Skoči na sadržaj

Foto

Chelsea u Premiershipu 2019/20

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
147 odgovora na ovu temu

Anketa: Chelsea u Premiershipu 2019/20

Koju poziciju očekujete na kraju sezone ?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#1 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,914 postova
  • 5290 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 18h 1m 58s

Postirano 25 January 2020 - 22:01

Htio da napisem nesto poslije ove tekme u FA Cupu i vidim nema prikladne teme, a znam da je uvijek bila ova tema gdje se pisalo i pametovalo.

Doduse svako takmicenje je imalo ovu temu ali buduci da nas i nije puno ostalo ova jedna je dovoljna

#2 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 10,203 postova
  • 6003 lajk(ova)
  • Time Online: 173d 16h 8m 34s

Postirano 25 January 2020 - 22:48

Od silnih drustvenih mreza ljudi vise nemaju vremena za forume :D 

Glasao sam za Top4, malo optimizma nije na odmet.

Mnogo nam zavisi i od ovog prelaznog roka. Uzda se nasa uprava u losu formu Junajteda i Totenhema previse. A i taj FFP, koji samo Celsi od svih klubova u Evropi postuje nam visi nad glavom. Marina i njeni patuljci su sracunali tacno koliko moze da se potrosi u ovom roku i nece dovesti nikoga ko se ne uklapa u finansijsku konstrukciju, moze Lampard da udara glavom o zid. 

Treba se sto pre osloboditi svih igraca na pozajmicama cije plate pokriva Celsi kao i visokih a stetnih ugovora Vilijana, Pedra, Alonsa...

Izmuzao nas je debelo Odoi za nov ugovor tako da ce sad i mladi igraci koji konkurisu za prvi tim ocekivati jake cifre, sto je dodatna glavobolja. 

Ne znam stvarno kako su smislili da klub funkcionise na principu samoodrzivosti, da svake godine bude u Top4 i koliko se toliko bori za trofeje ako se ne ulaze novac ili jos gore ulaze kao do sada, pogresno. 

Videcemo sta ce na leto da se desi. 

Da nam treba ozbiljnno ulaganje u igracki kadar, treba nam. 

Mnogo, ali mnogo nam je potrebno da se u januaru zavrsi bar neki bitan transfer. Ali necu vise o tome, glupo je zaista.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#3 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,914 postova
  • 5290 lajk(ova)

Postirano 25 January 2020 - 22:57

Ja sam htio napisati koliko je ova ekipa jebeno baksuzna kada je u pitanju primanje golova.

Evo sad protiv Arsenala iz dva suta dva gola, Newcastle gol u zadnjoj minuti, Brajton Jahakanallah makazice neke uvali, Bormut isto kurcev gol, gol Ziyecha u LP itd... dakle ne pamtim kad sam gledao ekipu koja je primila toliko debilnih golova nego ova naša.

Tačno mislim da kad protivnik ne bi ni jednom šutnuo na gol da bi neko pred kraj tekme vratio loptu Kepi, ona bi mu prosla ispod noge i zavrsila u golu.

U početku sezone smo bili loši nazad, bilo je propuha... Evo sad se to kao malo i popravilo (osim sto branimo prekide gore od Leotara) ali taj baksuzluk kod primanja golova od ekipa koje ne naprave ni jednu jebenu sansu...

Evo i večeras, kurčev i tuzan gol smo primili

#4 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 10,203 postova
  • 6003 lajk(ova)

Postirano 25 January 2020 - 23:22

Ja sam htio napisati koliko je ova ekipa jebeno baksuzna kada je u pitanju primanje golova.

Evo sad protiv Arsenala iz dva suta dva gola, Newcastle gol u zadnjoj minuti, Brajton Jahakanallah makazice neke uvali, Bormut isto kurcev gol, gol Ziyecha u LP itd... dakle ne pamtim kad sam gledao ekipu koja je primila toliko debilnih golova nego ova naša.

Tačno mislim da kad protivnik ne bi ni jednom šutnuo na gol da bi neko pred kraj tekme vratio loptu Kepi, ona bi mu prosla ispod noge i zavrsila u golu.

U početku sezone smo bili loši nazad, bilo je propuha... Evo sad se to kao malo i popravilo (osim sto branimo prekide gore od Leotara) ali taj baksuzluk kod primanja golova od ekipa koje ne naprave ni jednu jebenu sansu...

Evo i večeras, kurčev i tuzan gol smo primili

Ma ti baksuzni golovi dolaze do izrazaja uglavnom jer smo napadacki mnogo losi i ne uspevamo da stavimo meceve pod kontrolu na vreme. Da je veceras realizovana polovina sansi taj gol niko ne bi ni spomenuo. I to nije samo vec se ponavlja previse puta ove sezone. Patimo se sa stvaranjem sansi, a onda kada ih stvorimo - ne koristimo ih u dovoljnoj meri. I to naravno stvara domino efekat pa odbrana i Kepa trpe neverovatan pritisak i kritike. Ne branim nikoga sad. samo kazem da su sve te stvari usko povezane i da ceo tim ispasta zbog toga.

#5 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 4,928 postova
  • 3672 lajk(ova)
  • Time Online: 231d 20h 13m 17s

Postirano 25 January 2020 - 23:55

Pa to i Lampard govori, svjestan je i on. Mada ne bih se slozio da ne stvaramo puno sansi, stvaramo mi ih sasvim dovoljno, ne iskoristavamo ih. Takodjer fali nam i golova veznih igraca. Pulisic koji je bio najproduktivniji i davao golove je povrijedjen, Mount ispao iz forme a zabio dosta golova na pocetku, Willian opet nesto, sav je pritisak na Abrahamu jer je napadac i od njega se ocekuji golovi. Da ovi momci zabijaju kao u prvom dijelu sezone ne bi se ni Abraham toliko kritikovao kao i Lampard, ali cinjenica je da stvaramo prilike ali ih ne koristimo.

Elem glasao sam da cemo zavrsiti u top4.

#6 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 1,536 postova
  • 257 lajk(ova)
  • Time Online: 31d 14h 36m 49s

Postirano 26 January 2020 - 00:06

Realno je da završimo u top4. Po svemu prikazanom u ovoj sezoni, mislim da smo idalje 4. u ligi. Barem smo imali jedan dobar mjesec, za razliku od ostalih timova ispod nas. Nakon toga smo upali u sivilo u kojem se nalaze Tottenham, United i Arsenal. Koji tim se prvi izvuće iz ovog kanala, završit će 4. Ja idalje nama dajem najveće šanse za to.

Pojačanja su neophodna i ne znam više šta se čeka. Problem je prva postava, problem je i klupa. Veliki broj članova prve postave bi trebalo u klubu ove veličine sjediti na klupi maksimalno. Ostatak lige nije toliko lošiji od nas. To potvrđuje broj igrača koji igraju u tim klubovima koji bi nam bili pojačanje kada bi došli.

#7 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,955 postova
  • 839 lajk(ova)
  • Time Online: 118d 8h 45m 8s

Postirano 26 January 2020 - 09:23

Što se tiće toga koliko stvaramo šansi, uputili smo 400 udaraca (2. u ligi, jedino City više) od toga 141 u okvir gola (3. u ligi, Liverpool samo jedan više).

Međutim po velikim šansama (big chances) imamo 65 isto kao i Leicester, ispred nas su naravno Liverpool (72) i City (91)

Zaključak: Stvaramo puno šansi, međutim ne baš kvalitetenih šansi. Ipak u svemu smo u top4 i ispred konkurencije za top 4 (United 138/357, 52 velike šanse)

#8 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 10,363 postova
  • 5301 lajk(ova)
  • Time Online: 385d 10h 26m 36s

Postirano 26 January 2020 - 15:51

Jednostavno ne zavrsavamo sanse i to je problem. Dodas odbranu kakvu imamo i dobijes ovu malu krizu.

#9 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,914 postova
  • 5290 lajk(ova)

Postirano 28 January 2020 - 00:22

Zato sam je rekao Diego Costa jebeni, Eden Hazard... jednostavno ljudi koji iz nicega zabiju gol, koji iz nicega naprave nesto. Jer kad su vidjeli svi da ne mogu da se otvore protiv nas(slabije ekipe) te moraju opet da zidaju bunker nastao je problem. 

Taj problem je sto mi nikako da probijemo taj bunker, nikako da zabijemo gol, da iskoristimo odmah prvu ili drugu sansu/polusansu... onda kad se to nacne ide dosta lakse

#10 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 10,203 postova
  • 6003 lajk(ova)

Postirano 28 January 2020 - 00:44

Zato sam je rekao Diego Costa jebeni, Eden Hazard... jednostavno ljudi koji iz nicega zabiju gol, koji iz nicega naprave nesto. Jer kad su vidjeli svi da ne mogu da se otvore protiv nas(slabije ekipe) te moraju opet da zidaju bunker nastao je problem. 

Taj problem je sto mi nikako da probijemo taj bunker, nikako da zabijemo gol, da iskoristimo odmah prvu ili drugu sansu/polusansu... onda kad se to nacne ide dosta lakse

Ima i kad smo nacinjali na vreme pa opet ostali bez pobede. Cim damo gol mislimo gotova utakmica, povedili smo.
Ne ide to tako.

#11 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,914 postova
  • 5290 lajk(ova)

Postirano 28 January 2020 - 00:52

Ima i kad smo nacinjali na vreme pa opet ostali bez pobede. Cim damo gol mislimo gotova utakmica, povedili smo.
Ne ide to tako.

I to svakako, ne mozes zabiti jedan gol Brajtonu i stati na tome...

#12 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,469 postova
  • 3105 lajk(ova)
  • Time Online: 93d 13h 8s

Postirano 02 February 2020 - 17:25

Toliko smo loši na 4.poziciji a i toliko su naši protivnici za Evropu loši da nam Liverpool bjezi čak 32 boda.
Nije Liverpool toliko superioran koliko su ostalo a i mi smo tu, preloši.
Otkad pratim fudbal, Premier Liga nikada nije bila slabija. Mislim na klubove u vrhu a to će se pokazati i u Evropi ovog proljeća.

#13 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 439 postova
  • 91 lajk(ova)
  • Time Online: 7d 11h 34m 57s

Postirano 02 February 2020 - 19:30

Toliko smo loši na 4.poziciji a i toliko su naši protivnici za Evropu loši da nam Liverpool bjezi čak 32 boda.
Nije Liverpool toliko superioran koliko su ostalo a i mi smo tu, preloši.
Otkad pratim fudbal, Premier Liga nikada nije bila slabija. Mislim na klubove u vrhu a to će se pokazati i u Evropi ovog proljeća.

Pa i ako ispadnemo nikakva steta. Naprotiv, samo korisno moze biti. Ne dao bog da nam se povredi i Abraham koji je u losoj formi, ugasili smo. Nemamo ekipu za dva fronta. Ovom timu samo dobar trening pomaze i to Lamps zna da radi pa kontam da ce doci i plodovi dobrog rada. Ali sto se tice pripreme meca taktike on nije jos dorastao timovima sa dna tabele.

#14 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,914 postova
  • 5290 lajk(ova)

Postirano 14 February 2020 - 00:08

#15 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 9,914 postova
  • 5290 lajk(ova)

Postirano 17 February 2020 - 21:00

41d49ad35215e03a88b74e32389e0cb7.png

#16 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,329 postova
  • 2118 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 10h 27m 22s

Postirano 17 February 2020 - 22:55

Ne pamtim goru sezonu, u 26 utakmica imamo 41 bod sto je 1,5 bodova po utakmici. Uzas jedva cekam da ispadnemo iz lige prvaka i da vise ne gledam ovu sramotu od igre.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#17 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 9,014 postova
  • 6300 lajk(ova)
  • Time Online: 138d 3h 38m 11s

Postirano 17 February 2020 - 22:58

Sekunde nisam optimistican sto se tice Top4. Nit imamo neku Bogzna kakvu igru nit rezultate. Od svake ozbiljnije ekipe gubimo.

Post se sviđa 2 članova
lampard8  , skaro  

#18 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 2,752 postova
  • 520 lajk(ova)
  • Time Online: 120d 13h 52m 34s

Postirano 17 February 2020 - 22:59

Pa ja mislim da više nitko ne očekuje top4, jasno je po formi kako su nas stigli, a sada će nas i prestići već iduće kolo. Očekujem da na kraju sezone zaostanemo 5+ bodova za 4.

#19 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,173 postova
  • 4802 lajk(ova)
  • Time Online: 162d 35m 12s

Postirano 17 February 2020 - 23:10

Top4 vise nije stvar ko je u kakvoj formi vec je stvar srece

Ovaj United ce izgubiti iducu utakmicu, bice ovde jos svega i svacega.

Post se sviđa 1 članu
Adi  

#20 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 1,536 postova
  • 257 lajk(ova)
  • Time Online: 31d 14h 36m 49s

Postirano 17 February 2020 - 23:21

Ne znam ni koliko bi nam moglo pomoći ispadanje iz svih mogućih kupova. Evo sad smo imali 10 dana da spremimo ovu utakmicu i ništa nismo spremili.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan