje veliki optimizam za buducnost a top 4 ce samo ubrzati i olaksati neke stvari u ostvarivanju vecih ciljeva. Ja sam zaista optimistican glede buducnosti ovog kluba, rekao bih konacno.

Post se sviđa 1 članu
Adi  

#43 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,738 postova
  • 5811 lajk(ova)
  • Time Online: 154d 3h 34m 1s

Postirano jučer, 14:18

Vrlo retko se bavim "sta bi bilo kad bi bilo" pricma al evo zbog tebe izuzetak.

Ali odgovoricu ti pitanjem :D
Sta bi bilo kad bi bilo da mi imamo Azara i RLCa ali da su Junajted i Totenhem u potrebnoj formi za borbu za top4?
Ne mozes nama dati dva takva igraca a njih ostaviti u kanalu. Nije posteno jebiga :D

#44 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 4,611 postova
  • 3517 lajk(ova)
  • Time Online: 222d 9h 9m 32s

Postirano jučer, 14:23

Masis poentu. Najmanje su bitni bodovi u ovom trenutku, al eto spomenuo sam i bodove jer je smo ih gubili ne zbog lose igre nego zbog individualne nekvalitete. Vise sam paznju usmjerio na zbivanja u i oko kluba u ovom trenutku ali eto, ne bi ti bio ti kad ne bi kontrirao :D

#45 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,859 postova
  • 813 lajk(ova)
  • Time Online: 98d 15h 5m 58s

Postirano jučer, 14:29

United nije u formi za top 4 već 5 godina, to je isto ko da kažeš a šta bi bilo da je Newcastle u formi za top 4.

#46 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,738 postova
  • 5811 lajk(ova)
  • Time Online: 154d 3h 34m 1s

Postirano jučer, 14:46

Masis poentu. Najmanje su bitni bodovi u ovom trenutku, al eto spomenuo sam i bodove jer je smo ih gubili ne zbog lose igre nego zbog individualne nekvalitete. Vise sam paznju usmjerio na zbivanja u i oko kluba u ovom trenutku ali eto, ne bi ti bio ti kad ne bi kontrirao :D

Pa jedino taj deo tvog posta je pitanje, sve ostalo si objasnio sam. :D

Post se sviđa 1 članu
hamco  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan