Skoči na sadržaj

Foto

Zimski prelazni rok 2020

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
42 odgovora na ovu temu

#41 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,330 postova
  • 5749 lajk(ova)
  • Time Online: 140d 13h 38m 21s

Postirano 12 November 2019 - 23:23

Ako pratis Glasgow a vidi se da pratis znas zasto taj isti Alfredo i dan danas igra tamo.
Lik je u glavi mjesavina Balotellija i Drinkwatera. Mislim i na terenu (redovni crveni kartoni i gluposti) i na zivot iza kulisa (zene, provod, nocni klubovi, alkohol...). Posljednje sto nam treba jeste igrač koji ce narusavati atmosferu u i oko kluba.

Upucen sam samo u igracke kvalitete ovog momka, tabloide ne pratim :P

Dobro, njega necemo :D

#42 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,816 postova
  • 4688 lajk(ova)
  • Time Online: 152d 16h 19m 31s

Postirano 13 November 2019 - 00:28

Ako pratis Glasgow a vidi se da pratis znas zasto taj isti Alfredo i dan danas igra tamo.
Lik je u glavi mjesavina Balotellija i Drinkwatera. Mislim i na terenu (redovni crveni kartoni i gluposti) i na zivot iza kulisa (zene, provod, nocni klubovi, alkohol...). Posljednje sto nam treba jeste igrač koji ce narusavati atmosferu u i oko kluba.

e cuj mjesavina balotelija i drinkwatera, hahaha pa dje bas tu dvojicu budala spoji

#43 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 1,682 postova
  • 248 lajk(ova)
  • Time Online: 80d 22m 53s

Postirano 13 November 2019 - 09:19

Ne bi me čudilo da opet dobije ugovor, uvijek ista stvar pred istek njegovog ugovora, čim ga potpiše bit će shit.
Zahvalit mu se na zimu ako ga tko hoće kupiti, ili nek ode na ljeto. To bi bio idealan scenarij ukoliko bi mogli kupovat na zimu
<p>provokator</p>

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2019 Chelsea Balkan