Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 21: Brighton & Hove Albion (A) / ned 01.01.2020. 13:30h

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
37 odgovora na ovu temu

#1 Adi

Adi

Moderator

• Korisnik
  • 762 postova
  • 46 lajk(ova)
  • Time Online: 17d 6h 58m 4s

Postirano 01 January 2020 - 11:37

Prva utakmica u ovoj godini. Neću biti u mogućnosti da je gledam, bit ću u putu. U prvom dijelu sezone je bilo 2:0 za nas kod kuće i to je bila jedna od prvih utakmica u kojima smo upisali clean sheet. Još jednom ću da napomenem da oni nisu ista ekipa od prošle sezone, dosta je igrača tu promijenjeno, a novi trener je promijenio i stil igre. Peti su u ligi po broju dodavanja, a znaju i iz prekida zaprijetiti preko dvometraša Burna i ostalih. Nadam se pobjedi i da se malo karte promiješaju. Recimo Barkley da odigra, ma šta god neko od nas mislio o toj ideji.

Vodja parade heterosekusalaca

#2 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 1,863 postova
  • 259 lajk(ova)
  • Time Online: 89d 8h 35m 21s

Postirano 01 January 2020 - 12:33

Dosta dobar sastav, Reece je tu, djeluje dosta ofanzivno, zadovoljan sam.
<p>provokator</p>

#3 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 4,482 postova
  • 3477 lajk(ova)
  • Time Online: 219d 21h 2m 53s

Postirano 01 January 2020 - 12:44

Da nam je jos samo jedan bek u vidu Chilwella koliko bi ova ekipa bila potentnija, ali dobro. Jorginho je zasluzio start zbog Arsenala ali licno bih stavio Kovacica. Imam osjecaj da ce biti najmanje 4+ golova na utakmici jer Brighton ove godine sa Potterom igra veoma ofanzivan fudbal. Mislim da nam to u ovom trenutku mnogo vise godi nego neki krkani koji igraju bunker. Treba se paziti Bissoume i Trossarda mada su i Alzate i Mooy takodjer dobri igraci. Visoki su poprilicno u odbrani pogotovo Dunk i Burn, valjda ne primimo opet iz prekida.

#4 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 802 postova
  • 297 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 13h 27m 5s

Postirano 01 January 2020 - 12:50

Samo Azpilikueta bode u oci, te Kovacic na klupi, ali ok, Jorginho je zasluzio start, a Kante dok bude registrovan kao Chelseajev igrac, do tad ce i igrati u prvoj postavi.

Idemo konacno pobjediti dvije uzastopno.

#5 pidy

pidy
  • Korisnik
  • 593 postova
  • 860 lajk(ova)
  • Time Online: 48d 3h 36m

Postirano 01 January 2020 - 12:57

Ceka Lamps da se otrijezne neki igraci. Ubacice ih u drugom poluvremenu

#6 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,576 postova
  • 5781 lajk(ova)
  • Time Online: 147d 13h 41m 41s

Postirano 01 January 2020 - 13:02

Zorzinjo i Kante slabo funkcionisu kao tandem, morace Maunt da se spusta dublje u teren kako bi lopte isle unapred, no dobro.
Fin nacin da se zapocne godina, uz utakmicu Celsija.
Ocekujemo bolje izdanje nego protiv Sautemptona, vise zelje i smisla u igri.
Vreme je za rani gol opet.

#7 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 13,990 postova
  • 12443 lajk(ova)
  • Time Online: 486d 18h 21m 8s

Postirano 01 January 2020 - 13:09

Sretno momci, idemo po pobjedu Gostujuca utakmica tako da ce im biti lakse igrati haha Svoj raji sa foruma sretna i uspjesna Nova, da ste mi zivi i zdravi i da se proslavi jos mnogo pobjeda zajedno

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#8 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 1,863 postova
  • 259 lajk(ova)

Postirano 01 January 2020 - 14:23

Nisam baš zadovoljan, previše loše raspoloženih pojedinaca. Pulisica nije bilo do ovog udarca u zadnjim minutama, Mounta isto nema nigdje, Abraham donosi loše odluke, ujebao dobru priliku sebičnošću.
Dobar mi je bio James
<p>provokator</p>

#9 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,576 postova
  • 5781 lajk(ova)

Postirano 01 January 2020 - 14:46

Igrali smo dvadesetak minuta dobro, posle je sve stalo i Brajton je preuzeo teren i igru.
Ne znam zasto nije izvrsen dodatan pritisak posle ranog gola da se proba da se mec stavi pod kontrolu jer bilo je vremena.
Nadam se boljoj igri i resavanju meca do 70og minuta.

Post se sviđa 1 članu
pidy  

#10 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 1,863 postova
  • 259 lajk(ova)

Postirano 01 January 2020 - 15:24

Odličan bod, ovdje smo zaslužili čisti poraz, ubili nas energijom, hvala Kepi za bod
<p>provokator</p>

Post se sviđa 1 članu
Emcomne  

#11 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,423 postova
  • 3097 lajk(ova)
  • Time Online: 93d 14m 3s

Postirano 01 January 2020 - 15:26

Odličan rezultat. Izvukli smo bod samo zahvaljujući Kepi. Inače, domaćin bio opasniji i bolji. Ne piše mi se ništa o našoj igri. Toliko očajno, jadno i nevoljno igraju da mi se ova igra gadi. Ali bukvalno gadi. Jebo ekipu koja neće da trči i da se trudi. Svejedno im.
Uskoro gubimo ovo 4. mjesto.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#12 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,576 postova
  • 5781 lajk(ova)

Postirano 01 January 2020 - 15:27

Cekam da se drugari Hamco i Kun naspavaju, otrezne, pogledaju snimak meca i objasne zasto smo se u DVADESETOM minutu utakmice potpuno povukli, prepustili teren i igru Brajtonu da bi branili mrtvih 0:1 koje, naravno nismo odbranili ?!
Sacekacu.

#13 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 1,863 postova
  • 259 lajk(ova)

Postirano 01 January 2020 - 15:32

Cekam da se drugari Hamco i Kun naspavaju, otrezne, pogledaju snimak meca i objasne zasto smo se u DVADESETOM minutu utakmice potpuno povukli, prepustili teren i igru Brajtonu da bi branili mrtvih 0:1 koje, naravno nismo odbranili ?!
Sacekacu.

Pa već je rekao hamco kako igramo dobro, a nemamo baš sreće. Ne smije se kritizirati lampard zbog igre
<p>provokator</p>

#14 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,777 postova
  • 4774 lajk(ova)
  • Time Online: 68d 20h 57m 23s

Postirano 01 January 2020 - 15:36

Sacekacu.

Gledao je Kun tekmu.

Igrali smo opet za kurac, dakle nabijem ih sve na novogodišnji kurac. Prvo poluvrijeme očajno i tih prvih 20 minuta je kurac zabio se neki kurčev gol iz kornera i to je to. Willian bio dobar u prvom, Kepa MOTM, James isto dobar.

Početak drugog poluvremena malo bolji ostatak, više nego očajan.

Opet ne razumijem kakvu priču poteniraš. Počela je bukvalno najbolja postava koju imamo, osim eto Kovačića koji kad je ušao je bio go kurac i samo faulove pravio, dakle ja sad čekam da ti meni objasniš kako je trener kriv za to što oni ne mogu da stvore 3 šanse protiv Brajtona. Sacekacu.

Pa već je rekao hamco kako igramo dobro, a nemamo baš sreće. Ne smije se kritizirati lampard zbog igre

Igramo kurac moj dobro.

I treba Iranski bogalj da ti zabije gol kad ne možeš tri šanse da stvoriš, dakle lik ne zabije 30 tekmi i sad zabije ove dvije i to je to, kraj njegove karijere, nikad ga više niko ni vidjeti ni spomenuti nece ali bitno da se meni posrao na glavu

#15 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 372 postova
  • 74 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 4h 38m 40s

Postirano 01 January 2020 - 15:41

Taman pomislio evo neke vajde i od ovog kepe kad sve usere. Njegov gol. Bio i ostao najveci kancer ekipe. O igri nema sta. Nadigrali su nas pre svega htenjem i borbom. Lampard fula i dalje. To sto ima produkcije od Wiliana i Abrahama ako je ima i to je to, ako i to sttane bum smo zestoko najebal. Da nisu man utd i tot bili u velikom kurcu sad bi bili 7. Mada nam se i to smesi kako je krenulo. 9 zadnjih meceva 3 pobede 5 porazza i ovaj x. I dalje ne mogu da verujem da vec 10 meceva od Pulusica Maunta nema ama bas nikakve koristi. Sad aj daj Sancha i Wernera pa da i njih igracki sahranimo.

#16 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 802 postova
  • 297 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 13h 27m 5s

Postirano 01 January 2020 - 15:48

Bezvoljno, bezidejno, veoma slabo, bez ikakve kreativnosti, bez presinga, bez brze igre, nigdje sanse, nigdje timske igre, ma nigdje nista.

Ne vrijedi komentarisati, ne vrijedi ih ni gledati. Od veceras ispadamo iz top 4, tako i treba, ko ih jebe. Ako se njima ne igra LP, ne moraju ni igrati, ja cu gledati 90 minuta kakvo god takmicenje bilo, al njima bi trebalo biti u cilju da su sto bolji.

Lampard ispuho, ne zna ni on sta radi. Necu ga ni pljuvati, niti govorit kako ima podrsku, ali s ovakvim rezultatima nece dugo, makar bio brat od Abramovica, a ne legenda kluba.

#17 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,576 postova
  • 5781 lajk(ova)

Postirano 01 January 2020 - 15:53

Pise u postu na koji si mi odgovorio zasto je trener kriv.
Je l to toliki problem priznati bar ponekad da je ekipa lose vodjena?
Oce ti pasti nesto na glavu ili sta?
Imali smo bolju igru, sanse, napade, loptu nekih 20,25 minuta. Onda se od toga odustalo, ekipa je stala u blok i cekali smo kontre koje nisu ni stigle, a i to sto je stiglo nismo realizovali.
Posteno smo napali tek u NADOKNADI vremena.

#18 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 4,482 postova
  • 3477 lajk(ova)
  • Time Online: 219d 21h 2m 53s

Postirano 01 January 2020 - 16:21

Gledo sam i ja mec, nismo ni zasluzili da pobjedimo. Ali jebo majku pasta god da se desi Lampard je kriv? Jestel vi vidjeli predstavu nekih pojedinaca, pa barem 5-6 igraca je bilo ko kurac, ni prosjecni nisu bili. Ajd ok shvatam kad te ne ide ali da ne trcis i ne trudis to ne mogu da shvatim. Tu je jedina greska Lamparda ali brate mili neki igraci mi poslije ove partije ne bi vidjeli terena barem 5 utakmica.

Ko da su mahmurni bili tako su igrali, ne mogu da vjerujem jebem im sve.

#19 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,576 postova
  • 5781 lajk(ova)

Postirano 01 January 2020 - 16:24

Gledo sam i ja mec, nismo ni zasluzili da pobjedimo. Ali jebo majku pasta god da se desi Lampard je kriv? Jestel vi vidjeli predstavu nekih pojedinaca, pa barem 5-6 igraca je bilo ko kurac, ni prosjecni nisu bili. Ajd ok shvatam kad te ne ide ali da ne trcis i ne trudis to ne mogu da shvatim. Tu je jedina greska Lamparda ali brate mili neki igraci mi poslije ove partije ne bi vidjeli terena barem 5 utakmica.

Ko da su mahmurni bili tako su igrali, ne mogu da vjerujem jebem im sve.

Ili za sve sto se desi krivi su igraci?

Istina je negde na sredini verovatno.

Samo sto ja nikad ne branim igrace a kritikujem samo trenera, dok mu ti bogami drzis stranu po svaku cenu.

#20 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,777 postova
  • 4774 lajk(ova)
  • Time Online: 68d 20h 57m 23s

Postirano 01 January 2020 - 16:38

Ili za sve sto se desi krivi su igraci?

Istina je negde na sredini verovatno.

Samo sto ja nikad ne branim igrace a kritikujem samo trenera, dok mu ti bogami drzis stranu po svaku cenu.

Samo mi nemoj reci da ja nisam kritikovao nikad Lamparda, pa jebao sam mu majku oba puta kad je poslije Tottenhama postavio formaciju sa tri u odbrani. Danas, formacija mi je bila sasvim ok, mislim i ja bih izveo istu (osim sto bi Williana stavio na tribine, radi svog zdravlja :D , iako je bio dobar danas) ali opet u napadu smo jako tupi, to je opet glavni problem po meni, bez nekih ideja prilika itd.

Kovačić i Cho usli i nista posebno uradili nisu, Kova lomio ljude, Cho nista jedna ona sansa i to je to, bolje da je Pulišić ostao. 

I da, istina je negdje na sredini jer nema logike da od ekipe koja je u prvih 10-15 kola igrala svaku utakmicu napadački, dodje ekipa koja protiv, pazi sad Brajtona, Sotona, Bournmountha, Evertona  i West Hama zabije DVA GOLA . O čemu mi pričamo, protiv ovih ekipa u prosjeku treba da pada dva gola, tako da bilo je tu gresaka trenera ali opet i jako loše igre kada su igrači na terenu u pitanju.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan