Skoči na sadržaj

Foto

John Obi Mikel (2006-2017, 374 nastupa)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
1647 odgovora na ovu temu

Anketa: John Obi Mikel (2006-2017, 374 nastupa)

Smatrate li da bi Mikel trebao napustiti klub na ljeto?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#41 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,324 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 4h 48m 42s

Postirano 06 January 2012 - 20:41

Kiks igrac :(

E pretjera ga i ti !

Kad je on to kiksao ? (izuzev Liverpool-a)

Mikel je nekako "usporio" i u predaji lopte i u razmisljanju i u svemu , prije mi je bio mnogo bolji !
Ako ostane Romeu kod nas mozemo za njega uzeti lijepe novce !

#42 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 06 January 2012 - 21:01

Mikel je dobar igrač, imao je samo jedan kiks do sad. Ali znate šta me nervira kod njega? Brateeee, spor čovjek ne mogu vjerovat. Pa moja baba Zorka od 67 godina bi prije prenjela loptu i usput bi pripela dvije mlade junice a on ne može malo ubrzati igru. Kad smo ga kupili (za 24 miliona !!! )očekivao sam da će biti novi Makele.
Daj druže ubrzaj se malo !!!

#43 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,119 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 5h 6m 33s

Postirano 06 January 2012 - 21:14

Romeu ga je totalno izbacio iz sastava, a šta će biti tek kad se Essien vrati.
Mogli bi ga prodat i neke pare za njega dobiti, to mi sada najrealnije zvuči...

#44 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11876 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 3h 14m 26s

Postirano 07 January 2012 - 22:34

Romeu ga je totalno izbacio iz sastava, a šta će biti tek kad se Essien vrati.
Mogli bi ga prodat i neke pare za njega dobiti, to mi sada najrealnije zvuči...

Npr uvaliti ga PSG-u. Strašne bi se pare mogle uzeti za njega.

#45 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)

Postirano 08 January 2012 - 12:54

Npr uvaliti ga PSG-u. Strašne bi se pare mogle uzeti za njega.

Platili ga 24 000 000, sumnjam da bi dobili i polovinu toga.

#46 sturridge

sturridge

Banovan

• Banned
  • 113 postova
  • 1 lajk(ova)
  • :

Postirano 08 January 2012 - 13:17

manje od 10 milijuna ne dolazi u obzir, ipak on ima 24 godine tako da :)

#47 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 17h 33m 58s

Postirano 08 January 2012 - 13:30

Pa moglo bi se dobit oko 18M za njega, realno nije tako los igrač i mlad je dosta i podcjenjujete njegove kvalitete.

#48 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)
  • Time Online: 235d 23h 10m 43s

Postirano 08 January 2012 - 21:29

Pa moglo bi se dobit oko 18M za njega, realno nije tako los igrač i mlad je dosta i podcjenjujete njegove kvalitete.

X...slažem se
ja mislim da on inače nije tako loš, samo ga uvatila neka loša forma..

#49 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,344 postova
  • 835 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 10h 14m 49s

Postirano 17 January 2012 - 19:55

Nakon veoma uspješnog povratka Michaela Essiena, ovo zaista postaje smrt za Mikela jer će sada sigurno pasti u zaborav. Kada bi unaprijed znali da ćemo uspjeti zadržati Oriola i da on neće htjeti da se vrati u Barcelonu, mislim da bi najbolje bilo, i za nas i za njega, da ode u neki drugi klub.

#50 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 17 January 2012 - 20:03

po meni je MIkel bolji od Romeua al dobro kako kome , on je vrlo dobar igrač i to mu se neomože osporit mlad je a ima jako puno iskustva, dok s druge strane Essien je star a Romeu premlad a i igra njegova mi se uopče ne dopada, takoo da bi bilo najbolje da Romeua pošaljemo na posudbu jedno 2-3 sezone a taman tolko još negdje je i Essienu ostalo tako da mislim da se Mikel ljepo uklapa u svemu tome i da njemu možemo dat priliku da bude prvi zadnji vezni i da zacementira tu poziciju jer kao što rekoh meni je on super.
2 stvari protiv Liverpoola nije Mikel zaebo nego Cech. A Romeuov ugovor Barca može otkupit samo ako ga Chelsea želi pustit, ipak se tu nešto i Chelsea pita :)

#51 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 17 January 2012 - 21:16

A de reci bgt šta to ne valja kod Romeua? Šta mu fali, pa stalno potenciraš da nije kvalitet za nas?

Mikel je dobar, samo mu ne valja što sporo igra. Spor je u predaji lopte, dok je tu Romeu puno, puno bolji i puno više odgovara našoj igri.

#52 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)

Postirano 17 January 2012 - 21:19

Između Mikela i Oriola prednost dajem Oriolu ali svi znamo ko je otac igrice - Esien.

#53 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)
  • Time Online: 235d 23h 10m 43s

Postirano 17 January 2012 - 22:57

Između Mikela i Oriola prednost dajem Oriolu ali svi znamo ko je otac igrice - Esien.

sviđa mi se kako razmišljaš

#54 sisa01

sisa01
  • Korisnik
  • 571 postova
  • 29 lajk(ova)
  • Time Online: 29d 15h 12m 54s

Postirano 17 January 2012 - 23:42

Slazem se brate Essien je najjaci defanzivni vezni na svijetu vjerovatno i svih vremena... Oriol takodje odlican, ali u Mikela sve vishe sumljam, cesto grijesi :(

#55 Gost_Semir_*

Gost_Semir_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 18 January 2012 - 12:44

Mikel ima 90 % tacnih paseva po sezoni, a to sto je spor, jedina mana, ko da je izgubljen na terenu, mada je meni licno drazi od Romeu-a

#56 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)

Postirano 18 January 2012 - 14:34

A de reci bgt šta to ne valja kod Romeua? Šta mu fali, pa stalno potenciraš da nije kvalitet za nas?

Mikel je dobar, samo mu ne valja što sporo igra. Spor je u predaji lopte, dok je tu Romeu puno, puno bolji i puno više odgovara našoj igri.

fali mu isusvo igranja u PL što se vidi na tome što na različite načine gubi loptu on je ok i sad al kažem ti za par sezona na posudbi (max. 3 sezone) on bi bio 3 puta bolji inače je ok i zato se Chelsea ove sezon i bori za LP a ne trofej i vrh PL jer je velik broj igrača samo ok

što je isto ok al nismo na to navikli od Chelsia u zadnjih par sezona

#57 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 20h 29m 11s

Postirano 18 January 2012 - 14:39

Kad Romeu gubi loptu ?? ja sam ga dosad u svim utakmicama koje je odigrao vidio da je izgubio nekih 5 lopti maskimalno.. Mikel je dobar al Romeu je za njega izmislio zadnjeg veznog..

#58 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 18 January 2012 - 15:28

fali mu isusvo igranja u PL što se vidi na tome što na različite načine gubi loptu on je ok i sad al kažem ti za par sezona na posudbi (max. 3 sezone) on bi bio 3 puta bolji inače je ok i zato se Chelsea ove sezon i bori za LP a ne trofej i vrh PL jer je velik broj igrača samo ok

što je isto ok al nismo na to navikli od Chelsia u zadnjih par sezona

Ako iko rijetko gubi loptu, onda je to Oriol.

Drugo, bolje da odigra ovu sezonu cijelu u Chelsea-ju, više će napredovat, nego za 3 sezone u recimo Blackburnu ili nekom drugom klubu. Još uz to i uigrat će se s timom. ;)

#59 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11876 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 3h 14m 26s

Postirano 18 January 2012 - 16:45

Bilo je nekih situacija ove sezone gdje je Romeu gubio loptu, a nije smio. Ali to ne zamjerim njemu, to je problem kod čitave ekipe, on se samo stopio u to. Ove sezone su često kardinalne greške znali praviti i A. Cole i Terry i DL4 i Bosingwa. Svi od njih su prokockali par puta lopte koji nisu smjeli prokockati. Tu bi posebno izdvojio Bosingwu, pa Davida Luiza.

Što se tiče Mikela, ja bih njega prodao. Imao je priliku da dokaže klasu kao Essien, jer doveden je kao veliki talent, najveći talent Nigerije. Doveden je za velike novce i doslovice su se Chelsea i ManUtd trgali za njega. Ali Mikel nikada nije dokazao svjetsku klasu. Bio je solidan, a opet nije bio ništa posebno. Ono znate - korak naprijed, korak nazad i tako stalno. Ono što u jednoj utakmici napravi dobro u drugoj zezne.

#60 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)

Postirano 19 January 2012 - 13:16

Ako iko rijetko gubi loptu, onda je to Oriol.

Drugo, bolje da odigra ovu sezonu cijelu u Chelsea-ju, više će napredovat, nego za 3 sezone u recimo Blackburnu ili nekom drugom klubu. Još uz to i uigrat će se s timom. ;)

pa dobro to što Torres Lampard, Mata Sturridge izgube loptu to je njima u opisu posla nemogu svaku u mrežu pospremit al kad pogledaš Oriola koji je zadnji vezni on za svoju poziciju previše lopti gubi, isto je i sa Luizom koji kako vrijeme ide sve više srlja i Terry koji možda i ne gubi tolko loptu ali je pao dosta u odnosu na najbolje dane, a to su igrač koji moraju bit najbolji i najmanje lopti gubit bar za mene je obrana temelj i srce ekipe i od obrane se kreće , najbitnija je obrana a mi gotovo svaku tekmu primimo najmanje 1 gol teško da izvućemo praznu mrežu a i kad 1 primimo mislim si dobro je za ekipu koja je bila najbolja obrana lige.

a za posudbu se slažem kad nije do sad otišo netreba ni do kraja sezone al na ljeto bilo bi ljepo njega i Lukakua u Stoke bilo bi idealno makar sa se mene pita Lukakua se nebi slalo ali kad već ovi oće nek bude stoke ili Fulham a može i West Ham ako se vrate il najbolje Sunderland ako bi mu jamčili minutažu.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan