Skoči na sadržaj

Foto

EFL Cup - 1/16 Round - Chelsea vs Grimsby (H) [25. 09. @ 20:45h]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
23 odgovora na ovu temu

Anketa: EFL Cup - 1/16 Round - Chelsea vs Grimsby (H) [25. 09. @ 20:45h]

Ishod utakmice:

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#21 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,686 postova
  • 6189 lajk(ova)
  • Time Online: 128d 18h 36m 18s

Postirano 26 September 2019 - 08:42

Izvukli smo Uniteda na Bridgeu. Prilika za revans za onaj poraz sa pocetka sezone.

#22 CheDerer

CheDerer

roger mafia

• Korisnik
  • 3,146 postova
  • 1889 lajk(ova)
  • Time Online: 143d 14h 44m 13s

Postirano 26 September 2019 - 08:59

Ovo je najbolja utakmcia kada pratm Chelsra. JAmes najbolji bek kojeg smo ikada imali. Batsuyi najveći reoar du istoiji od 10 zicera dva ubo. Mogli smo dobiiti 18 1. Lamaprd je čudo ovo je bila raspodija tek sada pogledah. Sljedeće godine smo prvaci engleske tj sljedeće sezone. Barkely fenomenalan, a dva puta je Lamps nadigao klopa

#23 CheDerer

CheDerer

roger mafia

• Korisnik
  • 3,146 postova
  • 1889 lajk(ova)
  • Time Online: 143d 14h 44m 13s

Postirano 26 September 2019 - 23:26

Jebote dan jesil ti normalan? De pisi makar kako treba i ispravno, glava me zaboli dok procitam sta si napisao.

ne vidim bez naocla zadnji put

#24 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,349 postova
  • 3088 lajk(ova)
  • Time Online: 91d 12h 47m 33s

Postirano 27 September 2019 - 18:20

Izbrišite mu post, crvenit će se kad odraste. Momcic odigrao prvu utakmicu za prvi tim protiv ekipe za koju niko od nas nije čuo a rijetki i na otoku, i on kaže da je najbolji bek kojeg smo ikad imali.
Nit je James najbolji bek kojeg smo ikada imali, niti je Mitcy najveći retard kojeg smo imali a tek ako je Barkley bio fenomenalan,.. ne znam kakve naočale i kakvu dioptriju imaš ali meni izgleda da to nije dobro.. :D

Razlika u kvaliteti ogromna. Pojedinci su pokazali da iako su mladi da se na njih može računati. Također, primjetio sam da kada su Pedro i Alonso izašli da smo zaigrali, bolje, brže, eksplozivnije, prodornije i opasnije.. Lampard je uradio pravu stvar. Veliki je ovo podstrek za svu djecu i cijelu akademiju CFC. Nadam se da će i ovi seniori pokazati sa kakvim žarom i voljom se treba igrati za klub. Svaka čast akademcima.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2019 Chelsea Balkan