Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 14: West Ham (H) / sub 30.11.2019 16:00

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
24 odgovora na ovu temu

Anketa: Matchday 14: West Ham (H) / sub 30.11.2019 16:00

Ishod utakmice:

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#21 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 9,558 postova
  • 5060 lajk(ova)
  • Time Online: 365d 1h 9m 52s

Postirano 01 December 2019 - 01:11

Kakva katastrofa od Lamparda. Kakav sastav k'o da igra protiv Milwalla. Nadam se da vise Williana nece nikad staviti osim u prvom kolu FA kupa. Nikad losija igra ove sezone, nikad losiji sastav. Giroud sreca ide u januaru i to ce biti prelijepo, nadam se dobrom igracu koji ce se moci boriti sa Tammyem oko sastava.

Post se sviđa 1 članu
pidy  

#22 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,838 postova
  • 4690 lajk(ova)
  • Time Online: 153d 6h 14m 38s

Postirano 01 December 2019 - 02:19

Kakva dva sranja od napadaca imamo u ekipi. Da im ni sam Lampard ne vjeruje vise govori cinjenica da je Lampard zamjenio Girouda sa Odoijem, a Batmana ostavio na klupi.

Batman je svakako bolji od Girouda, ali los kad treba zamjeniti Tammya koji je danas itekako falio, jednostavno je falio u napadu. Cak i onda kad je Tammy imao lose utakmice bio je korisniji.

Nadam se da  ce nam skinuti ban i da ce nasi skontati da nam treba jos jedno dobro krilo, i nadam se da ce svim silama krenuti po Sanchu.

Pedro jednostavno nije kvalitet nizasta, Wilian ja stvarno ne zelim komentarisati, pored trenera kojih je uspio zajebati, uspio je i zamazati oci nekim forumasima sa nekim solidnim utakmicama, jer toboze treba nam jedan iskustan igrac kakav je Willian.
Taj isti Willian je usao i dobio kapitensku traku, i apsolutno se nije nista dobilo njegovim ulaskom.

Naravno, ne ocekujem niti se ocekuje da ce se poslije Citya odmah praviti neki pobjednicki niz, pa cak ni ovaj poraz nije mi tesko pao koliko je kurcobolje i nezainteresovanosti bilo na terenu.

Treba se nekako izvuci za ovaj januarski rok, i koliko toliko pokusati osvjeziti ekipu, jer lako se moze desiti da ispadnemo iz top4, to sad nerealno zvuci, ali totenham nam vec sad mislim puse za vratom 6 bodova.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#23 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 13,884 postova
  • 12402 lajk(ova)
  • Time Online: 478d 22h 50m 4s

Postirano 01 December 2019 - 10:12

Koliko sam vidio na sazecima, u prvom dijelu i nije to lose izgledalo. Bilo je finih akcija, sansi.. Mount, Giroud, Zouma redom su masili prilicno dobre sanse. U drugom poluvremenu izgleda totalna katastrofa jer nisu prikazali niti jednu jedinu nasu priliku.

Opet problem s prekidima, svaki njihov prekid gol visi u zraku dok iz nasih prekida nista ne bude. Kepa je jucer par puta zaista vrhunski odbranio. Ovo je ozbiljan problem postao jer moze se tolerisati u pocetku, ali sada vec vise ne. Mislim da treba tu jedan lider u odbrani da ih postroji.

Gol West Hama vrhunski, odigrano sve, prebacena strana, visak na lijevom krilu, Pedro ne stize zatvoriti i onda minijatura s lijeve na desnu nogu i precizan sut. Nema sta, bas dobar gol.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

#24 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 9,558 postova
  • 5060 lajk(ova)
  • Time Online: 365d 1h 9m 52s

Postirano 01 December 2019 - 13:26

Lose je i u prvom bilo gledati. Sazeci malo prevare :D

#25 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 1,747 postova
  • 251 lajk(ova)
  • Time Online: 82d 21h 7m 20s

Postirano 01 December 2019 - 14:52

Uvodnih 15ak minuta je bilo okej, sve iza toga jako loše.
<p>provokator</p>

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2019 Chelsea Balkan